Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Tarotový horoskop lásky na rok 2024. Co předpovídají karty pro každé znamení?

/
 • (iStock)
  17. ledna 2024 ● 06:00

  Rok 2024 je rokem osmičky. Význam čísla osm se spojuje s novým počátkem, harmonií a rovnováhou. Osmička se pojí také s pracovitostí, organizačním talentem a úspěchem. V tarotu je pak osmou kartou karta Síly. Znamená to, že letošní rok bude o emocionální síle.

  Která tarotová karta náleží ke konkrétnímu slunečnímu znamení a jakým způsobem ovlivní romantické vztahy v roce 2024? Na koho čeká nová láska, kdo se bude muset popasovat s nesnázemi a kdo najde svou spřízněnou duši?

 • 1.

  Beran

  ...

  Vaše karta: Páže holí

  Pokud jste jeli v uplynulém obdobé v zajetých kolejích, pokud jde o lásku, v roce 2024 budete připraveni vyzkoušet nové způsoby, jak najít svou spřízněnou duši. Páže holí symbolizuje energii, nadšení a odhodlání. Pokud jste single, tahle karta značí, že se k vám blíží nový vztah plný vzrušení a intenzity. Máte-li vztah, pak se zamyslete, zda se v něm nenecháváte unášet emocemi. Někdy je lepší se nadechnout, a pak teprve mluvit.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Berana: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Berana: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 2.

  Býk

  ...

  Vaše karta: 10 pohárů

  Tato karta je dobré znamení, protože symbolizuje harmonii a pozitivitu. Označuje silná rodinná pouta, lásku a sounáležitost. V tomto roce se soustřeďte ale více na sebe než na hledání partnera. Teprve až se přiblížíte k úplnému vnitřnímu štěstí, láska si vás sama najde. A bude to něco fantastického. Čeká vás nejen láska, ale taky vášeň a dlouhá budoucnost.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Býka: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Býka: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 3.

  Blíženci

  ...

  Vaše karta: 4 hole

  Rok 2024 bude pro vás rokem slavnostním. Tato karta zobrazuje oslavy a radost. Vyzývá vás, abyste si vážili okamžiků radosti a užívali si. Uspořádejte večírky, pogratulujte svým přátelům a prostě se bavte. Pokud hledáte lásku, najde si vás, když ji přestanete hledat. Čtyři hole mohou taky naznačovat zasnoubení nebo svatbu. Pokud žijete ve vtahu, budete se muset snažit navrátit mu jiskru.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Blížence: Jaké znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Blížence: Jaké znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 4.

  Rak

  ...

  Vaše karta: Královna pentaklů

  Pokud jde o lásku v roce 2024, tato karta značí, že brzo najdete to, co po čem toužíte. Nesmíte být ale zbrklí a postupujte pomalu a nikam nespěchejte. Ve stávajících vztazích se více zaměřte na přítomnost a snažte se více o svého partnera pečovat. I když možná dáváte přednost tomu, aby pečoval on o vás, letos budete mít tuto roli vy. Kdokoli s vámi bude randit, bude se ve vztahu cítit milován.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Raka: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Raka: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

 • 5.

  Lev

   

  ...

  Vaše karta: 3 poháry

  Pokud jde o lásku v roce 2024, trojka pohárů je veselá karta, která symbolizuje sdílení radosti s ostatními. Tahle karta vám říká, abyste byli vděční za to, co máte, a vážili si těch, kteří stojí po vašem boku. Ať už jde o romantické partnery, nebo přátele. Pokud jste single, možná se zamilujete právě do svého kamaráda, nebo vás s někým seznámí. Nejlepší vztahy ostatně vznikají na základě přátelství, takže jste na správné cestě.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Lva: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Lva: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

 • 6.

  Panna

  ...

   

  Vaše karta: 2 poháry

  Dva poháry jsou spojeny s partnerstvím a sjednocením. Zobrazuje dvě postavy, obvykle muže a ženu, a znázorňuje uzdravení. Pokud tedy váš vztah zažíval krizi, může se letos uzdravit. Dva poháry mohou signalizovat novou fázi v existujícím vztahu. Pokud jste sami, v roce 2024 se konečně zamilujete do někoho, kdo se cítí úplně stejně jako vy. Vzájemná láska a plně vyvážený vztah je vzácný. Proto o něj pečujte tak, aby vydržel celý život.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Pannu: Jaká znamení se k ní hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Pannu: Jaká znamení se k ní hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 7.

  Váhy

  ...

  Vaše karta: 6 mečů

  Tahle karta symbolizuje přechod, změnu a hledání klidnějších vod. V roce 2024 se v případě vašeho vztahu něco změní. Ať už jste sami, nebo žijete ve vztahu, neočekávejte, že do konce roku zůstane vše při starém. Připravte se na těžké a silné změny a nové začátky. Pokud váš vztah nefunguje, budete připraveni z něj odejít.

   

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Váhy: Jaká znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Váhy: Jaká znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

 • 8.

  Štír

  ...

  Vaše karta: Král pentaklů

  Tato tarotová karta značí úspěch. V lásce proto může znamenat, že váš vztah bude stabilní a budete se v něm cítit pohodlně. Může taky ovšem znamenat, že jste až moc zaměřeni na práci a svůj vztah zanedbáváte. Polepšete se. Pokud jde single, nechte mluvit své charisma. Uvidíte, že si do života přitáhnete tu správnou osobu. Ve skutečnosti bude vaše charisma tak silné, že se k vám lidé budou jen hrnout, takže nebudete muset vynaložit žádné úsilí, abyste někoho našli.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Štíra: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Štíra: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

 • 9.

  Střelec

  ...

  Vaše karta: 3 pentakly

  Tři pentakly zobrazují týmovou práci a sdílení. Znamená to, že v tomto roce budete muset na vztahu zapracovat, abyste fungovali jako tým. Jedině tak vybudujete stabilní vztah. Možná je načase začít intenzivněji plánovat budoucnost. Zamyslete se také, zda neinvestujete do vztahu více než ten druhý. Pokud jste single, v roce 2024 si vás láska najde. Může to být dokonce kolega nebo váš zákazník.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 10.

  Kozoroh

  ...

  Vaše karta: Eso pohárů

  Tahle karta je o emocích a intuici. Je to také symbol nových začátků. Bez ohledu na to, zda máte, či nemáte nějaký vztah, v roce 2024 najdete lásku novou. Můžete se těšit na vztah plný porozumění a soucitu. Pokud jste již někomu plně oddáni, může tato karta naznačovat nové emocionální začátky a novou fázi. Pozor si jen dejte na nerealistická očekávání.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Kozoroha: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Kozoroha: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 11.

  Vodnář

  ...

  Vaše karta: Poustevník

  Váš milostný život bude v roce 2024 ve znamení samoty. Někdy je prostě lepší být chvíli sám, ať už kvůli vyléčení starých ran nebo kvůli opětovnému poznání sebe sama po skončení dlouhého vztahu. Využijte tento čas k tomu, abyste se soustředili na sebe a na to, co potřebujete k růstu. Potřebujete dostatek času na to, abyste se hledali vnitřní moudrost a naslouchali své intuici.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Vodnáře: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Vodnáře: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 12.

  Ryby

  ...

  Vaše karta: 10 holí

  Deset holí symbolizuje břemena a přetížení. Je načase se uvolnit. V lásce to může znamenat, že procházíte těžkými časy a že jste možná plní stresu. Tento rok hledejte rovnováhu a začněte s partnerem komunikovat otevřeně o tom, jak se cítíte. Pokud jde o lásku, rok 2024 bude boj. Možná zjistíte, že ze sebe dáváte až moc. Skutečné partnerství nejen dává, ale bere. Pokud dáváte jen vy, je to varovný signál.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Ryby: Jaké znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Ryby: Jaké znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz