Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Březnový červí úplněk ve znamení Vah. Přinese bilancování, změny v životě a hledání kompromisů

/
 • Březnový úplněk
  Březnový úplněk (istock.com)
  25. března 2024 ● 05:00

  Jaro je ve vzduchu a s ním i třetí letošní úplněk. Podle indiánské tradice se mu přezdívá červí nebo vraní úplněk. Dojde k němu 25. března v 8 hodin. Okrajově se mu říká taky postní, protože právě v těchto dnech bychom měli držet půst. S březnovým úplňkem končí symbolicky zima, a začíná jaro.

  Proč se tomuto úplňku říká červí? Pravděpodobně proto, že se v tomto období objevují všude žížaly a larvy brouků. Vraní pak podle výskytu vran, které koncem zimy krákorají.

  Co přinese březnový úplněk

  Protože je tento úplněk ve znamení Vah, bude to období srovnávání, bilancování, přemýšlení, slibných začátků a mnohých překvapení. Podle astrologů je to také období, kdy vše bude třikrát intenzivnější a emocionálnější. Znamení Vah také přinese do života touhu po kráse a romantice. Budete chtít zvelebovat nejen svoje bydlení, ale i vztahy.

  Na co se během úplňku zaměřit

  Březnový úplněk bude mít vliv hlavně na ledviny, močové cesty a kůži. Je to tedy ideální čas na detoxikaci organismu. V tomto období se vyvarujte stříhání rostlin na zahradě a pokud jste fanoušky bylinek, můžete je právě teď sbírat, jejich účinek bude silnější. Pokud plánujete nějaký lékařský zákrok, raději ho odložte. Jaký vliv bude mít úplněk na jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran (21. března-19. dubna)

  Beran
  Beran
  Autor: istock.com
  Berani, dobře se podívejte na své vztahy. Březnový úplněk vás přinese příležitost přiblížit se k vašemu partnerovi víc než kdy předtím. Nebo naopak způsobí, že mezi vámi dojde ke konfliktu. V této době můžete očekávat významné milníky, například vzrušující vyznání lásky, rozhodnutí přestěhovat se, zasnoubení nebo dokonce svatbu. Pokud nejste ve vztahu spokojeni, je to vhodná doba na to, abyste si s partnerem sedli a řekli si, jak si stojíte. Možná zjistíte, že je lepší jít od sebe.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Berana: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Berana: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 2.

  Býk (20. dubna – 20. května)

  Býk
  Býk
  Autor: istock.com
  Připravte se, Býci! Tento úplněk způsobí velké posuny ve vaší kariéře a zaměstnání. Budete zaneprázdněnější než kdy jindy, protože se budete snažit žonglovat mezi prací a dalšími povinnostmi. Pokud v této době dáte výpověď, nemusíte se bát, protože na vás čeká mnohem lepší práce. Jste-li nezaměstnaní, vyšperkujte svůj životopis a pošlete ho do světa. Pozor si ale dávejte na svoje zdraví a pokuste se udělat nějaké změny ve vašem životním stylu, zejména pokud jde o stravování.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Býka: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Býka: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 3.

  Blíženci (21. května–20. června)

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: istock.com
  Neuzavírejte se, Blíženci. Březnový úplněk by vás mohl přimět, abyste vystoupili ze svého stínu a pobavili se, ať už prostřednictvím koníčků nebo romantiky. Vždyť jste společenští motýli, tak to ukažte! Tohle období bude jedno z nejdůležitějších pro nezadané, kteří mají šanci najít někoho, kdo zažehne v jejich srdci jiskru. Ovšem i zadaní Blíženci si mohou tuhle jiskru užít, jen si musíte nastavit romantiku jako nejvyšší prioritu.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Blížence: Jaké znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Blížence: Jaké znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 4.

  Rak (21. června – 22. července)

  Rak
  Rak
  Autor: istock.com
  Připravte se na emoce, Raci. Březnový úplněk osvětlí vaši minulost a možná budete muset věnovat pozornost významné rodinné nebo rodičovské situaci. Energie úplňku vás může upozornit také na záležitosti týkající se financí. Někteří z Raků se mohou přestěhovat, vyměnit spolubydlící nebo se rozhodnou vyšperkovat svoje bydlení novými barvami či rekonstrukcí.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Raka: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Raka: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 5.

  Lev (23. července – 22. srpna)

  Lev
  Lev
  Autor: istock.com
  Je čas říct svůj názor nahlas, Lvi! Březnový úplněk vám přinese příval vzrušujících nápadů, které vás nabijí k tomu, abyste svou vizi vyslali do světa. Je to období psaní, mluvení, sociálních kontaktů nebo dokončování důležitých smluv. Čekají vás nějaké významné návrhy, které musíte předložit šéfům? Udělejte to hned a nečekejte. Mohlo by se vám to vymstít.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Lva: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Lva: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 6.

  Panna (23. srpna – 22. září)

  Panna
  Panna
  Autor: istock.com
  Finance na prvním místě, Panny? Astrologové vám předpovídají, že tento úplněk rozproudí váš sektor prosperity a dá vám šanci zpeněžit a zhodnotit vše, co investujete. Pravděpodobně vás čeká zvýšení platu, nová pracovní nabídka nebo vedlejší příjem. Pokud vám peníze chybí, využijte energii tohoto úplňku k tomu, abyste našli něco lepšího a lukrativnějšího.

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Pannu: Jaká znamení se k ní hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Pannu: Jaká znamení se k ní hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 7.

  Váhy (23. září–22. října)

  Váhy
  Váhy
  Autor: istock.com
  Síla je ve vašich rukách, Váhy! Březnový úplněk by vám mohl přinést štěstí v nějakém osobním významném projektu nebo něčem, na co jste se hodně soustředili a co pro vás hodně znamená. Stůjte si za tím, o čem jste přesvědčení a věřte si. Teď střílíte vy, Váhy. Je to vaše období, tak ho využijte na tisíc procent.

   

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Váhy: Jaká znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Váhy: Jaká znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

   

 • 8.

  Štír (23. října – 21. listopadu)

  Štír
  Štír
  Autor: istock.com
  Je čas se uklidnit, Štíři. Březnový úplněk vám říká, že si máte dát pauzu, odpočinuli si a načerpali síly, abyste nasáli z vesmíru dobré vibrace. I když se pravděpodobně budete cítit trochu vyhořelí, dá vám to čas přemýšlet o samotě o tom, kde se ve svém životě nacházíte a kam byste chtěli jít. Vaše sny budou v tuto dobu velmi intenzivní, takže poslouchejte, co vám říká vaše srdce.

   

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Štíra: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Štíra: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 9.

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

  Střelec
  Střelec
  Autor: istock.com
  Jste připraveni na party, Střelci? Březnový úplněk vás nabudí ke společenským setkáním a přinese vám do života vzrušující události. Využijte tento čas na to, abyste se stýkali s přáteli, poznávali nové lidi a zapomněli aspoň na chvíli na tvrdou práci. Život není jen o kariéře. Dívejte se také pozorně kolem sebe, protože se může objevit někdo, kdo vám nabídne pomoc, díky které se vám splní váš největší sen. Pokud se tedy naskytne příležitost, mluvte!

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Střelce: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 10.

  Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: istock.com
  Je čas vydělat peníze, Kozorozi. Vzhledem k tomu, že březnový úplněk osvětlí vaši kariéru i vztahy, můžete se těšit na povýšení nebo nové pracovní nabídky.  Je to také důležitý čas zamyslet se nad tím, co jste už v předchozích měsících vybudovali, ale taky co byste měli dál rozvíjet. Někteří Kozorozi se mohou těšit na příznivou publicitu nebo ocenění.

   

   

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Kozoroha: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Kozoroha: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 11.

  Vodnář (20. ledna – 18. února)

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: istock.com
  Udělejte ten skok, Vodnáři. Je pravděpodobné, že pokud se nezaleknete výzev, poletíte. Březnový úplněk vás povzbudí k tomu, abyste prozkoumali nová území a nové obzory. Budete zvědaví na to, co vám život ještě může nabídnout, takže neseďte a nečekejte. Pokud máte na mysli cestování, je ideální čas na to odjet. Někteří Vodnáři pocítí touhu vrátit se do školy nebo zapracovat na nějakém důležitém projektu. Jiní se zaměří na náboženství, nebo duchovní aktivity.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Vodnáře: Jaké znamení se k němu hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Vodnáře: Jaké znamení se k němu hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

 • 12.

  Ryby (19. února – 20. března)

  Ryby
  Ryby
  Autor: istock.com
  Zaměřte se na partnerství, Ryby! Březnový úplněk vám jasně ukáže, kde stojíte ve významném partnerství v podnikání nebo lásce. Ať už jde o práci či lásku, můžou se vaše vztahy ještě víc utužit, nebo si naopak budete muset říct, že je čas jít každý svou cestou. Teď je důležitá ve vašich spojeních rovnováha. Brzo se taky můžete těšit na změny v oblasti financí nebo investic, protože energie úplňku vám ukáže způsob, jak toho dosáhnout.

   

  VIDEO: Horoskop lásky pro Ryby: Jaké znamení se k nim hodí

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop lásky pro Ryby: Jaké znamení se k nim hodí • Adam Balažovič, Martina Boháčová

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz