Láska podle elementů: Jaký živel je pro vás ten pravý?

/
 • Najděte si lásku podle kompatibility vašich elementů
  Najděte si lásku podle kompatibility vašich elementů (shutterstock.com)
  25. dubna 2015 ● 06:00

  Starověký model rozlišuje čtyři prvky, které ovlivňují náš temperament. Jsou to Oheň, Voda, Země a Vzduch. Z každého živlu máme údajně kousek, ale jeden u lidí jednotlivých astrologických znamení přece jen převládá. Přečtěte si, který element je právě u vás nejvýraznější. Možná díky tomu ledacos snáze pochopíte a zároveň dostanete odpovědi na různé otázky – včetně té, která by vám mohla pomoci najít toho pravého životního partnera.

 • 1.

  Jaký jste element?

  oheň
  Oheň - Beran, Lev a Střelec

  Ohnivá znamení mají velké množství téměř nevyčerpatelné energie. Jste-li jedním z nich, s největší pravděpodobností jste silní a dynamičtí.

   

  země
  Země - Býk, Panna a Kozoroh

  Lidé pod vlivem Země bývají velmi praktičtí, řídí se zdravým rozumem a většinou nepodléhají náladám a citům, dodržují pravidla a mají pevnou vůli.

   

  voda
  Voda – Rak, Štír a Ryby

  Vodní lidé (Rak, Štír, Ryby) jsou citliví, vnímaví, na prvním místě jsou jejich emoce. Lehce se umějí vcítit do ostatních a navázat důvěrné vztahy.

   

  vzduch
  Vzduch – Blíženci, Váhy a Vodnář

  Patříte ke vzdušným lidem (Blíženci, Váhy, Vodnář)? Pak jste společenští, stále mluvíte a stále o něčem sníte. Dokola rozebíráte vše, o čem přemýšlíte, ale i to, o čem je právě řeč.

 • 2.

  Oheň a Oheň

  oheň
  oheň
  Když do sebe dva ohniváci narazí, můžou létat jiskry. Hádky, scény a stejně vášnivé udobřování, to je u těchto živlů na denním pořádku. Když se ale naučíte temperament krotit, společný oheň může hořet celý život. Záleží na tom, jak se s ním naučíte zacházet.

 • 3.

  Země a Země

  země
  země
  Když se setkají, nečekejte žádné romantické vzplanutí. Jejich vztah bude pevný, silný, ale pro ostatní znamení trochu nudný.

 • 4.

  Voda a Voda

  voda
  voda
  Dvě vodní znamení nemají mezi sebou žádné překážky ani třecí plochy. Jejich láska, city i pragmatické domluvy plynou hladce a vzájemně se inspirují. Jenže když poklidu bude moc, může vztah skončit ve stojaté zátoce, mrtvém rameni, odkud už není cesta dál.

 • 5.

  Vzduch a Vzduch

  vzduch
  vzduch
  Dvě vzdušná znamení spolu prožijí život jako jednu velkou párty. Neustále někam cestují, baví se ve společnosti, a i když založí rodinu a mají děti, je velká pravděpodobnost, že jejich vztah nikdy neupadne do nudné rutiny. Jen by si tito jedinci měli dát pozor, aby ono vzrušení zažívali spolu, a ne každý zvlášť, obklopeni jinými.

 • 6.

  Oheň a Vzduch

  oheň
  vzduch
  Vzduch rozdmýchává oheň a ten díky němu hoří jasněji. O nadšení a vzrušení, ale také vztek a vášně v takovém vztahu není nouze. Pokud se vám oběma podaří udržet své povahové vlastnosti na uzdě, můžete spolu prožít velmi krásný život.

 • 7.

  Oheň a Země

  země
  oheň
  Když se do sebe zamilují, jejich láska je většinou problematická. Oheň sice Zemi nikdy nezničí, ale může ji ohrožovat a vyvádět z konceptu. Po čase se ohnivý typ se stabilní Zemí může nudit, Zemi zase můžou vadit jeho neustálé výbuchy, a láska je tak vážně ohrožena.

 • 8.

  Oheň a Voda

  voda
  oheň
  Oheň a Voda jsou protiklady, které se sice navzájem fascinují, ale zároveň se bojí toho, že jeden druhého může zničit. A mají pravdu. Obě strany by ve vztahu měly krotit svůj temperament. Jinak nevydrží.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • 9.

  Země a Vzduch

  vzduch
  země
  Žádné velké vášně ani romantická láska se tady většinou nevyskytují. Pokud ale dokážete najít kompromis mezi společenskými vzdušnými znameními a potřebou zemitých jedinců být v klidu doma, máte šanci vytvořit dlouhý vztah založený na vzájemném respektu a toleranci.

 • 10.

  Země a Voda

  voda
  země
  V tomhle případě dochází k nádhernému spojení lidí, kteří se vzájemně potřebují a inspirují. Takový vztah může vydržet celý život a bude přinášet všem kolem štěstí a pocit naplnění. Jen pozor, vody nesmí být ani příliš, ani málo.

 • 11.

  Vzduch a Voda

  voda
  vzduch
  Partneři těchto elementů jsou něco jako loďka na divoké řece lásky, která si dělá, co chce, a již nikdo nedokáže uřídit. Je tady proto riziko, že ztroskotá. Naděje, že skončí v bezpečném přístavu, je sice malá, ale – jak se říká – umírá jako poslední.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz