Sex podle horoskopu: Co zaručeně nažhaví každé znamení?

/
 • (shutterstock)
  27. listopadu 2015 ● 06:00

  To, kdy jste se narodili, neurčuje jenom vaši osobnost a to, jak se v životě chováte, ale také to, jaká je vaše sexualita. Ať už se chcete zbavit stereotypu v posteli nebo máte novou lásku a přemýšlíte, co má asi ráda, hvězdy vám poradí!

 • 1.

  Beran

   

  Beran chce být u všeho první a je hned se vším hotový. Stejné je to s ním i v sexu. Jde přímo na věc a na řečičky si příliš nepotrpí. Také je velmi impulzivní a rozhodně od něj nečekejte, že se s vámi bude bavit o tom, jak to máte rádi, a hledat kompromisy. Dejte mu pocit moci a nechte ho, aby vás spoutal a dělal si s vámi, co uzná za vhodné. Rychlé střídání poloh a absenci předehry ocení každý Beran.

 • 2.

  Býk

   

  býk
  Tam, kde Beran už dávno skončil, si Býk dává na čas. Připravte se na to, že pojem "rychlovka" nemá ve slovníku. Sex pro něj začíná večeří a dobrým vínem a rozhodně nemá v plánu nic uspěchat. Jestli něco Býci milují, pak je to orální sex. Ať už jsou to muži nebo ženy narozené v tomto znamení. Poskytněte ho Býkovi dostatek a bude na vás do konce života vzpomínat.

 • 3.

  Blíženci

   

  blíženci
  Nezáleží na tom, jestli je Blíženec šlachovitý atlet s pomněnkově modrýma očima a blond vlasy nebo plešatící čtyřicátník s bříškem. Do svých sítí vás totiž nelapí na krásu, ale na svůj intelekt. Flirtování a svádění, to jsou hlavní zbraně Blíženců a oni je ani na vteřinu neváhají velmi rafinovaně použít. Ať muž nebo žena, v posteli je totálně dostane, když budou mít sex každý týden s někým jiným. Instalatér, zlobivá školačka nebo přísný dominant – chtějí je všechny. Jde z role do role.

 • 4.

  Rak

   

  rak
  Typická emotivnost tohoto znamení dělá z Raků citlivé milence a milenky, kteří se rozhodně nepoženou za vlastním vyvrcholením. Očekávejte od nich zábavné a přitom něžné milování, při kterém se vám dostane tolik pozornosti, kolik jen budete chtít. Touží po lásce a vašich dotycích, ale současně si v koutku duše myslí i na něco lehce pikantního. Ostřejší plácnutí přes zadek, sex na veřejnosti nebo použití hraček vám rozhodně žádný Rak neodmítne.

 • 5.

  Lev

   

  lev
  Vášnivý a dobrodružný Lev miluje sex každou buňkou svého těla a zoufale touží po tom, stát se tím nejlepším milencem nebo milenkou, které jste kdy měli. Pokud jim tuto iluzi nebudete brát, těžko byste si mohli přát někoho lepšího. Lvi i lvice milují kontrolu, takže jim dovolte, aby vás při sexu ovládali. Ženy nechte nasednout si na koníčka, muži nechť vás berou zezadu. A hlavně dejte pořádně hlasitě najevo, jak moc se vám to líbí.

 • 6.

  Panna

   

  panna
  Určitě vás překvapí, až to tahle stydlivá a tichá voda rozbalí s plnou hrstí kondomů a dokonale čistým ložním povlečením. Stydlivost a rezervovanost, kterou toto znamení ukazuje v běžném životě, jsou dokonale vyvažovány za zavřenými dveřmi ložnice. Řekněte si, co chcete – vášnivě, smyslně nebo pořádně jadrně. Když Panna ví, co se od ní čeká, víc než ochotně vám to splní.
 • 7.

  Váhy

   

  váhy
  Když dojde na sex, jsou Váhy doslova mistry v umění svádění a splynutí duší i těl. Do ložnice vás vezmou ochotně a poměrně záhy, i když na oko budou dělat drahoty. Jak rády Váhy berou, tak i dávají, takže dokonalou polohou je pro ně 69. V lásce i sexu spějí k dokonalé harmonii a potrpí si na každý detail. Oprané bavlněné tričko nebo ponožky si proto do postele v žádném případě neberte!

 • 8.

  Štír

   

  Štír je ve zvěrokruhu doslova ztělesněním sexu. Pokud ho Lev miluje, pak Štír je jím přímo posedlý. U Štíra nikdy nevíte, jestli se jedná o známost na jednu noc nebo o vztah na celý život. Milovat se s vámi bude totiž pokaždé, jako by to bylo poprvé a naposled. Dělejte s ním všechno! Něžné a smyslné milování ve vaně proložte rychlovkou ve výtahu nebo na zadních sedačkách auta. Pokud bude mít Štír neustále pocit, že po něm toužíte tady a teď a všude, kde se spolu objevíte, nebude vám schopen odolat.

 • 9.

  Střelec

   

  střelec
  Mistr všech her, včetně těch sváděcích, přesně takový je Střelec. Rád si hraje, rád vyhrává a nikdy nechce být kořistí – proto je Střelec neustále na lovu, a proto si budete až příliš často klást otázku, jak to mezi vámi vlastně je. Díky své zrychlené povaze se velmi často znudí, a to i v sexu.Pokud si ho nebo ji chcete udržet, budete s ním muset držet krok. Neustále nová místa, polohy, nápady a praktiky, to je to, po čem Střelec touží.
 • 10.

  Kozoroh

   

  kozoroh
  Na to, až vám dá Kozoroh najevo, že by o vás měl velký zájem, si počkáte, tím si můžete být prakticky jistí. V lásce ani v sexu se Kozorozi nesnaží nic uspěchat. Nejdříve si vše dokonale promyslí a připraví, a až potom jednají. Pokud ale vytrváte a dáte jim dostatek času a prostoru, doslova před vašima očima se z nich stanou jedni z nepozornějších a nejlepších milenců a milenek. Kozorozi touží po uznání a úspěchu, naznačte jim, že to, co dělají, dělají správně – ideálně hlasitým vzdycháním a provoláváním slávy při orgasmu.

 • 11.

  Vodnář

   

  vodnář
  Co je pro Vodnáře sex? Nekonečný řetěz orgasmů, které potřebuje spíše rozdávat než přijímat. Vodnář vždy udělá všechno pro to, aby potěšil svoji drahou polovičku a nikdy se jí nenabažil. Neláká vás noc plná vášně až do ranního svítání? Nepouštějte se do románku s Vodnářem. Nechte se svázat a zavázat si oči a navrhněte, ať si s vámi dělá, co uzná za vhodné. Pak už si jen užívejte.

 • 12.

  Ryby

   

  ryby
  Stejně jako pro Raky je i pro Ryby sex neoddělitelně spjatý s citovým poutem. Vášeň, vzrušení a chtíč, to všechno jsou věci, kterými se Ryba nechá ovládnout, až když je zakotvená u někoho, komu dokáže důvěřovat. Ryby jsou v posteli plné dotyků, hlazení a líbání – přílišnou vášeň a divoký sex od nich nepožadujte. Potrpí si ale na atmosféru, takže hudba a erotické prádlo je něco, co je dokáže nadchnout na nejvyšší míru.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz