Nejhorší vztahy podle horoskopu: S kým opravdu ne?

/
 • Někdy to prostě dál nejde...
  Někdy to prostě dál nejde... (profimedia.cz)
  16. května 2017 ● 09:00

  Někdy ani vzájemná přitažlivost nevyváží rozdílnost povah a vztah prostě dře. Víte, která znamení "nejdou do páru"?

 • 1.

  Beran s:

  ...

   

  Rakem: Beran musí mít prostor setkávat se s opačným pohlavím, ale Rak musí vědět, že dál než za hranice kamarádství to nepřeroste. Potřeba strhávání pozornosti na sebe je silnější než harmonický vztah.

   

  Kozorohem: Beran sice rád dobíjí znamení jako je Kozoroh, ale stejně tak potom zneužívá jeho náklonnost či důvěru. Je si totiž jistý, že všechno mu projde a bude odpuštěno.

 • 2.

  Býk s:

  ...

   

  Lvem: Lev je mistr ve skládání komplimentů, a proto nemá problém snadno podlehnout a pustit se do nového vztahu. Býk je zase přesný opak, rád si užívá romantiku ve dvojici.

   

  Vodnářem: Býk je zásadový a Vodnář se zase vyhýbá všem problémům a překážkám, které se k nim dostanou. V takovém vztahu je to vždy býk, který to tahá za delší konec.

 • 3.

  Blíženci s:

  ...

   

  Rybami: I když to tak na první pohled nemusí vypadat, Blíženci mají vysoké nároky právě na intimní život a sex. Ryby právě v tomto zaostávají.

   

  Pannou: Panna se dokáže povznést přes partnerské bouře, no neustále trápení, které prožívá s Blíženci se odráží na její kvalitách. Oproti Blížencem preferuje línější a všednejší život.

 • 4.

  Rak s:

  ...

   

  Váhami: Váhy vyžadují nepřetržité pozornost od Raka a množství překvapení. Nedokáží tolerovat nikoho jiného, kdo se jeví atraktivnější  než  jsou oni. Jsou přehnaně žárliví.

   

  Beranem: Beran někdy nešetří na Raka kritikou a neuvědomuje si, že těmito řečmi a zaujatým postojem ubližuje jen sám sobě. Rak je v tomto příliš podřízený a nikdy nebojuje za svoje "JÁ".

 • 5.

  Lev s:

  ...

   

  Býkem: Lev je ten, kdo má vždy poslední slovo. Lev je ale také ten, kdo rozhoduje o utrácení peněz v domácnosti. Se šetrným Býkem se tak dostává do konfliktu právě kvůli finančním prostředkům.

   

  Štírem: Ne nadarmo se říká, že Lev je králem. Kralovat potřebuje i ve vztahu a pokud se mu někdo se stejnou tvrdohlavostí a neústupností postaví, zaútočí na jeho nejzranitelnější místa.

 • 6.

  Panna s:

  ...

   

  Blížencem: Panna si někdy vůči Blíženci vytvoří paranoie, kterým sama uvěří, ačkoli se nezakládají na pravdě. Můžete se snažit, jak chcete, nepřesvědčíte ji, že jde o blud.

   

  Střelcům: Panna je citlivá a neustále vyčítá Střelci nedostatek pozornosti. Nepohne se od partnera / partnerky ani na krok, což může působit, jako kdyby ten druhý byl pořádně pod pantoflem.

 • 7.

  Váhy s:

  ...

   

  Rakem: Váhy jsou vždy o krok vpřed a nemají rádi konzervativních jedinců, jakými jsou i Raci. Touží po spontánnosti, zábavě a smyslu pro humor. To u Raka postrádají.

   

  Kozorohem: Tyto dvě znamení jsou absolutně odlišné. Váhy jsou extrovertní a neuspořádané a Kozoroh zase stojí nohama pevně na zemi. Ačkoli jsou si z krátkodobého hlediska sympatičtí, obvykle jde jen o fyzickou přitažlivost.

 • 8.

  Štír s:

  ...

   

  Vodnářem: Štíři milují flirtování, které mu buď akceptujete, nebo se útrapy od žárlivosti. Vodnář je ten nudnější ve vztahu, který ho nakonec i opustí.

   

  Lvem: Lev je velmi tvrdý oříšek právě pro člověka jako je Štír. Vzájemně si ubližují a každý z nich vytahuje své trumfy a využívá zbraně na svou obranu. To není nic špatného, ale v lásce?

 • 9.

  Střelec s:

  ...

   

  Rybami: Střelec nemá extra nároky na partnera nebo partnerku. Uspokojí se se vším. Pokud zde není právě on nebo ona, společnost najde u jiných. Ryby tímto chováním doslova trpí, pokud mají v takovém vztahu setrvat.

   

  Pannou: Panna je pro Střelce příliš introvertní, čímž se ztrácí i jakýkoliv společný požitek z intimního života. Ten je posouván do pozadí a může tvořit pouze 20% fungování celkového vztahu.

 • 10.

  Kozoroh s:

  ...

   

  Beranem: Beran je příliš nekontrolovatelný a v tomto vztahu i ten nezodpovědný. Odmítá jakýkoli podíl na společných věcech a raději si užívá jen sám pro sebe.

   

  Váhami: Váhy si neváží  toho, co pro ně Kozoroh dělá. Častokrát jde o větší výdej energie než pro sebe. Lež a vodění za nos je u nich na denním pořádku. Kozoroh před tím zavírá naivně oči.

 • 11.

  Vodnář s:

  ...

   

  Býkem: Vodnář se cítí často jako nejmoudřejší a snaží se za každou cenu lišit názory od okolí. Nikdy Býku nepřizná, že má pravdu a ten se cítí méněcenný.

   

  Štírem: Štír si drží status toho nadřízeného a někdy je až příliš upjatý. Vodnáři nedopřeje volnost, čímž vznikají hádky vždy, když se tito dva dostanou do společnosti mezi lidi.

 • 12.

  Ryby s:

  ...

   

  Střelcem: Ryby se nechávají unášet životem jiných a zapomínají na ten svůj. Oproti Střelci výrazně zaostávají a časem se pro něj stanou velmi nudné až zatrpklé.

   

  Blíženci: Ryby někdy ve vztahu s Blíženci sami sebe přesvědčují, že mají šťastný život, ale opak je pravdou. Mají nízké sebevědomí v otázkách vztahů, a proto raději setrvají i tam, kde vědí, že to nemá smysl.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eva TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz