Projevy lásky podle horoskopu: Raci pečou, Štíři vás zkoumají

/
 • Jak poznáte, že vás miluje?
  Jak poznáte, že vás miluje? (istock.com)
  19. dubna 2018 ● 10:39

  Jak poznat, že vás miluje? Přinášíme přehledný atlas všech příznaků, podle kterých poznáte, že je ruka v rukávě. 

 • 1.

  Beran

  Bez ohledu na pohlaví, či věk mají Berani jednu společnou vlastnost, která odhalí, zda jsou jejich city k vám skutečné - začnou bojovat. Ne fyzicky, ale slovy, snažíse flirtovat a současně testovat vaši trpělivost. Vládnoucí planeta Berana je Mars, bůh války. Proto více než romantiku hledá důstojného soupeře. Současně chce mít někoho, na koho se může spolehnout. Nedejte se, vracejte jim jejich slovní výpady. Může to být únavné, ale bude to stát za to.

 • 2.

  Býk

  Býci vyjadřují lásku tak, jak dělají všechno ostatní - pomalu a důsledně. To, co chcete nejvíce slyšet, vám neřeknou pokud si nejsou zcela jisti. Mějte trpělivost. Pokud potřebujete ujištění, sledujte jejich jednání. Galantní pohoštění, upřímné komplimenty, spolehlivost a ... samozřejmě dárky. Tím vším se vám snaží říct "miluji tě".

 • 3.

  Blíženci

  Jsou vždy veselí, ale pokud to přeženete s vtipy, abyste si z nich vystřelili, připravte se na pomstu. Intenzivně vyhledávají společnost člověka, ke kterému něco cítí. Pokud jsou vašimi kolegy / kolegyněmi a ve snaze udělat na vás dojem se dostanou do problémů, ani kdyby měli přijít o práci. Jediné, co je zastaví, je vaše odmítnutí. Ale proč byste řekli ne okouzlující a zábavnému společníkovi?

 • 4.

  Rak

  Přestaňte dumat nad tím, zda Rak, který vám pobláznil hlavu, cítí totéž. Můžete to zjistit podle klasických ověřených "astrologických indicií". Nejprve se pro vás bude snažit navařit nebo napéct. Květiny a komplimenty jsou úrovní číslo dvě, ideálně následovanou večerem u ní / něj a prohlížením starých fotografií. Když s vámi sdílejí zážitky, je to velmi dobré znamení. A rozhodující důkaz? Když o vás nejen projevují starost, ale také o tom mluví.

 • 5.

  Lev

  Hned, jak jste na sobě zpozorovali jejich upřený pohled, věděli jste, že jste ve hře ... jejich hře. Ale co když nechcete, aby to byla jen hra, i když Lev miluje flirtování? Jak zjistit, zda vás miluje nebo jste další krátkodobá známost? Jednoduše. Lvi a lvice rádi dominují. Takže, pokud se čas, který vám věnuje, náhle výrazně prodlouží na společné obědy, večery a také celé víkendy, víte, že se mezi vámi něco děje.

 • 6.

  Panna

  Chtěli byste si získat srdce tohoto puntičkářský znamení? Dobře, ale nejprve si dejte do pořádku váš životní prostor, protože pokud to neuděláte vy, udělá to on / ona. Nedivte se, pokud ho / ji najdete seřazovat vaši hudební kolekci podle abecedy nebo knihy podle velikosti. Panny svou lásku vyjadřují vytvářením útulného, uspořádaného prostředí pro ty, jejichž milují, protože věří, že si to zasloužíte. Je to nesmírně pozitivní znak, proto překonejte nejistotu, že vám někdo zasahuje do vašeho prostředí. Polibte je, poděkujte jim a nechte je dokončit jejich práci.

 • 7.

  Váhy

  Namísto lámání si hlavy nad tím, zda přitahujete ty "přitažlivé" Váhy, si jich raději všímejte ve společnosti druhých. Jsou vždy milí, zejména při komunikaci ve dvojici, ale to je jejich přirozená nátura. Když už jsme u toho, když snadno podlehnete žárlivosti, dávejte si na Váhy pozor. Ale pokud to překonáte a začnete pracovat na vztahu, zjistíte, že, tak jak byly Váhy milé k jiným, k vám jsou ještě milejší. A přesně to jste hledali - znamení, že jsou zamilovaní / é. Chcete absolutně ujištění? Dají vám milou přezdívku a většinu času vás budou oslovovat vaším novým jménem.

 • 8.

  Štír

  Pokud jste dostatečně vnímaví, na první pohled si všimnete, zda má o vás Štír zájem. Bude vás upřeně sledovat, ale nebude "zírat". To by bylo příliš nápadné a to zvláštní přitažlivý Štír nechce. Je to napůl detektiv a napůl analytik a to je to, co vás přitahuje, ne? Ale dříve či později se prozradí, když budete její / jeho pohled na sobě cítit stále častěji - ne však přímo, ale nenápadně - přes prosklené dveře, odrazy v zrcadlech, či oknech. Zkrátka zamilovaný Štír vás bude důkladně studovat.

 • 9.

  Střelec

  Pokud vás Střelec miluje, je to proto, že jste mu dali čas a prostor na rozvinutí její / jeho citů. Důkazem vašeho úspěchu je, když vám volá (téměř) každý den, ale ještě lepší je, pokud vás pozve na dovolenou. Nezáleží na tom, jestli je to víkend na chalupě nebo týden v Paříži. V obou případech je to dobré znamení. Ale mějte trpělivost, pokud to nepřijde hned. Pro střelce je důležitá volnost.

 • 10.

  Kozoroh

  Dodržovat pravidla a dělat věci, tak, jak se od nich očekává - to je celý Kozoroh. Pokud je už zadaný, nedělejte si naděje. Nic neohrozí jeho / její oddanost. Pokud je chcete zaujmout, ukažte jim, že také máte smysl pro pořádek a pravidla. Když vás poznají (či lépe řečeno detailně vyzpovídají), budete přesně vědět, zda je v jejich srdci pro vás místo. Své city dají najevo upřímným rozhovorem, který vás nenechá na pochybách.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnáři jsou nekonvenční zástupci zvěrokruhu. Neřídí se nepsanými pravidly navazování vztahů, takže pokud jde o lásku, její projevy musíte hledat v jejich netradičním řízení. Možná budou pozorně studovat části vašeho tělo a navrhovat, jaké tetování nebo odvážná barva vlasů by se k vám hodila. Nebo vás pozvou na tematický večírek v kostýmu, který vám sami vyberou. Pokud to není vaše šálek kávy, měli byste si rebelantské Vodnáře držet od těla.

 • 12.

  Ryby

  Ryby jsou spíše tiché a trochu stydlivé - víc než ostatní znamení. Pokud čekáte, jestli udělají první krok, u mnohých se nedočkáte. Tak jako ke všem vodním znameních k nim musíte přistupovat citlivě a sledovat jejich projevy, abyste vytušili, co cítí. Jediné, co potřebujete vědět je, že pokud vás milují, na začátku budou mít problém o tom mluvit. Ale po tom, jak vás lépe poznají, budou sdílnější než ti najukecanejší  Blíženci, jakých jste kdy poznali.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz