Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Velký horoskop na červenec: Ryby políbí múza, Štíři potkají novou lásku

/
 • (Shutterstock)
  30. června 2018 ● 06:00

  Prázdniny právě startují, tak jaké čekat letní radovánky? Budete si užívat pohodovou letní dovolenou, nebo budete nuceni řešit komplikované pracovní záležitosti? To všechno se dozvíte v našem velkém horoskopu na červenec!

 • 1.

  Beran

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Ačkoliv startují prázdniny, zrozenci Berana budou nejvíc řešit pracovní záležitosti. Merkur se snaží přivodit vám pár nepříjemností, ale díky vaší vrozené odolnosti vás na lopatky nedostane. Báječné chvíle prožijete v rodinném kruhu. Nezadaní zase mohou vyhlížet měsíc plný příležitostí k lásce. Okolo 25. července počítejte s turbulencemi v emocích. Aniž byste k tomu měli důvod, jste bez nálady.

   

 • 2.

  Býk

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Léto, budiž pochváleno! Býci se mohou těšit na fantastický měsíc, kdy je pod křídla skryje pečovatelka Venuše. Speciálně po 10. červenci oblažuje rovinu vztahů a vnáší do života radost a pohodu. Singles okouzlí každého, kdo se ocitne v hledáčku jejich pozornosti. Kvadratura Marsu však přináší menší potíže na pracovní pole. Mezi nadřízenými a kolegy to vře, což je spouštěčem dalších konfrontací.

   

 • 3.

  Blíženci

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jaké zprávy přináší červenec zrozencům Blížence? Hřejivé Slunce spolu s energickým Marsem slibují zásilku vitality a smyslu pro humor. Potřebujete se vyvíjet a být stále v pohybu. Od 10. července se mějte na pozoru před prskající Venuší, která komplikuje milostné i rodinné vztahy. Nebudete mít chuť hledat kompromis, což věští častější hádky. Těm neprospívá ani vaše marnotratné naladění.

   

 • 4.

  Rak

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Zdá se, že sedmý měsíc roku se v případě Raků zařadí mezi jedno z nejlepších letošních období. Venuše ve druhé dekádě pracuje ve vašich službách a otevírá touhu po vědění. Ostatně Neptun v trigonu na Slunce už nějaký čas láká k duchovnímu poznání. Zadaní by se měli mít na pozoru před nedořešenými problémy v lásce. Kvůli nim by kolem 25. července mohla mezi vámi a miláčkem zhoustnout atmosféra.

   

 • 5.

  Lev

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Nejlepší z celého měsíce bude hned jeho první dekáda. Tu má totiž pod palcem kněžka lásky Venuše, která zve na prázdninový parket plný zábavy a radostí. Náročnější program musí vyhlížet zadaní zrozenci Lva. Konfliktní Mars přilévá olej do ohně a přináší nepříjemná překvapení. Na pozoru se mějte hlavně okolo 27. července. Zvýšenou pozornost si zaslouží také vaše zdraví, především to duševní.

   

 • 6.

  Panna

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milé Panny, Díky Venuši si budete v červenci připadat jako nepřemožitelné. Zesiluje vaši přitažlivost i fyzickou zdatnost, díky trigonu s Uranem slibuje inspirativní setkání i lásku pro nezadané. Panny ve vztahu to mají o poznání těžší, hvězdy radí sejmout z očí růžové brýle a stanout tváří tvář realitě. V zaměstnání nenajdete přemožitele.

   

 • 7.

  Váhy

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Váhy vynese k nebesům červencový příval energie, který je zacílený primárně na lásku! Radovat se ovšem budete i z kreativního myšlení, nových volnočasových aktivit či příležitosti k podnikání. Uznejte sami, na začátek prázdnin to není špatný program. Mars v trigonu s vaším Sluncem brousí ostré lokty a umetá cestičku za štěstím. Zapojte svou bystrou mysl a budete v každém směru neporazitelní.

   

 • 8.

  Štír

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Prázdniny začnou pro zrozence Štíra přívětivě. Díky Venuši se otevírají nové příležitosti k seznámení a dokonce k nalezení nové lásky. Ani finanční sféra nestojí stranou. Pozor si dávejte na kvadraturu Merkura, kvůli níž připomínáte svůj totem více, než je zdrávo. Vesmír upozorňuje na jedovatá slova a nepříjemnou přímočarost, která se projeví hlavně v zaměstnání. Uberte plyn a berte ohled na okolí.

   

 • 9.

  Střelec

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Střelci, červencová harfa zabrnká na přátelskou notu a podepíše se také na pracovním apetitu. Nejlepšími dny budou 14. a 15. červenec, kdy jste v těchto otázkách bezkonkurenční. Čemu se daří o poznání hůř, to jsou milostné vazby. Venuše od 10. července tropí neplechu a vnáší do lásky nepochopení. Singles si nebudou z neúspěšného rande dělat hlavu. Rychle se otřepete a zkusíte štěstí jinde.

   

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Milí Kozorozi, začátek prázdnin je příslibem pro nový start v mnoha oblastech! Saturn spolu s trigonem Venuše předpovídají veleúspěšné období jak v lásce, tak profesních záležitostech. Stranou nestojí ani finance, které může obohatit tučný obnos. Všechno, co v červenci započnete, má tendenci růst a přetrvat věky. Okolo 25. července se soustřeďte na lásku. Vztahy může zaskočit nedořešený problém z minulosti.

   

 • 11.

  Vodnář

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Ačkoliv léto symbolizuje odpočinek, v případě zrozenců Vodnáře je to přesně naopak. Velký guru Mars podpoří vaše ambice a dodá vám energii k realizaci troufalých plánů. Nejúspěšnější bude období kolem 27. července. Menší mráčky připlují nad milostné pole. Obvyklé duševní souznění vystřídá názorová opozice. Od přírody nepatříte mezi ty, kteří si lebedí v hádkách, takže raději partnerovi ustoupíte.

   

 • 12.

  Ryby

  ..
  Autor: shutterstock.com
  Ryby políbí na začátku léta múza a vynese je do oblak. Do 22. července vás láká vše, co souvisí s krásou, uměním a láskou. Třináctka může být šťastným číslem pro vás, nezadané! Stačí mít oči na stopkách a nesedět doma. Ryby ve vztahu mají na očích růžové brýle. Kvůli Venuši v opozici k Neptunu můžete udělat také nepromyšlený finanční krok. Vznášíte se v oblacích a všední starosti moc nevnímáte.

   

   

Autor: Adéla Ondroušková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz