Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Umíte pít, nebo máte kocoviny? Kozorozi se hlídají, Býci se rádi hádají

/
 • (istock.com)
  30. května 2018 ● 06:00

  Je zábavné sledovat, jak se jednotlivá znamení chovají v nejrůznějších situacích, třeba při popíjení alkoholu. Co vám daly hvězdy do vínku, pokud jde o alkoholové návyky? Umíte pít, nebo po první skleničce odpadnete a spíte? Posuďte sami, jestli to tak skutečně je.

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani milují alkoholové dýchánky a rádi se účastní jakékoli akce, kde se pije. Dávají přednost nefiltrovaným pivům a jsou velmi zábavní. Těší je, když se kolem všichni smějí jejich vtípkům, ovšem pozor: když se Berani napijí, jsou pak nejen vtipní, ale taky otevření. Nerozpakují se říct pravdu, i kdyby byla sebetvrdší. Buďte na to připraveni. Jejich jazyk je v kombinaci s alkoholem ještě ostřejší.

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci se rádi smějí, a když pijí, všichni se smějí spolu s nimi. Buďte opatrní, protože alkohol v nich uvolní zábrany a oni jsou pak celkem krutí – zejména ke svým nejbližším. Taky dávejte dobrý pozor, kde jsou, protože když Býci holdují alkoholu, jsou extrémně nemotorní a taky tvrdohlaví, takže je jen těžko dostanete do postele. Když pijete s Býkem, radši se s ním taky nepouštějte do hádky. Nedopadlo by to dobře.

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci jsou dvě osoby v jedné. Takže si asi umíte představit, jaké to je popíjet právě s nimi. Vedle toho, že pořád mluví, tak se taky může jejich nálada změnit během chvilky. Milují alkoholové párty, protože jsou mistři flirtování a svádění a alkohol jim v tom hodně pomáhá. Jakmile to ale s pitím přeženou, stávají se velmi sentimentální, což bývá nepříjemné hlavně pro ty, kteří jsou střízliví, nebo ty, kteří nedávají emoce moc najevo.

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci jsou emocionální pijani a taky ti, kteří začnou brečet na podlaze, když se něco nedaří. Pít s nimi tedy není žádná sláva, v jednu chvíli pláčou nad svým životem, druhou pokřikují na barmana, aby jim dolil. Když pijí, nechtějí přestat a kolikrát netušíte, co se chystají udělat nebo provést.

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Alkohol je pro Lvy doslova afrodiziakum. Jakmile se napijí, jejich ústa se nezavřou a oni neslezou z tanečního parketu. Popíjení a tanec jsou jejich terapie a klidně protančí a propijí celou noc. Nikdy taky nepřipustí, že už mají dost a měli by toho nechat. Nicméně nemívají kocoviny a zvládají to celkem dobře. Mají rádi odvážné hry, a zatímco ostatní jsou už namol, oni nikdy nepřekročí své hranice.

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny nejsou velké pijanky, málokdy je vidíte zcela opilé. Jako perfekcionistky dávají přednost spíše domácím mejdanům než klubům nebo barům, ale i tam je můžete po náročném dni najít. Když se přece jen opijí, mohou být vulgární. Jinak nejsou ideálními kumpány pro popíjení, protože se raději drží dál od lidí.

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Máte štěstí, pokud pijete právě s Váhami. Vždycky se totiž snaží, aby se ostatní bavili. Jediné, v čem mají problém, je sebekontrola. Když začnou pít, nevědí, kdy se zastavit, zvláště když jim pivo chutná (a to jim chutná nejvíc). Pod vlivem alkoholu dělají ty největší blbiny, ale nikdy toho nelitují. Všichni to od nich vlastně očekávají.

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři jsou vtipní a sarkastičtí. Pokud pijí, milují, když teče alkohol proudem, zejména tequilla. Jejich názory jsou pak břitké a téměř vždy na místě, i když zabolí. Ani trochu je nezajímá, jestli náhodou někoho neurazili. Druhý den o tom maximálně popřemýšlejí, ale neomluví se. Mají tendenci skrývat emoce, takže se nemusíte bát, že byste Štíra našli na baru s uplakaným obličejem.

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci jsou spontánní a jsou pro každou zábavu i špatnost. Rádi a ochotně otestují nový bar nebo vinárnu, aby poznali něco jiného. Někdy dávají přednost pivu, jindy vínu, nebrání se ale ani slivovici, zvláště když jedou na Moravu. Jakmile pijí, jsou velmi bezstarostní, což někdy způsobí, že se dostanou do hádky s jiným pijanem. Potřebujete-li parťáka na alkoholový mejdan, zavolejte Střelci.

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou klasikové, pokud jde o pití. Znají své limity a nikdy je nepřekročí. Nechtějí si totiž poškodit svou pověst konzervativního slušňáka. Ovšem to neznamená, že i oni někdy neujedou a pořádně to nerozjedou. Dokážou se aklimatizovat v každé situaci, do níž jsou vtaženi, tedy i v takové, v níž hraje hlavní roli alkohol. Vždy se ale budou zajímat o to, aby se dostali včas a v pořádku domů.

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnáři, když pijí, to tak trochu přehánějí. Neberou v ten moment život vážně, přehnaně gestikulují a vyprávějí příhody z dětství a snaží se, aby všechno vypadalo ještě zábavněji, než to je. Milují pozornost ostatních a jsou to ti, kteří mají vždy po ruce svůj telefon, aby mohli zachytit ty nejlepší okamžiky. Pozor na to, abyste je nenaštvali, pak mohou být nepříjemní. A vy budete rádi, když zmizíte z jejich zorného pole...

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby jsou extrémní citlivky, které nemají moc velkou toleranci vůči alkoholu. Když začnou, stávají se ale odvážnější a pak už jen hledají důvod, proč si nechat dolít sklenku. Je to až s podivem, ale budou skoro poslední, kdo zůstane v baru nebo na párty. Pozor jen na jejich citlivou povahu, stačí málo a jejich nálada bude pod psa.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz