Astroložka Boháčová se v této předpovědi věnuje každému znamení zvlášť, takže vám bude hned jasné, jak to s vámi bude vypadat, pokud jste narozeni ve znamení Býka nebo Panny. Boháčová každou věštbu začíná znamením Berana, a končí tím pádem Rybami.

Berani si musí dát pozor na oči a dostatečně regenerovat, Býci se musí věnovat celkové očistě, nerozčilovat se a dbát na své hlasivky. Blíženci se budou zabývat tím, jak zdravě žít a co vše pro své zdraví udělat. Raci začnou dbát na zdravou stravu, Lvi potřebují najít své štěstí, protože ten, kdo je šťastný a má zdravou mysl, tomu je hej.

Panny budou pečovat o zdraví celé planety, a to ve smyslu ekologie, a budou pěstovat svoje vlastní jídlo. Váhy budou prožívat lásku a budou zářit, tento rok pro ně bude tedy velmi šťastný, jen si musí dávat pozor, aby neprochladly. Štíři se zaměří na to, aby žili ve zdravém prostředí, a začnou pracovat s vonnými oleji a minerály. Střelci musí věnovat pozornost svým končetinám a posilovat je. Kozorozi musí dbát o svou páteř, Vodnáři musí dbát o své klouby a Rybičky musí pracovat na tom, aby myslely pozitivně.

Více ke každému znamení v našem videu.