Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Test osobnosti: Tvar nehtu prozradí, jakou máte povahu

/
 • Co o vás prozradí tvar nehtů?
  Co o vás prozradí tvar nehtů? (archiv)
  4. května 2016 ● 06:00

  Test je jednoduchý. Podívejte se na své nehty a určete jejich tvar za pomoci obrázku. Pokud svůj typ nemůžete najít, zvolte takový, který se mu nejvíce podobá. Tvar nehtu může říci dost o vaší povaze. Jak jste na tom vy?

   

 • 1.

  1. Podlouhlé a hranaté

  Nehty dlouhé a pravoúhlé mají velmi společenští lidé. Bývají také velmi chytří, společenští a zvídaví. V práci jsou rozvážní a všechno dobře promýšlejí.

 • 2.

  2. Široké a ploché

  Racionální, analytičtí lidé jasného rozumu, kteří si dvakrát rozmyslí, než něco řeknou.  Ostatní je často žádají o radu a jejich názor platí. Vyznají se dobře v lidské povaze a mohou důvěřovat svému instinktu. Jsou praktičtí a problémy řeší efektivně. Je to pro ně výzva.

 • 3.

  3. Krátké a okrouhlé

  Člověk s krátkými a kulatými nehty bývá energický, tvůrčí a velkého (i když možná skrytého) talentu. Vyzařuje z něj radost a optimismus, proto bývá mezi lidmi oblíbený. Je to věrný přítel, loajální druh. Miluje dobrodružství a je schopen vyvinout velké úsilí, aby dosáhl svého cíle. Bývá tvrdohlavý a cílevědomý.  

 • 4.

  4. Nerovné a krátké

  Takové nehty mívají lidé citliví, všímaví a trochu labilní. Cení si vztahů, lpí na nich a k novým přátelům jsou nedůvěřiví. Jsou to klasické „tiché vody“, navenek klidná hladina, ale uvnitř hárají emoce. Takoví lidé dokážou sdělit i nepříjemnou pravdu, pokud jsou vnitřně přesvědčeni, že na tom záleží.

 • 5.

  5. Silné, hranaté

  Charakterizují pracovité, zodpovědné lidi, rozené vůdce, na které je spolehnutí. Takoví lidé si přinejmenším přejí všechno dělat správně. Tvrdě pracují a jsou přesvědčeni o své pravdě, v případě, že jde všechno dobře, mohou být zábavnými společníky. K jejich negativům patří urputnost a nedostatek sebereflexe.

 • 6.

  6. Trojúhelníkovité

  Takové nehty mají odvážní a rozhodní lidé, kteří mají rádi svou práci, ale neradi plýtvají námahou zbytečně. Snaží se všechno řešit efektivně, rádi se baví a flirtují.

 • 7.

  7. Oválné a dlouhé

  Oválný tvar nehtů ukazuje na velmi tvůrčího člověka.  Takoví lidé mají velkou invenci a smysl pro krásu, mají také charisma a ostatní se v jejich přítomnosti cítí dobře. Pokud se vrhnou do práce, nechají se jí úplně pohltit.

 • 8.

  8. Neobvyklá kůžička kolem nehtu

  Takové nehty má velmi výrazný člověk vyhýbající se slovu „obyčejný“ jako nějakému moru. Vždycky hledá nestandardní řešení. Do všeho jde po hlavě a nikdy s ním není nuda.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz