Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Obrázkový test osobnosti: Jaká jste partnerka?

/
 • Který z obrazců vás nejvíc přitahuje?
  Který z obrazců vás nejvíc přitahuje? (archiv)
  17. listopadu 2016 ● 10:00

  Vyberte si jeden z meditačních obrazců a poznejte, jaká je úloha lásky ve vašem životě a jakého muže vlastně hledáte.

 • 1.

  1. Dobrodružná

  test
  test
  Autor: archiv

   

  Máte velkou fantazii a milujete pestrost.  Snažíte se všímat si pozitivních stránek života, a pokud jde o lásku, většinou dokážete udržet rozum a cit v rovnováze.  Hledáte realisticky normálního, spolehlivého muže, se kterým se můžete smát i snít.

 • 2.

  2. Okázalá

   
  test
  test
  Autor: archiv

   

  Ať už vám život přináší cokoli, ráda byste si dopřála trochu okázalosti, pohodlí a lesku. Úspěšný muž, který daruje cennou věc, si snadněji proklestí cestu k vašemu srdci. Nejste zištná, jen byste si ráda užila příjemností života. Když to ale nejde, spokojíte se i se skromnými dárky a dokážete se z nich radovat.

 • 3.

  3.Temná

   
  test
  test
  Autor: archiv

   

  Milujete tajemno a v lásce a sexu se nebráníte ani temnějším tónům, ráda experimentujete a majetek pro vás ve vztahu není žádným kritériem. Je dost pravděpodobné, že vaším ideálním vyvoleným bude někdo s uměleckými sklony, pokud to neklapne, pokusíte se ho k takovým zájmům aspoň přivést.

   

 • 4.

  4.Aktivní

  test
  test
  Autor: archiv

   

  Jste aktivní, výbojná a veselá a zrovna takového hledáte i partnera. Nuda není nic pro vás a u televize nebo v bačkorách pod dekou dlouho nevydržíte. Pořád chcete něco podnikat a od svého partnera vyžadujete dobrou kondici… ve všem.

   

 • 5.

  5.Sladká

  test
  test
  Autor: archiv

   

  Jste romantická a někde hluboko ve vás je pořád malá holčička, které má ráda pěkné šaty a čeká na svého prince. To ale neznamená, že se nedokážete podívat na život realisticky, jen svého kousku pohádky se vzdáváte jen nerada.

   

 • 6.

  6.Přemýšlivá

  test
  test
  Autor: archiv

   

  Hlavní je pro vás duševní splynutí a názorová blízkost, vášnivého milence uvítáte, ale nesmí to narušovat vaše intelektuální debaty. A rozhodně vás váš partner nesmí podceňovat jako osobnost. 

Autor: neo

Klíčová
slova

test osobnosti psychologie magie

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz