Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Jakého psa vídáte ve snech? Odhalte, co se vám vaše podvědomí snaží sdělit!

/
 • (iStock)
  11. května 2019 ● 06:00

  Díky snům se nám otevírá cesta do jiných dimenzí, jiných časů, ale taky nám sny ukazují věci, které jsou během dne mimo naše vědomí. Chcete se o sobě dozvědět víc, nebo se potřebujete rozhodnout? Pak poslouchejte své sny, protože vám dokážou sdělit víc, než myslíte. Zdá se vám často o psech? Co znamená, když vidíte často štěkající psy nebo psa určité rasy? Tohle všechno to může symbolizovat!

  Vidět psa ve snech symbolizuje obecně loajalitu, velkorysost, ochranitelství a věrnost. Sen o psech může naznačovat, že vaše hodnoty a dobré úmysly vám přinesou úspěch. Psi ve snech lze považovat za symboly věrnosti a někdy znamení smrti. Může to ale taky znamenat nějakou dovednosti, kterou jste možná ignorovali nebo zapomněli. Záleží také na tom, jakou rasu ve snu vidíte, nebo jakou barvu pes má. Co tedy značí psi ve snech?

 • 1.

  Čau-čau

   

  Pokud vidíte často ve svých snech psa čau-čau, může to znamenat zvýraznění pocitu neochvějné loajality. Možná jste až moc ochranitelští a staráte se o druhé víc, než je zdrávo.

   

 • 2.

  Jezevčík

   

  Vidíte ve snu jezevčíka? I ten symbolizuje loajalitu a oddanost. Ve svém myšlení jste s největší pravděpodobností dobře uzemnění a racionální.

   

 • 3.

  Německý ovčák

   

  Máte-li ve snech německého ovčáka, symbolizuje a zdůrazňuje vaše ochranitelské instinkty. Možná jste až moc opatrní v některých situacích, ale právě ovčák ve snu vám dává signál, že nemusíte být nervózní. Zdá se vám, že trénujete německého ovčáka? Jste otevření novým nápadům, možná hledáte jistotu.

   

 • 4.

  Buldok

   

  Vidět ve snu buldoka znamená, že se nemusíte bát jít vpřed. Nic se vám nestane, naopak vše dopadne dobře.

 • 5.

  Zlatý retrívr

   

  Zlatí retrívři jsou považovaní za nejhodnější a nejvěrnější psy. Snění o nich je s největší pravděpodobností dobré znamení o důležitém přátelství nebo vztahu.

   

 • 6.

  Dobrman

   

  Dobrmani jsou symbolem vašich obav. Tihle psi taky mohou zastupovat ve snech někoho z vašeho bdělého života, kdo vám dává rozkazy. Alternativně by taky mohl sen o dobrmanech naznačovat, že máte svého strážce. Možná se chráníte před bolestivou situací.

 • 7.

  Německá doga

   

  Německá doga symbolizuje silnou vůli. Může se objevit ve vašich snech, aby vám připomněla, že nesmíte jiným lidem, aby po vás šlapali.

   

 • 8.

  Pudl

   

  Pudlové jsou velmi inteligentní psi a mohou vstupovat do vašich snů, aby vám připomněli, že není nic špatného na tom, abyste neustále vyjadřovali svou individualitu.

 • 9.

  Sibiřský husky

   

  Sny, v nichž se objevuje husky, jsou připomínkou, že je život dlouhá cesta. Ukazují vám, jak se správně rozhodnout a jak se vyhnout konfliktům a překážkám na cestě.

 • 10.

  Zlý nebo vrčící pes

   

  Vidíte ve snech psa, který je zlý a vrčí na vás? Naznačuje to nějaký vnitřní konflikt, který v sobě řešíte. Může to také znamenat zradu a nedůvěryhodnost nějaké blízké osoby.

 • 11.

  Nemocný pes

   

  Nemocný pes ve snu symbolizuje zanedbávané přátelství. Pokud je pes mrtvý nebo umírající, znamená to ztrátu dobrého přítele nebo zhoršení vašich instinktů.

   

 • 12.

  Kousající pes

   

  Kousl vás ve snu pes do ruky? Znamená to neloajalitu. Snění o tom, že je někdo pokousaný psem, naznačuje zradu nějaké velmi blízké osoby. Pokud pes ve snu šťastně štěká, symbolizuje to radost.

 • 13.

  Bojující pes

   

  Pes ve snu, který se pere s jiným psem, symbolizuje, že odmítáte sami sebe a stydíte se za své činy. Pokud ve snu se psem bojujete vy sami, pak to znamená konflikt mezi vámi a někým, kdo je vám blízký. Musíte z této situace vystoupit.

   

 • 14.

  Zabití psa

   

  Zabili jste ve snu psa? Psi můžou představovat nemorální problémy nebo nemorální lidi, které znáte. Zabití psa rukama znamená, že jste se chopili iniciativy a že se chcete vyhnout otázkám, které vás trápí.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz