Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Co na sobě nesnášíte nejvíc podle znamení? Štíři žárlivost, Raci citlivost

/
 • (iStock)
  17. května 2019 ● 06:00

  Jsou věci, se kterými bychom se nesvěřili ani nejlepšímu příteli. Každý máme svou třináctou komnatu a věci, o nichž neradi mluvíme. Každý z nás má dobré a horší povahové vlastnosti. Co na sobě nejvíc nenávidíme podle zvěrokruhu? Tyhle věci na sobě opravdu nesnášíme!

  Každé sluneční znamení má svá specifika a povahové vlastnosti. A některé negativní rysy či vlastnosti bychom nejraději ukryli hluboko do země. Je ale možná dobře o nich vědět a pracovat na sobě, aby nám tolik neničily život. Co na sobě nesnášíme nejvíc my sami?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani na sobě ze všeho nejvíc nesnášejí svou impulzivitu. Vždycky skončí se špatným rozhodnutím kvůli tomu, že reagují až moc rychle. Pošlou třeba nevhodnou sms zprávu nebo vypijí další skleničku tequilly, i když dobře vědí, že jim to neudělá dobře. A ráno pak litují.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci na sobě nenávidí to, že se nedokážou oprostit od něčeho, co je trápí. Neustále ulpívají na minulosti a chybí jim nadhled. Těžko zapomínají na to, co se stalo, přitom si moc přejí, aby už přestali přemýšlet o včerejšku a pokračovali do budoucnosti.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci nedokážou dělat jednoduchá rozhodnutí. Lidé si o vás myslí, že jste nestálí ve svých názorech, protože je dokážete změnit z minuty na minutu. Chcete udělat správnou věc, nechcete litovat své volby, takže raději neustále názory měníte. A to vás na sobě samých štve nejvíce.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci na sobě ze všeho nejvíc nesnášejí svou přecitlivělost. Moc jim záleží na spoustě věcí, a moc se všeho taky bojí. Pláčete a děsíte se toho, co by se mohlo stát. Přitom nic není tak hrozné, jak se zdá. Ovšem slzy vás dělají zranitelnými.

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi moc dobře vědí, že ostatní na vás nesnášejí, když se je snažíte ovládat. Přitom vy sami to taky nesnášíte! Nechcete se chovat jako boss hned na začátku, raději byste to všechno udělali napoprvé a bez známky arogance. Jste ale přirození vůdci, takže je pro vás těžké vzdát se toho pocitu, že můžete druhé ovládat.

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny na sobě nesnášejí, že chtějí mít neustále všechno pod kontrolou. Váš život by byl mnohem snazší, když byste dovolily ostatním, aby vám občas pomohli. Vy ale trváte na nezávislosti a na tom, abyste všechno dělaly tak, jak chcete vy.

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy nenávidí svou „milostivost“ a rozhazovačnost. Když vidí něco, co se jim líbí a co by chtěly, rozhodnou se to pořídit. Mrháte spoustou peněz na věci, které ve skutečnosti vůbec nepotřebujete. Je pro vás velmi těžké uhlídat vaši peněženku.

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři nesnášejí svou vlastní žárlivost. A to nejen k lidem, s nimiž žijí, ale ke všem, kteří jsou v jejich blízkosti. Žárlíte, když je váš přítel úspěšnější než vy, žárlíte na kolegy, kteří měli lepší nápad. Žárlíte prostě na všechno a na každého.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci na sobě nesnášejí netrpělivost. Jsou tak moc netrpěliví, že spěchají až moc a udělají půl práce nebo méně kvalitně. A díky své netrpělivosti taky mohou chybovat a vybrat si nesprávnou možnost, například při výběru zaměstnání nebo partnera.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi nesnášejí, že je dokáže cokoli velmi rychle naštvat. Mají nízkou toleranci k lidem. Nechtějí být obtěžovaní, nechtějí se ničím moc zabývat. Nejraději by byli sami.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

   

  Autor: iStock

   

  Vodnáři nenávidí svou unáhlenost, zejména pokud jde o osoby. Vždycky se nakonec zbaví lidí, kteří je milují. Dokážete zničit přátelství a sabotovat vztahy, a vlastně ani nevíte, proč to děláte.

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby na sobě nesnášejí svou velkorysost, pokud jde o odpuštění. Vidí na lidech jen to nejlepší, což znamená, že přijmou jakoukoli omluvu, kterou od nich obdrží – a odpustí. Proto Ryby často udržují toxické vztahy s lidmi, kteří si jejich přátelství nezaslouží.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz