Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Kdo vám vždy pomůže a nic za to nechce? Na těchto pět znamení zvěrokruhu je spoleh!

/
 • (iStock)
  8. dubna 2020 ● 06:00

  Nemusíte se ani zeptat a jsou tu pro vás. Vždy vám rádi pomůžou a nikdy za to nic nechtějí na oplátku! Vaše potřeby kladou obvykle na první místo, a to dokonce nad svoje vlastní. Jakýkoli test loajality by absolvovali na jedničku, jsou nesobečtí a vždy vám nastaví svoje vlastní záda.

  Ne každý je ochoten pomoci, a to dokonce ani svému příteli nebo partnerovi. Nezištnost je zvláštní povahová vlastnost. Dávat však přednost ostatním před sebou samými není pokaždé ale úplně ideální. Nemůžeme se zcela obětovat, i když je jistě prima pomáhat. Měla by existovat zdravá rovnováha, ve které upřednostníme věci v pořadí podle důležitosti a nezapomene přitom na sebe. Která znamení zvěrokruhu jsou nejvíc nezištná?

 • 1.

  Rak (21. června - 22. července)

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Neexistuje skutečně nic, co by Raci pro své blízké neudělali. Doslova a do písmene Rak nechá všeho, pokud někdo vyjádří naléhavou žádost nebo se ocitne v situaci, kdy je zapotřebí Rakova pomoc. Raci jsou velmi milující a ochranitelští. Když říkají, že tady budou pro vás, nejsou to jen slova, kterými by vás utěšovali. Ve skutečnosti znamenají to, že svoje sliby vždy dodrží a dokážou vám to svými činy. Jsou to ale taky Raci, kteří přitom někdy zapomenout sami na svoje vlastní potřeby.

   

 • 2.

  Ryby (19. února - 20. března)

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Ryby jsou vzorem nesobeckosti a není nic, co by neudělali pro své blízké, ale i cizí osoby. Vzhledem k tomu, že Ryby jsou velmi intuitivní, nepotřebují ani, aby je někdo o pomoc požádal, obvykle to vytuší a už dopředu vědí, kdy je jejich pomoc potřebná. Ryby raději obětují svoje vlastní pohodlí, jinak to ani nedokážou. I kdyby někdo zneužil jejich laskavou povahu, nezabrání jim to v tom, aby znova pomohly.

   

 • 3.

  Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: iStock

  Kozorohové berou své vztahy vážně a jsou spolehliví. Pokud někdo potřebuje jejich pomoc, Kozoroh to rád udělá. Pokud kvůli tomu musí přerušit svoji práci nebo projekty, dokážou se k tomu vrátit a neřeší to. V naléhavých nebo silně emočních situacích prostě pomohou raději druhým. Kozorohové jsou ale moudří a obvykle dokážou najít rovnováhu mezi tím, co potřebují druzí, a co potřebují oni sami.

   

 • 4.

  Panna (23. srpna - 22. září)

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Panny se pyšní tím, že dokážou přijít se správným řešením téměř každého problému a že dokážou opravit skoro vše, co je rozbité. A rády to udělají pro lidi, které milují, protože věří, že jsou jediné, které dokážou skutečně efektivně vyřešit složitou situaci. Nikdo není spolehlivější nebo důvěryhodnější než Panna, a je to požehnání – vědět, že se na ně můžete spolehnout.

 • 5.

  Váhy (23. září - 22. října)

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Váhy mají pověst, že jsou povrchní a že myslí jen samy na sebe, ale to vůbec není pravda. Jsou silně loajální a podporující. Váhy se doslova roztrhnou pro přátele nebo členy rodiny. Neudělají to ale samy od sebe, musíte je o pomoc požádat. Když to uděláte, budou při vás stát tak dlouho, jak budete potřebovat, a pomůžou vám zvládnout situaci. Zejména v zoufalých situacích jsou Váhy velmi nezištné.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz