Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Narodili jste se, abyste změnili svět? Tahle znamení zvěrokruhu to dokážou

/
 • (iStock)
  26. srpna 2020 ● 06:00

  Každé znamení zvěrokruhu má v sobě něco úžasného a zvláštního, ale ne každé má možnost změnit svět. Z dvanácti znamení jich je jen několik, která jsou skutečně velmi jedinečná a odhodlaná změnit cokoli je napadne. Tvrdě pracují, aby měnili životy lidí kolem sebe i prostředí, v němž se nacházejí. To samozřejmě mohou dělat i ostatní, ale těchto pět to dokáže ze všeho nejvíc.

  Podívejte se na seznam níže uvedených znamení, zda k nim náhodou nepatříte. Možná to o sobě už dávno víte, možná ne a budete překvapeni. Využijte svých schopností, které vás odlišují od ostatních, a dejte se do toho. Jste to vy, kdo může změnit svět!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Berani jsou lidé, kteří opravdu tvrdě pracují na dosažení svých cílů. Nikdy se nevzdávají se a obklopují se pouze lidmi, kteří je dokážou vyhecovat a inspirovat. Jsou schopní dělat mnoho věcí najednou a věřit sami v sebe a vlastní síly. Protože jsou to velcí vůdci, jsou taky odvážní a dokážou snadno změnit svět ve velkým stylem. Dokážou zároveň chránit své blízké a kontrolují vše, co potřebují na své cestě za úspěchem. Berani jsou prostě úžasní jedinci!

   

 • 2.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Raci dokážou překonávat očekávání všech, kteří jsou kolem nich. Jsou obvykle otevření a připravení pomoci i těm, které ani neznají. Poslouchají svoji intuici, díky které se dostanou tam, kam chtějí. I proto inklinují k tomu, aby dělali správná rozhodnutí v tom nejlepším čase. Jsou čestní a dokážou nejen přijímat, ale taky dávat. Jsou schopni produkovat hodně pozitivní energie ve svém životě, takže patří k těm, kteří dokážou velké věci.

 • 3.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Panny používají svou hlavu více než ostatní. Přemýšlejí o všem, co chtějí udělat, teprve pak jednají, neztrácejí ale čas. Neustále se snaží podporovat svou nejlepší stránku povahy a obvykle se jim to daří. Ačkoliv je druzí nevidí jako ty, kteří mění svět, jejich činy ukazují opak. Panny dokážou investovat do světových změn, nehryžou si jazyk, když musí něco důležitého říct. Jsou to ony, kdo skočí rovnýma nohama dopředu a udělají to. Zajímají se velmi o přírodu a jsou schopné přimět věci, aby fungovaly tak, jak by měly.

   

 • 4.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Váhy jsou velmi harmonické osoby a orientované na mír. Nesnášejí věci, které narušují harmonii nebo způsobují problémy. Vždy se chtějí ujistit, že každý, kdo si zaslouží spravedlnost, ji taky dostane, a neváhají hovořit o věcech, které se dějí a díky kterým lze změnit svět.

 • 5.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

  Vodnáři jsou zajímaví jedinci. Jsou velmi inovativní a mají tendenci v životě hodně dokázat, protože kreativita je pohání dopředu. Vždy se snaží něco změnit a obecně mají zájem pomáhat lidem kolem sebe. Do svých aktivit vkládají velké úsilí, což je jeden z důvodů, proč dokážou měnit svět, na rozdíl od ostatních znamení.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz