Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu! Které to je a proč je pro ostatní neodolatelné?

/
 • (iStock)
  19. června 2020 ● 06:00

  Každý z nás je jedinečný a má v sobě něco „zvláštního“, díky čemuž jsme přitažliví a odlišujeme se od ostatních. Naše znamení zvěrokruhu může určovat naši osobnost a s trochou pomoci astrologie se o sobě můžete dozvědět víc. Objevíte pak svoje pozitivní i negativní vlastnosti, i to, díky čemu můžete přitáhnout pozornost ostatních.

  Které znamení zvěrokruhu je neodolatelné? Kdo má v sobě charisma, které je nepřehlédnutelné nejen pro sexuální partnery, ale i přátele či kolegy? Co v sobě skrýváte právě vy?

 • 1.

  Beran (21. března - 19. dubna): Vaše vášeň

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Osoby narozené ve znamení Berana jsou extrémně vášnivé, impulzivní, odhodlané a vysoce nezávislé. Berani jsou obvykle velmi okouzlující a přitažliví a bývají nejúžasnější milenci zvěrokruhu. Jsou sebevědomí, tvrdohlaví, vyžadují neustálý pohyb a nebojí se honit za vším, co od života chtějí. Prudká vášeň, kterou v sobě nesou, je činí naprosto neodolatelnými vůči ostatním znamením zvěrokruhu.

   

 • 2.

  Býk (20. dubna - 20. května): Váš úspěch

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Je něco víc sexy než žena nebo muž, kteří vědí, jak udělat svou práci správně? Býci jsou skromní, ale odhodlaní uspět a díky své vytrvalosti a tvrdohlavosti bývají vynikajícími vůdci v jakémkoli odvětví. Býci jsou loajální, ale také velmi velkorysí lidé, kteří se rádi obklopují krásnými věcmi. Také rádi rozmazlují své blízké.

 • 3.

  Blíženci (21. května - 20. června): Vaše moudrost

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

  Lidé narození ve znamení Blíženců jsou neuvěřitelně inteligentní, přizpůsobiví, zvědaví a bezstarostní. I proto patří k jedněm z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, protože jsou navíc skvělí vypravěči, a ještě lepší přátelé. Pokud musíte zrušit své plány nebo věci nefungují podle plánu, Blíženci to zcela určitě pochopí. A díky téhle úžasné vlastnosti se s nimi chtějí všichni přátelit. Lidé milují jejich temperamentní osobnost a nadšení pro cokoli. Musíte být však opatrní, i když jsou okouzlující, mají taky ostré jazýčky.

   

 • 4.

  Rak (21. června - 22. července): Vaše spontánnost

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Ti, kteří se narodili ve znamení Raka, bývají velmi sentimentální, starostliví a milující, a je opravdu těžké se do nich nezamilovat. Někdy jsou velmi spontánní a nepředvídatelní, ale v životě je zajímá opravdu jediné – postarat se o každého ve své blízkosti. Vždy vám podají pomocnou ruku a pomůžou ostatním v tom, aby dosáhli toho, co chtějí.

 • 5.

  Lev (23. července - 22. srpna): Vaše kouzlo

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Lvi jsou přirozeně okouzlující a nadšení lidé, a to jsou jejich dvě nejžádanější vlastnosti. Tito lidé jsou hvězdami od narození, jsou vždy v centru pozornosti a jejich nadšení je nakažlivé. Není pochyb o tom, že Lvi jsou okouzlující a vyzařují slunce, ale pozor, mohou být taky občas egotističtí a manipulativní.

   

 • 6.

  Panna (23. srpna - 22. září): Vaše inteligence

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Lidé narození ve znamení Panny jsou komunikativní, citliví, organizovaní a starostliví lidé, kteří jsou vždy druhým k dispozici. Rádi vyřeší jakýkoli problém. Nejatraktivnější jejich vlastnost je pak jejich inteligence. Neexistuje nic svůdnějšího, než někdo, kdo se nebojí výzev a rád čelí problémům.

 • 7.

  Váhy (23. září - 22. října): Vaše citlivost

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Váhy jsou velmi citliví a diplomatičtí lidé, kteří usilují o mír, rovnováhu a harmonii. Vždy dokážou poznat, jak se druzí cítí. Váhy tady budou pro vás, když potřebujete pomoc nebo podporu, ale budou tady ve chvílích, kdy chcete diskutovat o emocionálních nebo filozofických problémech.

   

 • 8.

  Štír (23. října - 21. listopadu): Vaše tajuplnost

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

  Štíři jsou velmi intenzivní a záhadní lidé, kteří vás budou neustále nutit přemýšlet o tom, co se vlastně stalo a co si vlastně myslí. Jejich temná a tajemná stránka je velice přitažlivá pro další znamení zvěrokruhu. Další žádoucí vlastností Štírů je jejich vášeň pro to, čemu věří. Nebojí se říkat svůj názor a budou vždy bojovat za to, co je podle jejich názoru správné.

 • 9.

  Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Vaše laskavost

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Lidé považují u Střelců za nejatraktivnější laskavost a spontánnost. Tito lidé jsou něžní, temperamentní, milí a dobrodružní. Jsou to velice aktivní a energičtí lidé, kteří si cení poctivosti a vždy přicházejí s novými zábavnými nebo novými dobrodružstvími, aby využili svůj čas. S nimi se nudit nebudete, a to vás na nich přitahuje.

   

 • 10.

  Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): Vaše síla

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

  Kozorozi jsou známí tím, že jsou vytrvalí, neuvěřitelně soustředění a odhodlaní uspět ve všech oblastech svého života. Zůstávají pevní ve své víře a ve svých hodnotách a může být těžké je změnit. To je ale to, co je na nich atraktivní.

 • 11.

  Vodnář (20. ledna - 18. února): Vaše bláznovství

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

  Lidé narození ve znamení Vodnáře bývají přitažliví pro svou drzost a sklony k bláznovství. Obvykle vidí život jinak než ostatní a jsou nejatraktivnější, když jsou ve svém živlu. Vodnáři jsou taky nesmírně milující a pečující, a budou při vás stát i v těch nejtěžších chvílích. Jejich přátelský přístup z nich dělá naprosto neodolatelné bytosti.

   

 • 12.

  Ryby (19. února - 20. března): Vaše flexibilita

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Ryby jsou vysoce emotivní a flexibilní lidé. Jsou to skvělí posluchači, takže pokud máte nějaký problém, naslouchají, aniž by soudili nebo vás přerušovali. Pak vám dají ty nejlepší rady. I když bývají někdy naivní, Ryby mají „staré duše“ a jsou velmi moudré, takže si nenechají nic líbit.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz