Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Nejsentimentálnější znamení zvěrokruhu. Kdo se často vrací do minulosti?

/
 • (iStock)
  8. května 2021 ● 06:00

  Schováváte si každou pohlednici, kterou vám někdo poslal k narozeninám? Nostalgicky se vracíte k písním nebo vůním z dětství či dospívání? Pravidelně si znova a zase pročítáte staré textovky od partnera, abyste si připomněli ty okamžiky a znova prožili pocit zamilování? Pak patříte zcela jistě k sentimentálním osobám.

  Existují sluneční znamení, která jsou sentimentální víc než ta další. Lidé v nich narození mají tendenci vytvářet hluboká emocionální spojení se svými vzpomínkami, zkušenostmi a vztahy. Každé znamení vnímá svět jinak a k těm, která svoje emoce a pocity prožívají nejsilněji, patří vodní znamení. Pokud jste se narodili v jednom z následujících znamení, pak budete s největší pravděpodobností hodně sentimentální.

 • 1.

  Rak (21. června - 22. července)

  Rakům vládne Měsíc, což je planeta vzpomínek, emocí a sentimentality. To znamená, že tito „lunární krabi“ jsou jedním ze znamení, která jsou nejvíce náchylná k sentimentálním projevům. Raci patří k vodním znamením a velmi emočně naladěným, díky čemuž jsou od přírody hluboce citliví a srdeční. Tyto vodní bytosti tráví spoustu času tím, že se soustředí na minulost a touží po hořkosladkých zážitcích a pocitech minulých dnů. Mají sklon hromadit si upomínkové předměty a svým vzpomínkám připisují velký význam.

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? • Martin Mol

 • 2.

  Štír (23. října - 21. listopadu)

  Nenechte se oklamat tvrdým krunýřem Štíra a jedovatým žihadlem. Zatímco Štíři mají tendenci být intenzivní a vysoce motivovaní hledači pravdy, mají zároveň hluboce citlivou a zranitelnou stránku, a proto mají tendenci se uzavírat. Otevřou se jen před těmi, kdo si získají jejich důvěru. Ale jakmile si Štír vybuduje pouto s někým nebo něčím, bere své city vážně a pak se může chovat sentimentálně. A i když to nemusí dávat moc najevo, tyto emoční vazby pro něj mají hluboký a posvátný význam.

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová o zdraví v roce 2021: Ryby pozor na psychiku a Raci na zdravou stravu • Martin Mol

 • 3.

  Ryby (19. února - 20. března)

  Ryby jsou snílkové zvěrokruhu a tyto „kosmické ryby“ vždy plavou v mořích svých emocí a fantazií. Je to kreativní a duchovní vodní znamení, které vytváří stejně hluboká spojení s věcmi, jako jsou například umění a hudba, a naprosto stejné je to také s lidmi. Písničky, poezie, divadelní představení či hudební koncerty, to všechno v Rybách může vyvolávat sentiment, protože se neustále vznášejí v proudu vzpomínek. Tito lidé jsou přirozeně citliví a hluboko v kontaktu se svými emocemi, takže i pozemské okamžiky života pro ně můžou mít silný sentimentální význam.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz