Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Velký horoskop na září: Pro koho bude měsícem konfliktů a kdo bude jenom zářit?

/
 • Co vás čeká v září?
  Co vás čeká v září? (istockphoto.com)
  31. srpna 2023 ● 06:00

  Pro která znamení bude devátý měsíc letošního roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte ve svém horoskopu na měsíc září!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Návrat k rutině se ponese v duchu milostných dobrodružství. Jste odvážnější, a pokud přijde řeč na vztahy, necháváte všechny možnosti otevřené. Navazujete nová spojení s opačným pohlavím a máte šanci okouzlit energického človíčka. V pracovních záležitostech se vyvarujte unáhlených kroků. Okolo 16. září pozor na konfliktní situace. Snažte se jim zabránit, protože likvidovat následky nebude snadné.

   

  Jak se bude dařit v práci všem znamením do konce roku? To se dozvíte ve videu:

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Velký horoskop práce a financí na rok 2023 • Videohub

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Čerstvě zadaní Býci se v září proberou z milostného poblouznění. Nová známost nesplňuje vaše očekávání, nejspíš s vámi nejedná upřímně. Okolo 11. září může zklamání potkat i dlouholeté páry. O poznání lepší vyhlídky máte na pracovní půdě. Tam se vám daří snadno dosáhnout stanovených cílů. Merkur bude v první polovině měsíce zpomalovat vaše snažení, ale celkově si s výsledky nemusíte lámat hlavu.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Zrozenci Blížence v září jenom září. Může za to láska, které se po prázdninové pauze nebývale daří. Pokud jste nezadaní, určitě se neskrývejte před společností. Okolo 12. máte šanci ulovit srdce úžasného protějšku. Naopak na pracovním poli uberte na temperamentu a snažte se věnovat úkolům co největší pozornost. Může totiž docházet k zásadním chybám, které by vás následně zdržovaly od plnění termínů.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Zářijový program ovlivňuje z velké části nepříjemná kvadratura Marsu, která se odrazí na vašich náladách. Necítíte se ve své kůži a častěji se dostáváte do konfliktu se svým okolím. Častější rozepře se nevyhnou zaměstnání a milostnému životu. Počítejte s tím, že vaše chování se vám obratem vrátí jako bumerang. V zaměstnání nicméně podáváte fantastické výkony. Máte spoustu elánu i skvělých nápadů.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Sex-appeal Lvů se dostává k hvězdným hodnotám. Dokážete získat pozornost jakéhokoli člověka a seznamování pro vás bude po celý měsíc hračkou. V zaměstnání jdete vlastní cestou. Jste houževnatí a nebojíte se riskovat. Hlavně okolo 17. září podáváte skvělé výkony. Menší starosti vám dělají rozbroje mezi kolegy, ale rozhodně se jim nepoddáváte. Naopak se snažíte atmosféru mírnit smyslem pro humor.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  V nadcházejících dnech vás čeká mnoho příjemných událostí na poli vztahů i kariéry. Díky retrográdnímu Merkuru ve spojení s Uranem profitujete ze svých originálních nápadů. Jen opatrně, aby se na vašem úspěchu nechtěl přiživit někdo z kolegů. Opatrnost je vyžadována také při jednání s úřady. Snažte se mít pořádek v dokumentech a nezapomeňte na důležité termíny splatnosti. Pak půjde vše hladce.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Přitažlivost Vah po celý měsíc stoupá a kolem 11. září máte možnost získat srdce vytouženého protějšku! Překonejte ostych a v milostném životě jděte vstříc svému štěstí. Ani v pracovní sféře vám nebude chybět sebevědomí. Jen se nechtějte prosadit na úkor kolegů. Buďte týmovým hráčem a nevyvolávejte konflikty. Veškeré spory by se totiž obrátily proti vám. Od 23. se připravte na úbytek energie.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Zářijové známosti nikam nevedou. Rádi byste se ve vztazích posunuli, ale ze svého objevu jste za chvíli zklamaní. Soustřeďte se na jiné životní radosti, nepřízeň Venuše nebude mít dlouhého trvání. Na pracovišti sršíte nápady a okolo 14. září přichází také lukrativní nabídky. Nová pracovní výzva s sebou přináší i vidinu tučnějšího zisku. S penězi ale zacházejte opatrně. Máte sklon příliš utrácet.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Září přeje lásce. Zadaní se duševně i fyzicky přibližují drahé polovičce, singles objeví ve své blízkosti výjimečnou osobu. Dotyčný člověk po vás dlouho pokukuje, ale potřebuje pobídnout. Pracovní záležitosti po prázdninách nemohou naskočit do zajetých kolejí. Máte spoustu úkolů a nevíte, čemu se věnovat dříve. Také se dopouštíte častějších chyb. Díky změně time-managementu si nakonec poradíte.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Milí Kozorohové, nadcházející dny cvičí s vašimi náladami. Hlavně v soukromí máte tendenci jednat zprudka a dostáváte se do zbytečných konfliktů. Pokuste se krotit své emoce, abyste si nenadělali zbytečně nepřátele. Seznamování nechte po celé září u ledu, protože se s opačným pohlavím neumíte domluvit. V zaměstnání podáváte super výkony a navzdory svému rozladění dobře spolupracujete s ostatními kolegy.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Po prázdninách se cítíte naprosto blaženě. Daří se vám udržovat pohodový program, kdy si vyčleníte více času na přátele i své koníčky. Hlavně kolem 16. září žijete společensky. Vesmír slibuje dostatek parťáků pro jakoukoliv zábavu. Kvůli svému společenskému řádění se ale můžete dostávat do problémů s financemi. Utrácíte neuváženě a na důležité věci vám už prostředky nezbývají. Rychle to zastavte!

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Zadané Ryby se ve vztahu setkávají s nepochopením. Protějšek netoleruje odlišné názory a vy máte dojem, že vám nenaslouchá. Vlivem retrográdního Merkuru je první polovina září plná neshod. Ani jeden nechcete ustoupit. V pracovních a úředních záležitostech se mohou objevovat nekalosti. Než něco podepíšete, dobře si to rozmyslete. Hvězdy radí šetřit síly, v poslední dekádě budete fyzicky vyčerpaní.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz