Čtvrtek 23. března 2023
Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel
Oblačno 17°C

Velký horoskop na září: Kdo propadne lásce a kdo doplatí na svou prořízlou pusu?

/
 • Co vás čeká v září?
  Co vás čeká v září? (istockphoto.com)
  31. srpna 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude devátý měsíc letošního roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte ve svém horoskopu na měsíc září!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Návrat do pracovního procesu je pro Berany náročný. Až do 22. září proto počítejte s třecími plochami na pracovišti, kde si neporozumíte s kolegy. Nepřijímají inovativní nápady ani se jim nelíbí specifický smysl pro humor... Raději se vyhněte dvojsmyslům a ironii. Lepší konstelace je pro lásku. Hned zkraje měsíce mohou nezadaní potkat stejně založeného človíčka. Báječné chvíle prožijete i v kruhu přátel.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  V září mají Býci od života velká očekávání a schází jim trpělivost, aby se k nim krůček za krůčkem propracovali. V lásce byste tedy chtěli novou známost nejlépe na objednávku, ale vhodná doba na seznamování přijde až po 5. září. Ani pracovní sféra nezůstane pozadu. Prahnete po lepším ohodnocení, ale jeho získání bude tvrdým oříškem. Potrvá, než nadřízeného zpracujete svými argumenty. Stůjte si za svým.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Ačkoliv je začátek září pro Blížence náročný, ke starostem přistupujete racionálně. Problémy řešíte s chladnou hlavou a vaše nápady jsou chytré. Do 22. září dávejte průchod bystrému myšlení, díky němuž se můžete v práci dostat na lepší místo. Zato mezilidské vztahy jsou aktuálně s vámi na štíru. Dejte si pozor, abyste kvůli ostrému jazyku nepřišli o někoho blízkého. Nemůžete si být jisti, že vám odpustí.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Září je pro zrozence Raka ztělesněním lásky! Jste zamilovaní a dostává se vám toho nejvřelejšího citu ve všech možných podobách. Mezilidské vztahy vzkvétají a seznamování je hračkou. Pracovní program je proti normálu pomalejší. Jako byste se po prázdninách nemohli dostat do obvyklého tempa. Následně se ale zakousnete, a dokonce můžete díky pomoci kolegů vybojovat nějaké finanční prostředky navíc.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Příznivý sextil Marsu v září ovlivňuje mezilidské vztahy. I když vás momentálně vážné vztahy nezajímají, poznáte vtipného a velmi inspirativního člověka, jehož si zamilujete. Také pracovní život přináší spoustu motivujících okamžiků. Jste důkladní a podáváte skvělé výkony. Není divu, že si vysloužíte prémii nebo nějaký pracovní bonus. Dokonce se rýsuje možnost kariérního posunu. Jste v rozmachu!

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Začátek měsíce ovlivňuje náročná konstelace Venuše s Marsem. Ta probouzí v Pannách vnitřní nervozitu. Jste nároční a náladoví. Hlavně pro čerstvě zamilované to může být komplikace. Teprve od 23. září připouštíte, že nikdo není dokonalý, a při posuzování svého okolí jste umírněnější. V zaměstnání pozor na proříznutou pusu. Slušelo by vám více taktu. Jinak proti sobě poštvete nadřízené i klienty...

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Zadaní zrozenci Vah si na začátku září ujasňují pozice ve vztahu. Nelíbí se vám totiž, jakým způsobem s vámi drahá polovička komunikuje. Připadáte si jako páté kolo u vozu, na jehož názor se nikdo neohlíží. Až koncem měsíce se dočkáte omluvy a změny přístupu. Na co se zaměřit, to jsou vleklé finanční potíže. Konečně se můžete dostat z červených čísel. Jen pozor, abyste neměli příliš nereálné plány.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Doháníte resty z období dovolených nebo zaskakujete za nepřítomné kolegy a můžete mít pocit, že už vám dochází dech. Naštěstí po 23. září přichází "velký Manitou" na pomoc a nabízí pomocnou ruku v podobě brigádníka nebo nového spolupracovníka. Uleví se také vaší mysli, dochází vám souvislosti a s učením se nemusíte tolik trápit. Celý měsíc potom přeje lásce. Venuše ve vás probudí chuť seznamovat se.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Spoustu pozornosti věnujete zaměstnání. Ne že byste toužili po hvězdné kariéře, ale snažíte se vydělat více finančních prostředků pro zajištění rodiny. Peníze jsou hlavním tématem měsíce. Neutrácejte za zbytečnosti a sepište si rozpočet, díky němuž si lépe rozvrhnete pravidelné výdaje. Spolupráce s kolegy je náročná, ale vesmír radí snažit se se s nimi domluvit po dobrém. Budete nuceni přizpůsobit se.

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Září je měsícem plným lásky! Venuše se z blahodárného trigonu usmívá na zadané i svobodné Kozorohy, kterým dopřává záplavu toho nejvřelejšího citu. Singles mají kolem 5. září velkou šanci, že si je někdo zamiluje. Zato v zaměstnání je vyžadována větší opatrnost. Snažte se držet s plány při zemi, protože se mohou objevit nečekané komplikace. Jejich vlivem byste se mohli dostat do problémů s termíny.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Další měsíc tohoto roku propůjčuje Vodnářům skvělého obchodního ducha. Uplatníte ho tedy jednak na pracovišti, jednak pro přilepšení rodinnému rozpočtu. Jestliže se chystáte prodat část svého majetku, podaří se vám chytit skvělou nabídku. Zbavíte se nepotřebného harampádí, a ještě na tom vyděláte. Prodeji se daří zejména kolem 17. září. V těchto dnech se díky Merkuru těšte i na lukrativní pracovní výzvu!

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Zadaní zrozenci Ryb řeší na začátku září partnerské trable. Drahá polovička nenaplňuje vaše očekávání, a dokonce přemýšlíte o tom, že si dáte pauzu. Vesmír varuje, že by takový oddech mohl být definitivní. Protějšek nebude mít pochopení pro vaše vrtochy. Ani v zaměstnání to nemáte moc snadné, chybí vám motivace a nápady. Nadřízení bohužel nejsou zvyklí čekat. Nezbývá než napnout všechny síly.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz