Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Protiklady se přitahují: Nejzvláštnější páry horoskopu

/
 • Protiklady se nejen přitahují, ale i doplňují
  Protiklady se nejen přitahují, ale i doplňují (istock.com)
  30. srpna 2022 ● 06:00

  Televizní pořady, filmy a mainstreamová média často říkají, že protiklady se přitahují, pokud jde o milostné vztahy. Dnes se tedy podíváme na tři páry zvěrokruhu, které to dokazují.

 • 1.

  Lev a Ryby

  ...

  Jako ohnivé znamení má Lev jen málo trpělivosti s lidmi, kteří hloubají nad svými city, jako to dělají Ryby. Pokud však jde o postoje a chování Lva a Ryb, nemohou si být tato znamení podobnější. Zatímco partner ve znamení Ryb je temperamentnější, ale přemýšlivý a snadno podrážděný; Lev bude naopak sebevědomý, citově přístupný a z obou znamení asertivnější. Lev je cílevědomý a udělá vše pro to, aby si získal srdce emocionální Ryby. Jako vodní znamení Ryby vždy snily o odvážné lásce, kterou Lev ochotně nabízí.

 • 2.

  Střelec a Kozoroh

  ...
  Vzhledem k tomu, že Střelec je ohnivé znamení a Kozoroh zemské, jsou tyto dva živly v jádru neslučitelné. Střelec však může být impulzivní a často zjistí, že stabilní a organizovaný Kozoroh může mít v jeho životě stabilní vliv. Na druhou stranu Střelec přináší osamělému Kozorohovi hojnost lásky, snadno rozdávané náklonnosti a hýčkání, díky čemuž se do sebe zamilují.

 • 3.

  Rak a Panna

  ...
  Svou povahou a osobností jsou Rak a Panna velmi odlišní. Zatímco Panna dává přednost jasné komunikaci, Rak může být intenzivní, náladový a vyhýbat se mluvení o svých pocitech. Nicméně právě díky živlové kompatibilitě jsou k sobě přitahováni, přestože jsou protiklady, protože jeden je zemské znamení, zatímco druhý vodní.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz