Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Dětinové zvěrokruhu: Kdo je věčný Petr Pan?

/
 • Dětinští lidé dokážou být někdy pěkně otravní.
  Dětinští lidé dokážou být někdy pěkně otravní. (profimedia)
  22. července 2021 ● 08:00

  Dětství je pro ty šťastnější z nás obdobím ochrany, péče, hýčkání a rozmazlování.  Nemuseli jsme nést žádnou zodpovědnost, neměli jsme povinnosti. Není divu, že někteří odmítají dospět. Která znamení k tomu mají sklony?

 • 1.

  Beran

  ...
  Lidé narození ve znamení Berana vědí, jak si věci vynutit, křičí, trucují a vydírají, dokud druhého nepřesvědčí! Mají problémy s temperamentem a mají záchvaty vzteku stejně jako děti. Jsou to často horkokrevné a nezralé bytosti, které nemyslí na nikoho jiného než na sebe.

 • 2.

  Býk

  ...
  Býci milují představu, že je okolí hýčká. Stejně jako dítě naprosto nesnášejí, když je lidé ignorují nebo odsouvají na vedlejší kolej. Mají také tendenci se snadno urazit a nikdy si ze sebe nedokážou udělat legraci.

 • 3.

  Rak

  ...
  Raci jsou náladoví, nezralí a temperamentní. Pro své iracionální chování a časté záchvaty vzteku jsou často označováni jako "dětinští". Snadno se rozzlobí a urazí a dvakrát se nerozmýšlejí, než řeknou něco, co by mohlo druhou osobu ranit.

 • 4.

  Ryby

  ...
  Lidé narození v Rybách žijí ve svém vlastním světě. Nemohou se starat o to, co si o nich lidé myslí, a nezajímají se o své role a povinnosti dospělých, protože se izolují od reality.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz