Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Kdo má "fobii z lásky"? Jsou to tato tři znamení

/
 • Bojíte se závazků?
  Bojíte se závazků? (iStock.com)
  23. srpna 2021 ● 08:00

  Někteří lidé sní o tom, že se do někoho hluboce zamilují. Mají představu pohádkového románku a celý život čekají, až potkají někoho výjimečného. Na druhou stranu jsou jiní lidé, kteří mají vrozený strach se zamilovat. Cítí strach být před někým svým nejzranitelnějším já a bojí se zlomeného srdce.

 • 1.

  Lev

  Lev
  Lidé, patřící k tomuto znamením zvěrokruhu jsou sebevědomí a sebejistí jedinci, ale bojí se zlomení srdce. Nedůvěřují lidem naplno a nevěnují se někomu celým srdcem.

 • 2.

  Panna

  Panna
  Panny se bojí zamilovat. Mají problémy s důvěrou a mají pocit, že by je druhá osoba mohla zradit nebo si zahrávat s jejich city. Proto se drží zpátky, kdykoli cítí, že si k někomu vytvářejí hluboké sympatie.

 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Střelci jsou známí jako lehkovážní a dobrodružní, ale když přijde na srdeční záležitosti, jsou ustrašení, bojácní a uzavření. Do lidí se jen tak snadno nezamilují a drží se ve střehu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz