Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

3 znamení zvěrokruhu, která ráda zdrbnou

/
 • Kdo vás právě "drbe"?
  Kdo vás právě "drbe"? (Profimedia.cz)
  8. listopadu 2021 ● 09:27

  Pořádně probrat události je naše guilty pleasure, to si přiznejme. A proč ne, pokud tím nikomu neubližujeme. Existují ovšem znamení, která jsou v této oblasti přeborníci.

 • 1.

  Ryby

  Ryby
  Ryby by chtěly vědět všechno, co se kolem nich děje. Ať už jde o hádku, která se včera večer odehrála u sousedů, nebo o incident na silnici, který se stal v sousedství, všechno je zajímá. Můžete tomu říkat, jak chcete, ale drbání kolem sebe je oblíbenou zábavu Ryb.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi jsou talentovaní lidé a pomlouvání je jednou z jejich nejoblíbenějších zábav. Neradi předávají informace dál, ale pokud k nim někdo přijde na drbací sezení, také jim to nebude vadit. Cokoli však vyslechnou, to se jim zaryje do srdce.
 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Střelec je nejlepší drbna. Dokážou pomluvit kohokoli pod sluncem. Pokud jim prozradíte svá tajemství, buďte připraveni na to, že se o tom dozví celý svět. I když jejich úmysly nebudou špatné, je to zvyk, který prostě nedokážou ovládnout.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz