Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Vztekouni horoskopu:  Tato znamení jsou časovaná bomba

/
 • Se zuřivci to není lehké.
  Se zuřivci to není lehké. (Profimedia)
  14. února 2022 ● 06:00

  Někteří lidé vybuchnou opravdu snadno a často ani nevíte, co je rozzuří. Je těžké se s nimi bavit a ještě těžší je vést s nimi diskusi, protože se z toho nakonec vyklube ošklivá hádka.

 • 1.

  Vodnář

  Vodnář
  Když se Vodnáři rozčílí, stojí to za to.  Obvykle sice nevybuchují bezdůvodně, ale když už to udělají, je to hrůza. Konflikt s Vodnářem prostě nechcete zažít.

 • 2.

  Panna

  Panna
  I Panny mají problémy s hněvem. Je pravděpodobné, že se na lidi utrhnou, pokud se věci nevyvíjejí podle jejich představ. Věří v diktaturu, a když všechno není po jejich, zuří. Hněv Panen nezná mezí, a když se rozzlobí, často zapomínají, kým vůbec mluví.

 • 3.

  Beran

  Beran
  Vzteklí jsou i Berani. Rozčilují se i kvůli maličkostem a jejich hněv se jen tak neutiší.  Konflikty si pamatují a neváhají se pomstít i po delší době.

 • 4.

  Váhy

  Váhy
  Váhy jsou obvykle milé, nesnáší ale nespravedlnost, a rozzuří je i domnělá křivda. Mají nulovou toleranci k nespravedlnosti a jejich morální hodnoty jsou pro ně nade vše. Mají vysokou sebeúctu a pro její záchranu jsou schopny zajít hodně daleko.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz