Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Absolutně své děti rozmazlují: 4 znamení, které jsou proto špatnými rodiči

/
 • Péči o své děti přehánějí.
  Péči o své děti přehánějí. (istock)
  11. října 2022 ● 06:00

  Rodiče několika konkrétních znamení zvěrokruhu své děti zahrnují své děti dárky a nikdy je nenutí, aby se o něco snažily. Poskytování veškerého zboží, oblečení a techniky, po kterých děti touží, je však připravuje o zásadní životní lekce, jako je například šetření peněz.

 • 1.

  Býk

  ...
  Protože si Býci potrpí na luxus a komfort v životě, rodiče ve znamení Býka se budou snažit poskytnout svému dítěti to nejlepší zázemí. Jsou svým dětem úplně oddání a rádi své děti rozmazlují. Nejen že své děti rozmazlují materiálně, ale také je absolutně milují.

 • 2.

  Rak

  ...
  Raci mají tendenci své děti vidět jako ideální a zapomínají jim nastavovat hranice. Chtějí své děti rozmazlovat záplavou lásky, pozornosti, ochrany a poskytují jim veškeré pohodlí. Vynikají jako maminky a živitelky svých dětí díky svým silným vrozeným mateřským instinktům.

 • 3.

  Lev

  ...
  Lvi své děti rádi dětem kupují drahé hračky a oblečení.  Podobně jako Lvi jsou rádi středem pozornosti, i rodiče Lvi věří, že jejich dětem by nemělo být v životě nic odepřeno, a dělají vše, co je v jejich silách, aby je zaopatřili, ať už je to nutné, nebo ne. Rádi se také svými dětmi chlubí.

 • 4.

  Štír

  ...
  Štíři jsou emocionální a dynamičtí a zrovna taková je i jejich výchova dětí. Pokud jde o splnění očekávání, potřeb, přání a snů jejich dětí, rodiče ve znamení Štíra se nezastaví před ničím. Jejich extrémní vášeň a přístup mohou způsobit, že jejich děti budou rozmazlené. Rádi žijí luxusním životním stylem a chtějí, aby jejich děti žily stejně.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz