Jak přežít zimní svátky?
Vánoce jsou pro nás ženy zatěžkávajícím obdobím. Dárky, generální úklid, pečení a prostě žena je v prosinci jak ředitel nadnárodní korporace. Ale pozor. Pokud se změníme jen v hospodyně nebo matky, zbytečně devalvujeme hodnotu svého Ženství.
 V západním světě sice slavíme křesťanské Vánoce jako svátky klidu, míru a rodinné pohody ale jejich význam je úplně jiný. Pohané slavili mocný Zimní Slunovrat. Proto se řezaly na začátku roku tzv. barbory, větvičky třešně, zlatého deště, aby právě na Zimní Slunovratu vykvetly. Bylo to znamení, vzkaz od přírody, že světlo a život opět přijdou. Ten mocný přírodní impuls, obrovskou energii všichni cítíme a naše těla a mysl si ji zpracovává po svém. Někdo nemocní, často děti.
7 dní před Zimním slunovratem je kritickým na zdraví a po něm také. Vše je jakoby křehké, tělo se regeneruje a mysl také, takže jakýkoliv spouštěč může vyvolat zdravotní neduh, obvykle ten, se kterým na duchovní rovině máme problém.

Ledviny = partnerství, uši =nechceme nic slyšet, zuby = nemůžeme se zakousnout do nějakého problému, viróza =celková nespokojenost se svoji životní situaci. Prostě psychosomatika je jakou si skrytou řečí, kdy se nám tělo snaží říct, v čem děláme chybu...

Slunovrat je svátkem sexu

A hlavně Zimní Slunovrat je mocný sexuální svátek. Můžeme se tvářit asexuálně a věřit, že Marie byla panna. Ale všichni jsme v tuto dobu sexuálně rozdráždění a muži nejvíc.  Je to statisticky fakt.

Zatímco my válíme doma těsto, muži přemýšlí o válení jiného druhu. V těchto dnech mají eskortní pracovnice naditě diáře. Takže pokud se degradujeme na pouhou hospodyni a všechápající  matku, můžeme být zaskočené právě nevěrou. Právě v tuto dobu bychom měli kultivovat svoji sexuální energii. Vyzkoušet s partnerem něco hodně peprného, jít na kursy tantry, inspirovat se dobrou knihou nebo pornem. Že je to nevánoční?

 Podle křesťanské tradice ne, ale podle přírodních cyklů ano, protože ty jsou odrazem skutečného život a a obrazem všech našich svátku, jejich skutečný význam zmizel pod nánosem nesmyslů. O Vánocích tedy musíme být především samice, divoké potvůrky, milující,  ale také občas tajemné a nevyzpytatelné. Byt vlastně Přírodou samotnou-vlídnou ale divokou a nespoutanou zároveň.

Dárek v podobě sexu je vždycky vítaný, a čím výstřednější variantu vymyslíte, tím líp.

Aromaterapií za hezčí Vánoce

Na zmírnění hádek můžete použít aroma olejíček Litseu Cubebu a na sexy atmosféru Opium. Není dobře v tuto dny vytahovat staré prádlo… vlastně doslova, můžeme si nakoupit nové prádélko, a pokud máme s partnerem dlouhodobě spory, nehádejte see se. Je to zbytečné. On vás stejně neposlouchá. Změňte svoji energii a začněte mít ráda sama sebe… Pokud se nezačnete milovat, nemůže si vás vážit nikdo. Dokonce ani Vesmír a stále jsme konfrontovány s neláskou okolí. Výtečné si hranice a za ně neustupujme. Pokud partnerovi na něco řekneme ne a za hodinu to uděláte, nemůžete se divit, že si vás neváží. Vánoční atmosféru si nevynutíme 30 druhy cukroví a naleštěným bytem, ale tím, že postavíme samy sebe na první místo a naší vnitřní spokojenosti si všimne i okolí a bude také spokojeně.

Vánoční čarování

Na zbavení domu či bytu negativní energie se používá vykuřovadlo nebo vonná tyčinky bílé šalvěje. Do rohu můžeme nasypat mořskou sul a druhý den ji vysypat. A můj tip na magii: založme si Knihu přání. Můžeme si koupit nějaký krásný sešit nebo tzv Knihu stínů v magickém obchodě. A do něj si v přítomném case napište vše, po čem toužíte, jakoby se to už stalo. Představte si  svého soudobého partnera, jak by měl vypadat, jaké vlastnosti, co s ním chcete zažít. Ale můžete si přát zrovna tak vysněnou práci atd. Můžete literární magii udělat 21. prosince. Nezapomeňte vždy poděkovat Vesmíru. A hlavně: svému přání musíme věřit!