Podle jaké kresby se otestujete? Inkoustové skvrny   tvář psychopata   koně   krajina   trojice   tajemná kresba   tvary a barvy

1. Inkoustové skvrny

Rorschachův test je jedním z nejznámějších psychologických testů vůbec, málokdo si ho však vyzkoušel na vlastní kůži. Jak funguje? Zkuste to s námi a dozvíte se o sobě zas o trochu víc.

2. Trojice

Která trojice podle vašeho názoru netvoří rodinu? Na výběr máte ze tří možností a odpověď mnohé prozradí o vaší osobnosti. Na obrázku vidíte tři trojice, v nich je vždy matka, otec a dítě. Otázka je jednoduchá: Kdo z nich podle vás nepatří k sobě?

3. Koně

Zadívejte se na vteřinu nebo dvě na obrázek koní a pokusit se spočítat ty, které vidíte. Počet koní, které jste během této krátké chvíle zaznamenali, vypovídá o vaší osobnosti mnohé. Jací jste?

4. Tvář psychopata

Tento test je zkrácenou verzí testu maďarského psychiatra Lipóta Szondiho, který se pomocí sympatií a antipatií k určitým rysům tváře psychopatů snažil zjistit, jaké jsou vaše skryté vlastnosti. Od tohoto testu se nakonec začalo opouštět, protože byl nepřesný, ale něco na něm bezpochyby je. Přesvědčte se sami.

5. Tvary a barvy

Obrázkové testy jsou velmi populární i v poradně psychologů či v FBI, kdy se podle nich dá celkem snadno odhadnout, jakou povahu testovaný člověk má. Zkuste se na sebe podívat nezaujatýma očima a podívejte se na obrázek, který vidíte. Vyberte si hned při prvním pohledu jeden z šesti symbolů a možná se o sobě mnohé dozvíte.

6. Tajemná kresba

Zjistěte, jak vaše interpretace světa ovlivňuje vaši povahu. Podívejte se na tuto  kresbu a dozvíte se o sobě možná něco, o čem jste dosud neměli ani tušení. Psychologické testy jsou často založeny na interpretaci první věci, kterou spatříte na předloženém obrázku.

7. Krajina

Způsob, jakým vidíte věci kolem sebe, znamená mnohem víc než forma, která vytváří realitu. Odhaluje o vás klíčová tajemství, která se skrývají hluboko vaší nevědomé mysli. Tento obrázkový test je jeden z mnoha dalších, které o vás odhalí věci, o nichž možná nemáte ani tušení.