Sexuální fantasie podle znamení: Nejhříšnější touhy podle hvězd

/
 • Jaké jsou vaše tajné sexuální touhy?
  Jaké jsou vaše tajné sexuální touhy? (profimedia.cz)
  3. června 2016 ● 10:00

  Sexuální fantasie má každý z nás a často jsou kořením života i vztahu. Ovlivňují planety i naši sexuální fantasii? Jistě. Zjistěte, co skrývají upjaté Panny nebo panovační Kozorozi? 

 • 1.

  Beran – bojovnost a nedostupnost

  ...

  Beran chce to, co nemůže mít.  Bojuje o to, po čem touží, nejvíc a nejtvrději ze všech znamení. Jejich sexuální fantasie jsou plné provokativních a vyzývavých bytostí, které je dostanou do postele – a pak bude následovat divoký sex s trochou násilí, kousání a tahání za vlasy. 

 • 2.

  Býk - smyslnost a hravost

  ...

  Býci na to jdou pomalu a smyslně, hravě a často i romanticky. Rádi si vychutnají chuť i vůni a rádi si také svůj milostný objekt prohlížejí nahý. Mají rádi, když si po těle přejíždí kostkami ledu. Zkusit to tedy můžete i s voskem ze svíčky. 

 • 3.

  Blíženci – dobrodružství a chaos

  ...

  Pokud máte rádi překvapení, s Blíženci si jich užijete dosyta. Milují změnu, sní o trojce a sexuální libůstky střídají jak na běžícím pásu. Ani nevěra u nich není výjimečná.

 • 4.

  Rak – citlivost a přirozenost

  ...

  Citliví, přirození, ale někdy trochu pohodlní jsou Raci. Mají však velkou fantasii, rádi se v ložnici převlékají do kostýmů, originalitě se meze nekladou. 


 • 5.

  Lev – dominance a náročnost

  ...

  Král zvířat miluje luxus a různé sexuální pomůcky včetně bičíků a vibrátorů a nejšťastnější je, když jsou patřičně luxusní. Rádi v posteli zastávají dominantní roli, někdy ovšem líp funguje jen v jejich představách.  

 • 6.

  Panna – řád a disciplína

  ...

  Před sexem s Pannou si na sobě dejte záležet. Dokonalá hygiena, vyholení, parfém. Panny mají rády věci pod kontrolou, a bylo by tedy pro vás lepší, kdybyste hned napoprvé věděli, kam sáhnout. Pokud se vám to nepovede, Panna nelení a poučí vás. Příkazy a rozkazy patří do jejího sexuálního snění.

 • 7.

  Váhy – nestálost a citlivost

  ...

  Někdy si pletou lásku se sexem a milují experimenty. Skupinový sex nebo anál? Proč ne. Snahou Vah je sice rovnováha, ale občas ji rády poruší.

 • 8.

  Štír - čistá sexualita

  ...

  Štíři sex milují nejvíc ze všech znamení, jsou tak vášniví, že to mnohé vystraší. Nemají žádný problém se sexem po desetiminutové známosti. Při sexu jsou dominantní, a pokud křičíte, spíš je to stimuluje, než odradí. Dámy vás podrápou jako dravé šelmy.

 • 9.

  Střelec – náruživost a optimismus

  ...

  Smyslnost a hravost charakterizuje sex Střelců, námět hry klidně nechají na vás. Mají rádi, když jejich orgasmus ovládá někdo jiný, a bez ohledu na pohlaví ocení přítomnost vibrátoru.

 • 10.

  Kozoroh - tajemno a masochismus

  ...

  V reálném životě chtějí mít Kozorozi všechno pod kontrolou, včetně partnera, v sexuálních hrách však často vyhledávají pravý opak. Touží po sexuálním podřízení, své tajemství však prozradí jen dobře prověřeným partnerům. Při nezávazných hrátkách zůstávají dominantní i v posteli.

 • 11.

  Vodnář - výstřednost a bláznivé nápady

  ...

  Milují sex na neobvyklých místech, netrápí je, že vyvolají skandál, milují riskantní situace, které k nim připoutají pozornost. Čím originálnější sexuální hry, tím lépe.  

 • 12.

  Ryby – zdrženlivost a kreativita

  ...

  Navenek se tváří cudně, uvnitř však touží po sexu, který bude výstřední a pestrý. Trvá jim ovšem dlouho, než své představy promění na realitu.  

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz