Vodnáři milují všechno nové, Kozorozi praktické. Vyberte dárky podle znamení!

/
 • Štíři milují tajemství, Blíženci krásné balení. Jak vybrat dárek podle znamení zvěrokruhu?
  Štíři milují tajemství, Blíženci krásné balení. Jak vybrat dárek podle znamení zvěrokruhu? (Shutterstock.com)
  12. prosince 2015 ● 06:00

  Někomu udělá radost cokoliv praktického. Jiný to považuje skoro až za nezdvořilost, dárky mají být přeci luxusní a takové, které by si člověk sám nedopřál. A jiní se domnívají, že dárky mají být ručně vyrobené a hlavně od srdce. Každé znamení dává přednost jiným dárkům, a to podle své povahy a temperamentu. Co myslíte, ocení Býk luxusní jídlo nebo víno? A komu uděláte radost dobrou knihou?

 • 1.

  Beran

  ...
  Dynamičtí Berani milují pohyb, změnu, výzvu. Jsou aktivní a rádi se učí nové věci. A také milují, když vědí, že se o ně zajímáte a že jsou u vás na prvním místě. Ženy ocení šperky, muži i ženy cokoliv spojeného se sportem. Vhodné jsou také lístky na oblíbené sportovní zápasy nebo na koncerty – ať již na obří turné populárních hvězd nebo do oblíbeného divadla. Hlavně ne nic praktického, diář nebo knihu!
 • 2.

  Býk

  ...
  Býci milují luxus a kvalitní materiály a to vše ideálně spojené v něčem praktickém. Kašmírová šála, vlněný svetr, bonboniéra nebo něco k snědku z luxusního obchodu, to je pro ně to pravé. Radost uděláte i oblíbenou hudbou. Cokoliv, co si budou moci vychutnat v klidu a pokoji. A pozor – dárek nemusí být obří. Býci raděj dostanou malý kvalitní parfém než velkou lahev napodobeniny.
 • 3.

  Blíženci

  ...
  Blíženci milují držet dárek v ruce a těšit se na to, co je uvnitř. Ať to bude cokoliv, vždycky je potěší hezký a kreativní obal. A protože jsou komunikativní, ocení vše, co je bude spojovat s přáteli. Telefony, extra tarify, obaly, držáky na telefon do auta a další užitečné potřeby. Také milují knihy. Takže cokoliv ke čtení (i třeba jen do čtečky) nebo předplatné časopisu je pro ně to pravé.
 • 4.

  Rak

  ...
  Raci milují všechno, co je od srdce a co je osobní. Když pero, tak s monogramem. Když víno, tak z jejich oblíbené oblasti nebo spojené s místem, kde je jim dobře. Jsou kreativní, a tak milují dárky, které vyrobíte sami, jako jsou fotoalba nebo rámečky. A také takové dárky, které podnítí jejich tovřivost – kuchařky, kreativní kurzy a podobně.
 • 5.

  Lev

  ...
  Lvi jsou rádi v centru pozornosti a tak všechno, co jim pomůže tento dojem vyvolat, vítají s otevřenou náručí. Poukázky do kadeřnictví, kvalitní oblečení, kosmetika, to je přesně to, co se jim bude líbit. Radost jim uděláte pochopitelně i šperky nebo osobními doplňky. Lvi také milují drobný hazard, proto rádi najdou pod stromečkem třeba los.
 • 6.

  Panna

  ...

  Panny mají rády ve svém životě řád, jasno a pořádek. To ovšem neznamená, že by měly radost jen z věcí, které jim pomohou pořádek udržet. Jsou praktické, to ano, takže nakonec budou mít radost i z vysavače. Mnohem více je ale potěší diář nebo zápisník, psací potřeby nebo cokoliv z papírnictví. Panny jsou také praktické, takže je rozhodně neurazí dárkové poukázky, za které si pak vyberou to, co je jejich srdci a mozku nebližší.

 • 7.

  Váhy

  ...
  Váhy milují harmonii a krásu. Radost jim udělá cokoliv spojené s hudbou. Pokud jim ovšem dáváte lístky na koncert, dejte vždycky dva – Váha chodí nerada sama. Pokud chcete udělat radost partnerovi, určitě ocení, když mu naznačíte, jak moc chcete být s ním. Pozvánka na večeři v útulné restauraci, na společný výlet nebo do divadla je přesně to, co je pohladí na duši.

 • 8.

  Štír

  ...
  Štíři milují dárky, které nejsou okázalé. Šperky nebo jiné drahé dárky nejsou nic pro ně. Mnohem více ocení postupné odhalování tajemství. Milují dárky, které jsou spojeny s překvapením – tipem pro vás může být výlet na neznámé místo nebo knížka, o které vůbec nikdy neslyšeli. Někteří z nich mají smysl pro nadpřirozeno, nepohrdnou tedy tarotovými kartami, jiní se spokojí se slunečními brýlemi. Štíři jsou známí také svou láskou k sexu, někteří z nich tedy ocení i dárky spojené s erotikou.

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Střelci milují dobrodružství a cestování. Cokoliv spojené s těmito tématy jim udělá radost. Průvodce, cestopisy, outdoorové vybavení od spacáku po krabičku první pomoci na cesty je rozhodně potěší. Milují také překvapení, takže se nebojte a klidně improvizujte. Střelci také milují zvířata, takže jim udělá radost i dárek, který bude pro jejich domácí mazlíčky.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Praktičtí Kozorozi ocení praktické dárky – trochu luxusnější, než by si dovolili sami. Sprchový gel od dražší značky, kožený obal na tablet nebo psací potřeby s monogramem. Pokud pro ně vybíráte dárek, dejte přednost přírodním materiálům a nepříliš křiklavým barvám. Mají také specifický druh humoru, mohlo by se jim líbit DVD se seriály jako Kancel, Teorie velkého třesku nebo Sherlock.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Vodnáři jsou trochu nestálí ve svých zálibách – v jednu chvíli skáčou s padákem, aby o půl roku později odjeli do Indie poznávat své vnitřní já. Určitě jim ale uděláte radost vším novým – trendovým oblečením, nejnovější elektronikou nebo doplňky, darujte jim lístky do divadla na něco, co mělo premiéru nedávno.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Ryby milují dárky, které jim tak trochu umožní uniknout z reality všedních dnů. Jako vodní znamení ocení vše spojené s koupelí a relaxací. Dejte jim poukázku na masáž, do sauny, dejte jim lahev šampaňského nebo saténové povlečení. Milují dárky spojené s rodinou, radost jim udělají fotoalba a rámečky.

Autor: is

Klíčová
slova

horoskopy dárky vánoce tipy

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Izabela TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz