Jakou barvu by měly mít vaše vlasy? Beranům sluší ohnivá, Štírům černá

/
 • ...
  ... (Shutterstock)
  3. září 2016 ● 06:00

  Vlasy jsou korunou krásy, vyjadřují osobnost, identitu a vypovídají o vašem pohledu na život. Možná jste se narodila jako přirozená blondýna, možná jako brunetka – ovšem díky slunečnímu znamení můžete svou atraktivitu mnohonásobně zvýšit a změnou odstínu vklouznout do zcela nové osobnosti. Co o barvě vašich vlasů říká zvěrokruh?

 • 1.

  Beran

  ..

  Vaše hlava je silná, konkurenceschopná, aktivní a impulzivní, která bývá často a ráda číslem jedna. Pasují k vám tmavě hnědé vlasy, ohnivě červené nebo vlasy s vínově třpytivými odlesky. Takové barvy zvýší atraktivitu dynamického Berana.

 • 2.

  Býk

  ..

  Býci nacházejí radost v pocitu luxusu, ale těžce pracující a vášnivý Býk se potřebuje dostat i k přírodě a občas se cítit i trošku špinavě. Proto jim sedne jakýkoliv odstín kaštanových vlasů, což se přesně shoduje se zemitou smyslností Býků.

 • 3.

  Blíženci

  ..

  Trvale mladiství, univerzální chameleoni, jako jsou Blíženci, vědí, že změna je kořením života, takže si mohou (a mění) barvu svých kadeří poměrně často. Rtuťovití a neklidní Blíženci si intuitivně vybírají odstíny lehké až středně hnědé s jemnými proužky karamelu.

 • 4.

  Rak

  ..

  Domov a rodina jsou pro starostlivé Raky prioritou, milují rituály a rádi jedí. Ovšem jsou taky náladoví stejně jako příliv a odliv. Rovnováhu získají se světle hnědými vlasy, které budou zvýrazněny tmavě hnědými proužky.

 • 5.

  Lev

  ..

  Lvi jsou divadelníci, kteří milují zábavu a obdiv, touží po tom, aby byli středem pozornosti a středem vesmíru. Jsou přirození vůdci, a chtějí-li zazářit v záři reflektorů, měli by zvolit blond odstíny nebo aspoň zesvětlené pruhy.

 • 6.

  Panna

  ..

  Čistotné Panny, které jsou orientované na detaily, mají rády, když jsou pečlivě upravené a svěží. Preferují účesy, které jsou rychlé a nevyžadují vysoké nároky na údržbu. Světle hnědé odstíny nebo středně popelavě hnědé jsou pro ně ideální – synchronizují s praktickou povahou Panny.

 • 7.

  Váhy

  ..

  Správně a dobře vychovaná Váha má ráda oblečení i styly, které jsou pohodlně elegantní. Pokud jde o barvu vlasů, Váhy by měly zvolit odstíny champagne, popel, med nebo tmavě tlumený blond.

 • 8.

  Štír

  ..

  Tajemní, dramatičtí a mlčenliví Štíři rádi zkoumají temné stránky života, což nemusí být vždycky negativní, ale naopak. Sluší jim modročerná barva, která definuje mystiku a hloubku Štírů.

 • 9.

  Střelec

  ..

  Dobrodružný a optimistický Střelec rád cestuje, může být inspirující učitel, který věří, že právě tak se může o životě dozvědět co nejvíc. Proto by Střelci měli zvolit barvu mědi, červenou nebo rezavou.

 • 10.

  Kozoroh

  ..

  Vážní, ambiciózní a přející Kozorozi dávají rádi na odiv hmotné zabezpečení a dobrý vkus, což krásně rezonuje v barvě vlasů, která by měla vypadat nákladně. Bohaté, tmavě hnědé odstíny jsou sice konzervativní, ale to je právě pro Kozoroha to pravé ořechové.

 • 11.

  Vodnář

  ..

  Unikátní, nekonvenční, výstřední, avantgardní Vodnář chce šokovat svět a jeho výstřednost a pobuřující postoj jsou vyjádřeny i barvou vlasů. Ty bývají často nejrůznějších odstínů, které klidně mění každý měsíc – od růžové, petrolejově modré až po fialovou či zelenou.

 • 12.

  Ryby

  ..

  Kreativní, nápadité, mystické a zasněné Ryby vypadají, že jsou sladěny s vyšší dimenzí. Jsou to nadaní umělci, herci, hudebníci, tanečníci a fotografové. Jejich barvou vlasů je světlá blond, šedavě žlutá nebo odstín lnu – ty odrážejí éterickou podstatu Ryb.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz