Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Odhalte své slabé stránky: Hvězdy prozradí, co vás dohání k šílenství

/
 • Co dokáže dostat jednotlivá znamení doslova na pokraj jejich sil?
  Co dokáže dostat jednotlivá znamení doslova na pokraj jejich sil? (shutterstock.com)
  28. ledna 2020 ● 08:00

  Každé znamení má své silné a slabé stránky, které z nás dělají toho, kým skutečně jsme. Kvůli tomu se ale také občas dostaneme do situací, se kterými si umíme poradit výrazně hůř než jakékoliv jiné znamení horoskopu. Z čeho stoupá tlak zrovna vám, a na co si tak dát v životě pozor?

 • 1.

  Beran: Čekání

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Jakákoliv činnost, která vyžaduje trpělivost, je pro Berany doslova noční můrou. Dopravní zácpy a kolony, infolinka, na které "jste padesátý v pořadí", nebo čekání na výsledky čehokoliv vás doslova vytáčejí k nepříčetnosti. Pokud něco děláte nebo chcete, musíte to mít hned. Ať už se jedná o nový byt, nebo jen zastřihnutí konečků u kadeřníka. Jen málokdy umí být Beran tak protivný, jako když se od něj vyžaduje, aby chvilku počkal.
 • 2.

  Býk: Stěhování

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Napěchovat všechny své věci do krabic a tašek a na novém místě je zase pěkně vybalovat, to je samozřejmě stresující činnost pro každého. Pro Býky, kteří ale těžce nesou každou změnu v zaběhnuté každodenní rutině, je stěhování doslova apokalypsou. Moc dobře si uvědomují, že je čeká chaos, stres a minimálně tři dny žití mezi krabicemi.  Ten, kdo řekl, že vyhořet je lepší než stěhovat se, musel být Býk.
 • 3.

  Blíženci: Plánování

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Těžko můžete volnomyšlenkářským Blížencům udělat něco škodolibějšího než postavit je před nalinkovaný plán toho, co a kdy budou dělat. Na minutu přesně! Čím důrazněji po nich potom budete vyžadovat, aby z tohoto plánu neuhnuli ani o píď, tím větší paniku v nich vyvoláte.
 • 4.

  Rak: Rozchody

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Nikdo si zřejmě nad rozchodem neřekne "no co, život jde dál" a neběží oslavovat, ale pro Raky je rozpad partnerského vztahu doslova peklem na zemi. Romantická a křehká povaha Raků nese fakt, že ztratili kdysi milovanou osobu, stejně, jako by ztratili kus sebe sama. A to i v případě, že jsou to oni, kdo ze vztahu odchází.
 • 5.

  Lev: Když není po jejich

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Silní a sebevědomí Lvi jsou schopni poprat se snad s každou situací, která jim přijde do cesty. Až na okamžik, kdy něco neběží tak, jak si představovali. Pokud není po jejich (a je úplně jedno, jestli v životně důležitých situacích, nebo v naprostých malichernostech), dokážou být Lvi doslova osinou v zadku. Navíc při vyjadřování své nespokojenosti předvedou takové drama, že příště si rozhodně rozmyslíte, jestli to raději přece jen neuděláte tak, jak chtějí oni.
 • 6.

  Panna: Nepořádek

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Ať už mají nepořádné spolubydlící, partnera, sousedy nebo třeba jen nedokonalou pokojskou v dovolenkovém hotelu, dokážou Panny doslova vyletět z kůže. Nic je nebudí ze sna tak jako představa, že jejich puberťák při návratu z večírku pošlape chodbu nebo si půjdou lehnout, když nemají umyté nádobí.
 • 7.

  Váhy: Hádky

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Konflikty, vypjaté situace a hádky, při kterých si musíte vyměňovat tuny argumentů, zřejmě nevyhledává nikdo. Většina znamení si však dokáže své stanovisko obhájit. Jenom Váhy s tím mají prokazatelný problém. Ne že by byly snadno ovlivnitelné, ale problém je v tom, že při představě konfliktu s jiným člověkem se Vahám svírá žaludek. Jejich životním krédem je být se všemi zadobře. Proto jsou Váhy ochotny se až nesmyslně obětovat, jen aby "byl klid".
 • 8.

  Štír: Nevěra

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  I když jistě nikoho nepotěší skutečnost, že si jejich milovaný partner užíval s někým jiným, pro tolerantní Štíry, kteří jsou doslova posedlí intimitou a sexem, je to, jako by jim milovaná osoba vyrvala z nitra srdce i všechny přilehlé orgány. Pokud čekáte pochopení či odpuštění, čekáte marně. Spíš buďte připraveni na to, že takovou zradu vám Štír neodpustí ani za 30 let.
 • 9.

  Střelec: Rutina

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Střelci milují změny, zbožňují být neustále v pohybu a doslova žijí z nových zkušeností a objevování neznámého. Chcete je znechutit a učinit je nešťastnými? Přivažte jim na nohu kouli. Pokud Střelci setrvávají příliš dlouho (podle jejich názoru) na jednom místě, v jedné práci, v jednom městě a tak podobně, brzy začnou vyšilovat a chytat roupy. Pokud rovnou ze zoufalství nevezmou nohy na ramena.
 • 10.

  Kozoroh: Výpověď

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Pokud si neceníte svého zaměstnání a své finanční nezávislosti tak jako Kozoroh, nikdy nebudete mít šanci pochopit, proč mu ztráta zaměstnání připomíná potopení Atlantidy. Kozorozi věnují své práci spoustu času, energie a myšlenek, pokud o ni tedy přijdou, berou si to velmi osobně. Sice mají většinou dalších šest záložních plánů a na dlažbě se v podstatě ani neohřejí, ale onu křivdu si s sebou nesou ještě velmi dlouho.
 • 11.

  Vodnář: Nespravedlnost

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  I když nám všem poměrně od malička rodiče i široké okolí vštěpovali, že život není fér, jediní Vodnáři i v dospělosti stále odmítají tuto skutečnost akceptovat. Pokud se jim nebo jejich blízkým děje jakákoliv křivda nebo bezpráví, vidí doslova rudě a nikdy se s tím nedokážou smířit. Udělejte to a do smrti počítejte s Vodnářovým vyčítavým a nenávistným pohledem. V tom lepším případě.
 • 12.

  Ryby: Nátlak

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Jestli něco klidné a smířlivé Ryby opravdu nenávidí, pak je to tlak moderní společnosti, která je nutí neustále se rozhodovat, ideálně hned, nebo ještě lépe okamžitě. Ryby potřebují na všechno svůj čas, rády o věcech přemýšlejí a potřebují se rozhodnout samy. Budete-li na ně tlačit, spěchat, nebo jim dokonce vnucovat své řešení, docílíte jen toho, že s děsem v očích utečou a několik dnů (či měsíců) vás nebudou chtít ani vidět.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz