Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Co vám lidé tajně závidí na základě vašeho znamení? Budete se divit!

/
 • (iStock)
  12. září 2020 ● 06:00

  Lidé většinou zmlknou, pokud jde o přiznání kvalit těch druhých, které by tak rádi chtěli taky mít. Možná máte představu o tom, co se ostatním na vás líbí, ale tohle je důvod, proč si lidé skutečně přejí, aby byli jako vy. Co všechno vám závidí?

  Každý člověk má nějaké pozitivní vlastnosti a určitě je něčím pro ostatní zajímavý. Někdo je bystrý, empatický, další je vtipný. Co máte vy, co vám druzí závidí někdy tak moc, že to je dokonce na nich vidět?

 • 1.

  Beran (21. března – 19. dubna)

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Dokonce i uprostřed tragických okamžiků si Beran dokáže udržet vysokou úroveň optimismu a nadšení. Každý si přeje, aby mohl být stejně optimistický jako vy, dokonce i ti, kteří se chlubí svým smyslem pro humor. Jste nejen veselí, ale také sebevědomí, díky čemuž vám lidé tajně závidí vaše dokonalé zvládání všech situací.

   

 • 2.

  Býk (20. dubna – 20. května)

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Býci mají bezvadný vkus a ostatní si ho určitě vždycky všimnou. Všechno, co děláte, přichází tak nějak samozřejmě, díky čemuž na vás lidé dost často žárlí. Vaše dovednosti i vkus jsou záviděníhodné, navíc vám lidi závidí to, že dokážete každému dodat pocit bezpečí.

 • 3.

  Blíženci (21. května – 20. června)

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

  Blíženci jsou milovníci sociálního života, kteří se dokážou přizpůsobit kdekoli. Ostatní si přejí umět to taky, ale ne vždy jim to jde. Lidé jim závidí jejich lehkost, s jakou můžou s kýmkoli mluvit, a to zejména díky jejich výjimečným sociálním dovednostem, které je mohou dostat skutečně velmi vysoko v profesním životě.  

   

 • 4.

  Rak (21. června – 22. července)

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Raci, každý chce být úžasným přítelem, kterým jste, a tento pocit žárlivosti se zvyšuje také díky vašemu neuvěřitelnému pocitu loajality. Nikdy nikoho nezklamete a skutečnost, že pro lidi, které máte rádi, uděláte cokoli, je obdivuhodná a provokativně přivádí druhé k žárlivosti.

 • 5.

  Lev (23. července – 22. srpna)

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Lvi, ačkoli jsou vaše vysoká očekávání pro druhé někdy zastrašující, lidé vás obdivují za to, že lpíte silně na svých hodnotách a jdete vždy dopředu. Nikdy neohrožujete své principy a rozhodně nikdy nenecháte nic, co by zničilo představu ostatních o vás. Vaše sebevědomí je záviděníhodné pro spoustu lidí.

   

   

 • 6.

  Panna (23. srpna – 22. září)

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Panny, vám ostatní závidí především váš mozek. Zejména ti, kteří sedí vedle vás v kanceláři nebo kdekoli jinde, by pro vaši inteligenci udělali cokoli. Všechno vždycky zvládnete perfektně a neunikne vám žádný detail. I když je to někdy otravné, zároveň je to něco, co by ostatní chtěli umět taky.

 • 7.

  Váhy (23. září – 22. října)

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Váhy, vy jste doslova noční můrou pro ty, kteří mají sklon k žárlivosti, protože jste nesmírně sympatický člověk a nikdy nedáváte najevo nevoli či nelásku. Lidé vás obdivují pro vaše laskavé srdce, ale i když vám závidí, negativní reakce to nikdy nemůže být, protože vy jim v tom svým úsměvem zabráníte. Nakonec lidé prostě přiznají, že by se vám chtěli podobat.

   

 • 8.

  Štír (23. října – 21. listopadu)

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

  Štíři, vaše vášeň je doslova spalující a ostatní si neustále přejí, aby mohli dosáhnout vaší úrovně nadšení. Nechcete jen doufat a tajně snít, ale vždy najdete způsob, jak své sny uskutečnit, což nutí i ty sebevědomější jednotlivce, aby následovali vaše kroky.

 • 9.

  Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Střelci, vy máte svobodu, kterou vám závidí, a to hlavně proto, že jste zodpovědní za svou vlastní svobodu. Nikdo vás nemůže obviňovat z toho, že máte štěstí, protože váš idealismus vám umožňuje zbavit se toho, co vás brzdí nebo utlačuje. Způsob, jakým se dokážete vyhnout komukoli a čemukoli, co vás nějakým způsobem omezuje, z vás dělá člověka, na kterého všichni potichu žárlí.

   

 • 10.

  Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

  Disciplinovanost Kozorohů nutí ostatní, aby se na ně dívali závistivě. Jdete za tím, co chcete, a nikdy nedovolíte, aby překážky bránily vašemu úspěchu. Dokonce i lidé se stabilní kariérou a společenským životem se cítí inspirováni, aby žili jinak a více využívali svého potenciálu, když jsou vedle vás, a snaží se poučit se z vašich metod.

 • 11.

  Vodnář (20. ledna – 18. února)

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

  Vodnáři, lidé často žárlí na to, jak dokážete skloubit svou nezávislou povahu s vaším progresivním pohledem na život. Myslíte vždy sami za sebe a pokaždé máte neotřelé způsoby porozumění světu jako celku, což způsobuje, že ostatní touží po stejné úrovni myšlení.

   

 • 12.

  Ryby (19. února – 20. března)

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Ryby, vaše romantická mysl je nejen pro ostatní lákavá, ale také provokuje závist. Použijete svou kreativitu na vše, co děláte, takže lidé by vás chtěli napodobit. Způsob, jakým zvládnete udělat téměř cokoli, se zdá být téměř neuvěřitelný a také to samozřejmě upoutá pozornost každého.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz