Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Kdo má nezávislou povahu nejvíc ze všech znamení zvěrokruhu? Jste to vy?

/
 • (iStock)
  30. září 2020 ● 06:00

  Každý z nás chce být nějakým způsobem nezávislý, ovšem jsou znamení, pro které je to životně důležité a nenechají se omezit naprosto nikým. Mají svou vlastní hlavu a věci dělají hlavně podle sebe, neradi si nechávají poradit od druhých a jejich zájmy jsou vždy na prvním místě.

  Kdo ze dvanácti znamení zvěrokruhu upřednostňuje svobodu a nezávislost? Kdo se nenechá omezovat a vždy touží po volnosti, díky které jsou šťastní? Je to těchto šest znamení. Patří do téhle party nezávislých osobností?

 • 1.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock
  Vodnář je snad nejvíc nezávislé znamení celého zvěrokruhu. Ve všem, zejména ale ve svých myšlenkách, se Vodnář rád odděluje od davu, přičemž je jeho progresivní myšlení zároveň jednou z jeho nejlepších vlastností. Na jedné straně tráví čas rádi s ostatními, ale na druhou stranu potřebují velmi intenzivně dostatek prostoru sami pro sebe.

   

   

   

 • 2.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock
  Potřeba nezávislosti Střelce je nekontrolovatelná. Symbolem Střelce je kentaur, takže by nemělo být žádné překvapení, že pro Střelce jen naprosto nejcennější svoboda. Velmi často jsou zdrženliví, pokud musí někoho žádat o svolení, a to vede nezřídka k negativním reakcím. Jsou volní a svobodomyslní, a jakmile se cítí pod tlakem nebo kontrolou, vypnou.

   

   

   

 • 3.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock
  Panna je nejefektivnější, když pracuje samostatně. Svůj vlastní prostor na rozdíl od Vodnářů, ale protože obecně patří k těm, kteří se řídí příslovím „příliš moc kuchařů zkazí vývar“, raději pracují nezávisle na ostatních. Protože vidí život analytičtěji než většina ostatních znamení, rychle najdou nejúčinnější způsob, jak udělat to, co mají, a názory druhých považují za zátěž.

   

   

   

 • 4.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock
  Blíženci jsou spíše nezávislí solitéři, pracovat v týmu jim sice nevadí, ale nikdy neodvedou skvělé výkony. Když se podíváme blíže na jejich osobnost, můžeme ji přirovnat k psychice dítěte. To ale neznamená, že jsou nutně nezralí, spíše nejednají podle společenských konvencí či pravidel a svět vidí jako místo plné možností. Společným jmenovatelem v sociálních situacích jsou téměř vždy oni sami.

   

   

   

 • 5.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock
  Beran je příliš impulzivní na to, aby ochotně spolupracoval s ostatními. Proto je přirozeně nezávislý, a i díky tomu jedná skoro vždy na nějaký impulz či popud. Berani jsou obvykle neustále v pohybu, takže jsou vždy napřed před ostatními, kteří s velkým zpožděním zareagují. A nikdy se neohlížejí zpět, jsou jako lokomotiva, která jede na plný plyn.

   

   

   

 • 6.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: iStock
  Kozoroh miluje, když je sám. Od přírody jsou Kozorozi velmi ambiciózní a disciplinovaní, a jsou v pohodě a klidu, když jednají sami za sebe. Ostatní lidi k tomu nepotřebují. Často jsou nemilosrdní, zejména vůči těm, kteří jim nestačí a oni je nechají na holičkách.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz