Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Kdo si rád hraje s ostatními a dokáže zneužít jejich důvěru? Na tyhle si dejte pozor

/
 • (iStock)
  26. května 2021 ● 06:00

  Dobrý hráč nebo podvodník vás úspěšně přimějí k tomu, abyste jim uvěřili naprosto vše, a pak klidně utečou s velkou částkou peněz nebo totálně zničí vaši víru v mezilidské vztahy. Jací jsou takoví lidé?

  Obvykle velmi sebevědomí, někdy až arogantní, tajemní a trochu děsiví. Pokud se chcete před takovými lidmi ochránit a být v bezpečí, je dobré vědět, že mezi některými znameními najdete víc takových. Pozor na ně, buďte obezřetní a nedovolte jim hrát s vámi jejich hry.

 • 1.

  Panna

  Panna

  Panny vás dokážou nejrůznějšími způsoby přimět k tomu, abyste s nimi jejich hru hráli. Jsou posedlé svými cíli a nestarají se o nikoho, když chtějí, aby se splnilo to, po čem prahnou. Jsou ochotné k čemukoli, a až s vámi skončí, vymačkají z vás úplně všechno, co se jim hodí, a neohlédnou se zpět. Mohou vás tím úplně zablokovat a dohnat k psychickým potížím. Dávejte si na ně pozor a nenechte se vlákat do jejich sítí.

   

 • 2.

  Kozoroh

  kozoroh

  Kozorozi mají tendenci přebírat kontrolu nad situacemi, v nichž se ocitnou, ve svůj prospěch. Vždy se budou snažit dělat vše pro to, aby zvítězili oni, a pokud se vám náhodou podaří je odhalit dřív, vždy to dokážou zakamuflovat tak, aby to nevypadalo, že si s vámi vlastně hrají jako kočka s myší. Rádi se obracejí na ostatní, když něco nejde podle plánu, a jsou schopní vás odkopnout ve chvíli, kdy dokončí to, co začali.

 • 3.

  Vodnář

  Vodnář

  Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu dávají lidem falešné naděje, a to hned na začátku. Když ale přijde čas, ustoupí od své nabídky a vy se pak budete cítit opuštění a sklíčení. Jsou extrémně falešní a dokážou totálně rozbít vaši duši na kousíčky ještě předtím, než budete mít příležitost se ze všeho vzpamatovat.

   

 • 4.

  Štír

  Štír

  Štíři jsou považováni za největší hráče z celého zvěrokruhu. Jsou velmi chytří a manipulativní, a proto mohou využít vašich emocí k tomu, aby sehráli jakýkoli plán, který před nimi stojí. Je těžké setřást kouzlo Štíra, protože oni jsou opravdu velmi charismatičtí. Tito lidé se vždy postarají o to, aby vyhráli jakýkoli boj.

 • 5.

  Ryby

  Ryby

  Ryby jsou sice velké citlivky, ale i ony dokážou hrát svoje hry. Zejména pokud jde o peníze. Pokud jim půjčíte peníze, budou to považovat za dar, peníze si nechají a nikdy vám je nevrátí. Budou neúnavně bojovat, aby si našly cestu, jak zabránit tomu, že by je nakonec skutečně musely vrátit, a dokonce v sobě najdou spoustu agresivity. Rozhodně ale necouvnou.

   

 • 6.

  Býk

  Býk

  Tvrdohlavá povaha Býků je často přiměje dělat nezvyklé věci a získat vše, co chtějí. Ať už musí s vámi hrát a něco vám předstírat nebo s vámi bojovat, nic jim nezabrání v tom, aby se jim jejich přání splnilo. Jsou vždy taky na prvním místě, pokud jde o jejich pocity, a proto neváhají říkat pravdu. Což je na jedné straně pozitivní, ale na druhé straně to může druhé ranit, pokud chybí dostatek diplomacie.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz