Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Komu ze zvěrokruhu vyhovuje single život, a proč? Je to těchto pět znamení

/
 • (iStock)
  9. února 2022 ● 06:00

  Jsou lidé, kteří si neumí představit, že by žili sami a jsou doslova předurčeni pro partnerský život. Milují se o někoho starat, a samota je pro ně utrpení. Na druhé straně jsou ale lidé, kterým single život nevadí a mají k tomu své důvody.

  To samozřejmě neznamená, že tito lidé nemohou s někým žít, dokonce je velmi pravděpodobné, že s někým žít budou. Je pro ně ale mnohem náročnější takový vztah udržet. Která znamení k nim patří?

 • 1.

  Blíženci

  Blíženci

  Blíženec nesnáší komplikace

   

  Každý, kdo zná osobnost Blíženců, pochopí, že tomuto zvěrokruhu se v dlouhodobých vztazích moc nedaří. To neznamená, že by netoužili po intimitě, ale jen snáze zvládají neformální a nekomplikované vztahy.  Blíženci rychle vzplanou vášní, ale rychle zase ochladnou, což si moc dobře uvědomují, a tak začínají vztah obvykle až tehdy, když jsou přesvědčeni, že to vyjde.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec • Videohub

 • 2.

  Střelec

  Střelec

  Střelec si chce zachovat svobodu

   

  Střelec se nebojí závazků, ale učiní to až ve chvíli, kdy uvěří, že by to mohl být „ten pravý“. Život tohoto pohodového znamení je docela bezstarostný, když má dostatek svobody, proto se bojí nových partnerů, kteří o ně projevují až moc velký zájem a brání jim v jejich svobodomyslnosti. Tajně touží po vztahu, i když to možná nevyjadřují nahlas, ale projeví se pouze v případě, že partner sdílí stejné zájmy a koníčky jako oni.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Střelec • Videohub

 • 3.

  Vodnář

  Vodnář

  Vodnář je ve vztahu velmi náročný

   

  Vodnář, nepochybně nejnezávislejší znamení zvěrokruhu, dělá své věci rád po svém. I když jsou Vodnáři také jedni z nejvíce soucitných a starostlivých lidí v okolí, stejně tak potřebují období klidu, kde mohou kultivovat své nápady a myšlenky. Potřebují někoho, kdo je zcela oslní a sdílí jejich vizi světa, což se hůře říká, než dělá.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 4.

  Ryby

  Ryby

  Ryby jsou příliš nejisté

   

  Osobnost Ryb se od ostatních znamení na tomto seznamu dost liší, protože na rozdíl od nich Ryby vyžadují péči a pozornost, aby se cítily doceněné. Jsou více než rády, že jim někdo projevuje náklonnost, ale ony často pochybují. Říkají si, že si tak dobrého partnera nezaslouží a také jsou velmi citlivé na sebemenší kritiku. I proto bývají nezřídka raději samy.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Ryba • Videohub

 • 5.

  Panna

  Panna

  Panny jsou v lásce vybíravé

   

  Na rozdíl od citlivých Ryb, které nevěří samy sobě, Panny jsou naopak spíše kritické k ostatním než k sobě. Panny mají při setkání s partnerem na mysli dokonalý obraz vztahu a netřeba dodávat, že život ve dvojici není nikdy bez problémů. Pokud však partner není dokonalý, není pro Pannu dost dobrý. Místo toho budou raději čekat na „Pana Dokonalého“, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Panna • Videohub

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz