Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Nejoblíbenější znamení zvěrokruhu: Jak jste na tom vy?

/
 • Kdo je nejpopulárnější znamení zvěrokruhu?
  Kdo je nejpopulárnější znamení zvěrokruhu? (profimedia)
  10. října 2022 ● 06:00

  Zajímá vás, kam se vy nebo vaši přátelé řadíte v nebeském společenském žebříčku? Poradili jsme se s hvězdami a sestavili pro vás žebříček, jak jsou jednotlivá znamení obecně oblíbená.

  Jedno si pamatujte: bez ohledu na toto pořadí má všech 12 znamení zvěrokruhu něco jedinečného, zvláštního a úžasného, co přináší - žádné znamení není "hodnotnější" nebo "lepší" kvůli tomu, jak přirozeně společenské, přátelské a otevřené je.

 • 1.

  Lev

  ...
  Živý, temperamentní Lev je vždy obklopen spoustou přátel. Lev je velmi přátelské a štědré znamení. Bývá obvykle populární a není divu, že vede žebříček! Lvu vládne Slunce a jeho vřelá, přátelská a nakažlivá energie přirozeně zve lidi, aby s ním komunikovali.

   

  Vládnoucí planeta: Slunce

   

  Nejvíce kompatibilní s: Slunce Váhy, Střelec, Beran

 • 2.

  Střelec

  ...
  Přátelský a zábavný, dobrodružný Střelec je duší večírků. Střelec miluje aktivitu a pobyt v přírodě. Jako neoficiální rocková hvězda zvěrokruhu je dynamický Střelec neustále v pohybu a hledá své další dobrodružství. Lidi inspiruje a rádi se přidávají k jeho dobrodružstvím.

   

  Vládnoucí planeta: Jupiter

   

  Nejvíce kompatibilní s: Váhy, Blíženci, Beran

 • 3.

  Ryby

  ...
  Citlivé a soucitné Ryby miluje téměř každý. Ryby jsou známé svou empatií a intuicí, vždy jsou ochotné nabídnout naslouchající ucho nebo rameno k vyplakání. Když s zrozenci  tohoto znamení zvěrokruhu trávíte čas, určitě se budete cítit vyslyšeni, milováni a respektováni - není divu, že Ryby mají tolik přátel!

   

  Vládnoucí planeta: Voda Neptun

   

  Nejvíce kompatibilní s: Býk, Rak, Štír

 • 4.

  Beran

  ...
  Odvážný, statečný a připravený postavit se světu, Beran dokáže vždy přitáhnout davy. Rádi jsou středem pozornosti a vždycky půjdou tam, kde ji najdou. Berani jsou také známí tím, že jsou přímí a nezávislí, takže nemají problém obklopit se velkou skupinou přátel a známých.

   

  Vládnoucí planeta: Mars

   

  Nejvíce kompatibilní s: Lvi, Blíženci, Střelci

 • 5.

  Blíženci

  ...
  Společenští Blíženci nemají problém získat spoustu přátel. Volnomyšlenkářští a pohybliví se neradi upínají na jedno místo. Přesto díky živým společenským instinktům Blíženců najdete toto vzdušné znamení vždy obklopené přáteli.

   

  Vládnoucí planeta: Vzduch Mars

   

  Nejvíce kompatibilní s: Mars Váhy, Lev, Vodnář

 • 6.

  Váhy

  ...
  Harmonické Váhy dokáží splynout a dobře vibrovat s většinou lidí. Váhy rády okouzlí každého, koho potkají. Toto vzdušné znamení umí skvěle udržovat uvolněnou, zábavnou a pohodovou konverzaci, což lidi přirozeně přitahuje na jejich oběžnou dráhu.

   

  Vládnoucí planeta: Venuše

   

  Nejvíce kompatibilní s: Blíženci, Střelec, Lev

 • 7.

  Vodnář

  ...
  Nezávislý Vodnář má nakažlivou energii, která k němu přitahuje lidi. Toto vzdušné znamení se nemusí příliš snažit, aby si našlo přátele, a skvěle se jim daří udržovat společenské a dobré vztahy.

   

  Nejvíce kompatibilní s: Blíženci, Střelec, Váhy

 • 8.

  Býk

  ...
  Stabilní a uzemněný Býk se díky svému přirozenému šarmu skvěle hodí k navazování přátelství. Býci mají tendenci udržovat svůj společenský okruh poměrně úzký. Přesto se s lidmi v tomto kruhu rádi scházejí a užívají si spoustu zábavy. Energie Býka je vřelá a přívětivá a mnoho lidí se s tímto silným Býkem rádo spřátelí.

   

  Vládnoucí planeta: Venuše

   

  Nejvíce kompatibilní s: Býk, Panna, Kozoroh

 • 9.

  Rak

  ...
  Starostlivý Rak dává přednost blízkým přátelstvím před velkou popularitou. Rak je často známý jako "přítel maminka" zvěrokruhu a často přitahuje lidi svou laskavou, emocionální a pečující povahou. Raci se často zaměřují spíše na malý počet blízkých přátelství než na velké množství příležitostných vztahů, což je z hlediska "popularity" řadí na nižší příčky.

   

  Vládnoucí planeta: Měsíc

   

  Nejvíce kompatibilní s: Štír, Ryby, Býk

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Pracovitý Kozoroh se soustředí na své cíle - ne na své společenské postavení. Kozorozi si s navazováním kontaktů příliš hlavu nelámou a rádi se stýkají s přáteli, které už mají. Kozorozi jsou hluboce a vroucně milováni lidmi ve svém životě, a to je pro ně nejdůležitější.

   

  Vládnoucí planeta: Saturn

   

  Nejvíce kompatibilní s: Býk, Panna, Štír

 • 11.

  Panna

  ...
  Panny se zaměřují na hledání autentických, dlouhodobých přátelství. Panny rády dělají věci určitým způsobem, i když je to v rozporu s tím, co je populární nebo módní. Toto zemské znamení sice nezapadá do tradiční formy oblíbenosti, ale Panny mají díky své silné a nekompromisní povaze ty nejlaskavější a nejvěrnější přátele, jaké si člověk může přát.

   

  Vládnoucí planeta: Merkur

   

  Nejvíce kompatibilní s: Býk, Kozoroh, Panna

 • 12.

  Štír

  ...
  Štíři si místo popularity cení věrnosti a soukromí. Štíři jsou opravdu obezřetní a vnímaví a mají tendenci vidět lidem „do žaludku“. Z tohoto důvodu se otevírají pouze lidem, kterým opravdu důvěřují. Štíři sice nejsou "populární" v tradičním smyslu, ale na popularitě jim nezáleží, když jsou obklopeni důvěryhodnými společníky.

   

  Vládnoucí planeta: Pluto

   

  Nejvíce kompatibilní s: Rybami, Kozorohem, Rakem

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz