Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Rozchody je ničí: Která znamení to jsou?

/
 • Rozchod je jednou z nejvíce stresových životních situací...
  Rozchod je jednou z nejvíce stresových životních situací... (istock.cz)
  24. ledna 2023 ● 06:00

  Každý prožívá rozpad vztahu jinak. Po rozchodu jsou lidé běžně v depresi, ukřivdění či zklamaní. Ne vždy je však konec pro oba stejný. Zatímco někdo se oklepe a jde dál, jiný si léčí zlomené srdce hodně dlouho. Kdo rozchodem trpí nejvíc?

 • 1.

  Vodnář

  ...
  Vzdušné znamení Vodnáře je velmi oddané. Proto se těžko přenáší přes zlomené srdce, když dostane kopačky. Vodnáři jsou extrémně oddaní svému partnerovi, a když přijde čas rozchodu, nedokážou to udělat diskrétně a obvykle udělají veřejnou scénu.

 • 2.

  Býk

  ...
  Býci vyhledávají stabilitu a rozchody je vykolejí. Proto často zůstávají ve vztahu příliš dlouho a budou bojovat na život a na smrt, aby si románek udrželi. Trvá jim velmi dlouho, než zapomenou na svého bývalého, a ještě déle, než se po rozchodu pohnou z místa.

 • 3.

  Lev

  ...
  Pro toto ohnivé znamení je jejich zamilovanost od počátku středobodem jejich existence. Lev tedy svému vztahu věnuje celé své srdce a duši. Přesunout se dál by pro Lva mohlo vyžadovat více než jen čas o samotě a introspekci, protože mají sklon do svých vztahů investovat. Když se s nimi někdo rozejde, nemohou snadno navázat další vztah, potřebují mnoho měsíců samoty, aby se posunuli dál.

 • 4.

  Beran

  ...
  Když se Beran své lásce opravdu oddá, vztah začne žít vlastním životem a  Beran v něm často vášní překonává hořkost.  Aby se Berani zdravě posunuli dál, musí se vypovídat, opít, přenést přes svůj vztek, jinak se jejich zášť změní v trauma a přetrvá léta.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz