Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Mistři klidných rozchodů: Která znamení to jsou?

/
 • Neubližujme si zbytečně...
  Neubližujme si zbytečně... (istock.com)
  19. ledna 2023 ● 11:36

  Některým znamením zvěrokruhu však jde o udržení vztahů, zachování harmonie a raději si uchovají dobré vzpomínky. Pro tyto lidi je typický přátelský rozchod. I když z něj nemusí mít radost, jsou připraveni se s ním vyrovnat s chladnou hlavou. Jsou si vědomi ožehavosti situace a snaží se k ní přistupovat co nejpraktičtěji.

 • 1.

  Beran

  ...
  Berani umí i po iniciování rozchodu zařídit, aby vše dopadlo v jejich prospěch. Neustále dbají na to, aby na svého partnera zanechali příjemné vzpomínky a ne trpké pocity, což často vede k rozchodu po dobrém. Duchovní lidé ve znamení Berana dokážou čerpat ze vztahů i v sobě samých snadněji než lidé s jinými znameními zvěrokruhu.

 • 2.

  Blíženci

  ...
  Blíženci mohou své bývalé partnery přesvědčit, aby vztah ukončili přátelsky, přestože rozchod byl obtížný, protože jsou vzdušné znamení. Díky této schopnosti mohou svému partnerovi vyjádřit své pocity nejotevřeněji a nejupřímněji. Blíženci dokáží prodiskutovat problémy věcně, bez hořkosti a přecitlivělých reakcí.

 • 3.

  Střelec

  ...
  Střelci vynikají v moudrém rozhodování v každodenním životě. Bez ohledu na to, jak moc jsou oddáni svému vztahu, se snaží vidět širší souvislosti a v případě potřeby jsou ochotni ustoupit. Umí sami sebe přesvědčit, že posunout se dál je rozumná volba, a pak pro to vynaloží patřičné úsilí. Jsou také zdatní v udržování kontaktů se svými bývalými partnery a v zachování harmonického vztahu.

 • 4.

  Ryby

  ...
  Klid v duši je to, čeho si Ryby cení nade vše. Ryby dbají na to, aby i uprostřed stresujícího a rozrušujícího rozchodu vše skončilo přátelsky. I po rozchodu chtějí mít se svým bývalým dobré vztahy a nechtějí mu nijak ublížit. Jelikož jsou Ryby empatické znamení, snaží se být vždy nablízku lidem, se kterými byly blízké, i kdyby to mělo znamenat jejich bývaléh

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz