Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Největší otravové horoskopu: Která znamení to jsou?

/
 • Vyjít s nimi není žádná legrace.
  Vyjít s nimi není žádná legrace. (iStock)
  30. června 2023 ● 06:00

  Někteří lido mají dar jít ostatním na nervy,i když ze svého pohledu se ničeho nedopouštějí.Patříte k nenapravidelným otravům, nebo s nimi naopak žijete, či pracujete? Poradíme, jak z toho ven.

 • 1.

  Rak

  ...
  Raci nemají v úmyslu obtěžovat ostatní. Bohužel jejich citlivá a emotivní povaha může být někdy těžkopádná - zejména pro ty, na jejichž podporu a ujištění spoléhají nejvíce. Navíc se jejich nálady neustále mění. Když jste v blízkosti Raka, můžete si připadat jako na horské dráze. Nejvíce frustrující vlastností tohoto znamení je však pravděpodobně jeho závislost na partnerovi. Naštěstí se moudrý Rak může stát věrným, ochranitelským a soucitným přítelem a partnerem.

 • 2.

  Vodnář

  ...
  Ačkoli je Vodnář nejinteligentnějším a nejinovativnějším členem zvěrokruhu, jeho někdy protichůdná osobnost může ostatní dráždit. Přestože jsou Vodnáři laskaví a dobročinní, rádi si dělají věci po svém - a pokud to ostatní rozčiluje. Vodnář dokáže ignorovat pomluvy i nadávky, stejně jako dobré rady a někdy ulpí ve svých nerealistických plánech příliš dlouho. Samozřejmě, že jejich neochota se změnit okolí často rozčiluje ještě víc.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Trávit příliš mnoho času s tímto znamením může být vyloženě vyčerpávající. Jejich touha po zábavě je neutuchající, a pokud nejste také ten typ, může vám ta smršť akcí a emocí připadat trochu moc.  Mají energii dvou lidí a dokážou na sebe strhnout veškerou pozornost. Toto znamení má také problémy s přepínáním z režimu večírku do vážného režimu. Blíženci jsou známí tím, že jsou okouzlující, zábavní a hraví, ale když je čas začít mluvit vážně, Blíženci nedokážou rychle přepnout na jiný režim. To může vadit i jejich nejbližším přátelům a členům rodiny.

 • 4.

  Beran

  ...
  Beran, první znamení zvěrokruhu, má tendenci být netrpělivý, rychlý a odvážný. Je to rychlé znamení a na věci reaguje okamžitě, čímž může své okolí zaskočit Zbrklost a stres, který tím Berani vyvolávají, může ostatní dost rozčilovat, stejně jako jejich agresivní chování a touha, aby bylo vždy po jejich. Naučit se vycítit náladu a v případě potřeby se uvolnit tomuto znamení velmi pomůže.

 • 5.

  Lev

  ...
  Povaha tohoto znamení, které žije na večírcích, nesedne každému. Lidé narození ve Lvu mohou být vychloubační. Dokážou být zábavní a mají skvělý smysl pro humor, ale jejich touha být stále v popředí jde lidem na nervy. Nejvíce však toto znamení tíhne k hlučnosti a dramatičnosti, což může lidem vadit. Někdy je jejich sebevědomí vede k přeceňování sebe sama, a pád jim jejich okolí často přeje. Když se Lev smíří s tím, že nemusí být vždy středem pozornosti, bude mít rozhodně víc přátel a lepší pověst.

 • 6.

  Panna

  ...
  Ať už jde o mikromanagement spolupracovníků v kanceláři, nebo o vytváření rozpisu povinností pro spolubydlící doma, pečlivá povaha Panny je někdy frustrující. Lidé ve znamení Panny jsou puntičkáři a jejich potřeba kontroly může být dusivá. Svou náročnou a perfekcionistickou povahou mohou nakonec ostatní obtěžovat. Pokud patříte k tomuto znamení, na chvíli uvažujte, než se zase pustíte do peskování partnera, nebo kolegů. Možná to není nutné a vy pak nebudete za otravu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz