Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

Velký horoskop na duben: Koho potrápí dusno v práci a kdo přijde k tučné odměně?

/
 • Co vás čeká v dubnu?
  Co vás čeká v dubnu? (istockphoto.com)
  29. března 2023 ● 06:00

  Pro která znamení bude čtvrtý měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc duben! 

 • 1.

  Beran

  Beran

  Začátek dubna je důležitý milník pro nezadané Berany. Děláte si zálusk na člověka, který vám dodává optimismus do žil. Venuše ze svého sextilu drží pěsti, přesto můžete mít obavy z neúspěchu. Pozor na podrážděnost, která vám skvělé vyhlídky hatí. Poslední dekáda v sobě skrývá duševní i fyzické vyčerpání, investujte síly správným směrem. Máte pocit, že na vás někdo donáší, ale obavy nejsou na místě.

   

  Na co mají talent jednotlivá znamení? To se dozvíte ve videu: 

  Video
  Video se připravuje ...
  Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení? • Videohub

 • 2.

  Býk

  Býk

  Až do 18. dubna profitujete z vynikajícího postavení Merkuru s Uranem. Přichází k vám skvělé nápady, jimiž inspirujete hlavně své pracovní okolí. Jste výborným článkem kolektivu a začnete si rozumět dokonce i s člověkem, s nímž není snadné vycházet. S penězi po většinu měsíce zacházejte opatrně, protože kolem 24. 4. se bude hodit každá koruna. Milostný život v sobě v dubnu skýtá mnohá překvapení.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Milí Blíženci, v dubnu necháváte události plynout a věříte, že kněžka lásky bude sloužit ve váš prospěch. Nezadaní mohou od 11. 4. potkat zajímavý protějšek. Zkuste nemít nereálná očekávání a přijměte s otevřenou náručí to, co nabízí. V zaměstnání vás trápí nepříjemné klima. Saturn ze své kvadratury komplikuje plnění úkolů, ale vaše motivace je silnější. Žene vás hlavně vidina tučné finanční odměny.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Do dubnového programu skočíte rovnýma nohama a s veselou myslí. První dekáda je plná radostí, ale následně se dostavují různé obavy. V lásce je třeba zabojovat o partnera, případně se omluvit za věci, které se nepodařily. V komunikaci se snažte nepodléhat aktuálnímu rozladění, ale své nálady ovládněte. V zaměstnání jste přizpůsobiví. Hravě si poradíte s každým problémem. Baví vás překonávat výzvy.

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Aprílové klima je plné překážek, před kterými ale není radno zastavovat. V první dekádě tápete v oblasti vztahů. Venuše ze své kvadratury upíjí sebedůvěru Lvům, proto máte strach z odmítnutí. Ani v zaměstnání nejste ve své kůži. Dopouštíte se zbytečných chyb. Pozor na stres, pod jeho vlivem děláte špatná rozhodnutí. Pomocnou ruku nabízejí kolegové. Určitě na náročné úkoly nezůstávejte sami.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Nadcházející týden přináší do života Pannám spokojenost. Díky Venuši v pozitivním trigonu máte spoustu důvodů k radosti. Vesmír vám sesílá samá tělesná i duševní potěšení. Po 10. dubnu se příznivý vítr obrací a vy zjišťujete, že mnohé věci nejsou, jaké se zdály být. Čerstvé lásky se začínají rozcházet v názorech i citech. Pracovní oblast přináší zajímavé výzvy. I vaše nápady rozhodně nezapadnou!

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Milé Váhy, v aprílových týdnech se mějte na pozoru před lidmi, se kterými zatím nemáte žádné zkušenosti. Určitě nedůvěřujte slepě každému a mějte připravené náhradní řešení pro případ, že někdo nedodrží slovo. Od 11. dubna se těšte na seznámení s člověkem, který za to stojí. Na pracovišti počítejte s větším návalem povinností. Kolegové představují velkou podporu a rozhodně byste ji měli využít.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Pozornost Štírů se stáčí k partnerství, v němž se objevují neshody. Do 10. dubna vám Venuše ubírá elán a nemáte pro partnerovy vrtochy pochopení. Na pracovišti jste ambiciózní, ale nadřízení vám nechtějí svěřit náročnější úkoly. Díky Marsu je šance na úspěch vysoká. Určitě byste se neměli vzdávat. Jste sebejistí a umíte prodat své zkušenosti i znalosti. Teprve po 20. 4. zvolněte tempo a naberte síly.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Čtvrtý měsíc roku slibuje Střelcům nové kontakty. Nezahálíte a jste všude, kde se něco děje. Nezadaní řeší nevlídnou atmosféru ve vztahu a stěžují si na nezájem z partnerovy strany. Je vám líto, že si více všímá kariéry a přátel. Hlavně v polovině měsíce propadáte smutku, následně zatnete zuby a rozhodnete se udělat něco pro zlepšení situace. V oblasti financí profitujete z přízně štědrého Jupitera.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Dubnové dny trávíte v milé společnosti, proto je polovina úspěchu v kapse. První dekádu má pod taktovkou kněžka lásky, díky čemuž je o příjemné zážitky postaráno. Také v pracovní sféře děláte velké posuny. Merkur ve vás probouzí dravost. Nezastavíte se ani před náročnějšími úkoly. Nezapomínejte udržovat fair play atmosféru v kolektivu. Tvrdým přístupem byste proti sobě mohli popudit ostatní kolegy.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Po celý duben provází zrozence Vodnáře nehezká kvadratura Merkuru. Kvůli němu se dostáváte do časového presu, řešíte nečekané změny a podléháte stresu. I když vás to stojí mnoho energie, koncem měsíce se ještě v kariéře dočkáte zlepšení. V milostném životě vyčkejte se změnami až na druhou dekádu. Hlavně singles mohou nejdřív vsadit na špatného koně. Druhý seznamovací pokus bude o poznání šťastnější.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Afrodité přináší zkraje měsíce nádherné dny. Trávíte volné chvíle po boku člověka, který vás rozmazluje a nejraději by vás nosil na rukou. Od druhé dekády se ve vás ale začnou vynořovat určité pochybnosti. Pozor na předčasné závěry, mohli byste jich litovat. Pracovní sféra je vlivem Merkuru plná úspěchů. Díky sebedůvěře se chopíte i náročnějších úkolů. Do kariéry investujete spoustu energie i času.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz