Amulety z bylinek – přičarujte si lásku, plodnost i zdraví

/
 • (profimedia)
  8. září 2015 ● 06:00

  Byliny a magie, to patří k sobě. Schraňujete sentimentálně uschlou růži z posledního rande, heřmánek vám připomíná dětství a levandule babičinu voňavku? Výborně, jste na nejlepší cestě pochopit zákonitosti přírodní magie. Chcete si vyrobit amulet pro štěstí? Tady je návod.

 • 1.

  Zaklínáme ...

   

  Položíme byliny do připravené mísy, pokud jsou suché, mneme je mezi prsty, drolíme, nad čerstvými jen přejíždíme dominantní – vyzařující rukou. Cítíte už jejich energii? Zkuste ji nahmatat a přitom, ano, vizualizujeme, to už jsme také probrali, můžete i pronést připravené zaklínadlo, prosbu, nebo si ji jen myslet. Slova vyslovená nahlas teď nejsou důležitá, to podstatné za vás říká vaše mysl a vaše ruce. Energie, kterou rostliny vyzařují, vzrůstá… Klidně teď můžete použít i dávné naivní dětské gesto „čáry máry“, ono je totiž docela namístě, a když vaše dlaně krouží nad mísou, cítíte, jak se vaše aura a aura rostlin prolínají.

  Zvolili jste váček (vhodný pro nošení při sobě, či pro pověšení v bytě)? Rostliny, které jsme právě zaříkávali, nasypeme na lněné plátno odpovídající barvy a pevně zavážeme nití. Při vázání uzlu si znovu představujeme splněný cíl našeho kouzla.

  Figurky sice bývají spojovány s kultem woodoo, ale výborně poslouží například právě při uzdravování. Protože vás chci uchránit pokušení černé magie, bude vždycky figurka představovat jen vás. Samotná výroba je jednoduchá, prostě vystřihneme z přeloženého plátna tvar připomínající lidskou postavu a sešijeme. Ponechaným otvorem nasypeme sušené byliny odpovídající záměru kouzla a figurku zaříkáváme tak, jak už bylo popsáno. Uchováváme ji na bezpečném místě, a poté, co splní svůj účel, vysypeme náplň a obojí, plátno i byliny, zahrabeme do země.

   

 • 2.

  Amulety - váčky s bylinami pro různé příležitosti

   

  Váček pro přivolání lásky pro ženy: lístky růže, levandule, řebříček, květ ibišku, list jahodníku, myrta, pokud nejde v první řadě o lásku fyzickou, lze přidat jasmín, sedmikrásku nebo konvalinku.

  Váček pro přivolání lásky pro muže: rozmarýn, zázvor, routa vonná, hřebíček, pelyněk, majoránka, případně javor nebo šafrán.

  Váček pro zvýšení plodnosti: mák setý, muchomůrka červená, listy vinné révy, semínka slunečnice, myrta.

  Váček k porodu: jahodník obecný, maliník, jmelí bílé, šafrán setý.

  Váček pro ochranu: bodlák, oměj šalamounek, dubové listí nebo žaludy, rozmarýn, jmelí, listí ostružiny, šalvěj, případně vlaštovičník.

  Váček pro štěstí: jetel, líska (oříšek), růže, violka vonná, vřes, zázvor

  Váček pro dobré zdraví: česnek, dub letní, jmelí bílé, sporýš lékařský, vrba bílá (Váček je vhodný zejména pro období rekonvalescence.)

  Ochrana před magickým útokem, vymýtání: bez černý, česnek, jmelí bílé, pelyněk, routa vonná, řebříček, trnka vonná

  Váček pro dosažení úspěchu: dub letní, jasan ztepilý, zázvor pravý, skořice

  Váček pro zvýšení magických sil: pelyněk černobýl, routa vonná, řebříček obecný, tymián obecný, muškátovník pravý

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rachel TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz