Test osobnosti: Otevřete dveře a poznejte, jací ve skutečnosti jste

/
 • To, jaké dveře si vyberete, o vás prozradí víc, než byste si mysleli
  To, jaké dveře si vyberete, o vás prozradí víc, než byste si mysleli (abl)
  15. května 2015 ● 06:00

  Dveře a především práh pod nimi jsou magickým symbolem. Převádějí vás z jedné místnosti do druhé, z jedné situace do jiné a nikdy si nemůžete být jisti, co za nimi spatříte. Pozorně se zahleďte na dveře na obrázku a vyberte si jedny, které vás svou magickou silou přitahují. Možná se budete divit, co všechno o vás dokážou prozradit.

 • 1.

  Dveře číslo 1

  ...
  Jste zábavná osobnost, máte rádi všechno vzdušné a světlé. Váš život je o péči o druhé a také o radosti z maličkostí, jakou ve vás může vyvolat vůně oblíbené svíčky či čerstvý chléb z pekárny. Pravděpodobně máte zálibu v cestování a poznávání cizích kultur. Chcete každému skutečně dopřát a vytvořit srdečnou atmosféru se vám daří velmi snadno. Důležité pro vás je zapamatovat si, že pokud budete potřebovat pomoc vy, netřeba se bát o ni požádat.

 • 2.

  Dveře číslo 2

  ...
  Záležitosti máte rádi jasné, čisté, přímé, překáží vám zbytečné přikrášlování reality či chození kolem horké kaše. Možná mermomocí zápasíte o to, aby byl váš život perfektní, ale... Nechybí vám něco? V práci se snažíte a na své zásluhy jste hrdí. Ale i když tvrdě pracujete, ať už v zaměstnání nebo ve škole, neměli byste zapomínat na svůj osobní rozvoj, své skutečné já. Život je o hledání rovnováhy, pestrosti a vytváření nezapomenutelných zážitků. Pokud máte pocit, že už dlouho chodíte po vyšlapaných stezkách, vyzkoušejte jinou cestu. Možná vás překvapí!

 • 3.

  Dveře číslo 3

  ...
  Je zřejmé, že jste nepředvídatelná osobnost a lidem, které si pustíte do života, připadáte velmi zajímaví. Jste všestranní a dobří ve více směrech. Jste také umělecká duše, a to se může projevit různým způsobem. Dokážete vytvořit z ničeho úplný poklad, cizí vám nemusí být například second-handy. Umíte vdechnout život starým věcem. Možná vám je dobře, když jste zalezlí doma, kde máte vlastní svět, ale pamatujte, že sem tam je z něj třeba vyjít ven. Je čas sjet z oblaků zpátky na zem!

 • 4.

  Dveře číslo 4

  ...
  Jste sentimentální duše a občas umíte být trošku dramatičtí. Máte v sobě osobnost umělce, díky tomu se rádi projevujete psaním, hudbou nebo v jiném druhu umění. Vaše povaha je dvojitá – jednou je otevřená a přátelská, jindy uzavřená a užívá si samotu. Myšlenky a problémy si často necháváte pro sebe. I když si myslíte, že by je nikdo nepochopil, zkuste se otevřít a sdílet je s druhými. Budete se pak cítit mnohem lépe. Hluboko v duši můžete být nespokojení, ale před ostatními se budete tvářit, že jste v pořádku. Uvědomte si, že ostatní se s vámi chtějí podělit o své pocity a chtějí, abyste se s nimi o ty své podělili také.

 • 5.

  Dveře číslo 5

  ...
  Je pro vás velmi důležité zapadnout a mít pocit, že jste pánem každé situace. Ve vašem životě se stále něco děje, a jen když jste výkonní, cítíte se dobře. Vaše zaneprázdněnost může vést k tomu, že se budete muset třeba chvíli zastavit a zorientovat se v situaci. Kromě toho – co chce vaše tělo? Relaxování není hřích, tak například v pondělí úplně vypněte. Dopřejte si čas na to, abyste zjistili, co vás vlastně baví. Vyzkoušejte například nové hobby, které nepatří do vašich každodenních kolejí. Objevujte sami sebe, i když to má být prostřednictvím oddechu. Život není závod.

 • 6.

  Dveře číslo 6

  ...
  Jste sebevědomá osoba, citlivá na detaily. Můžete působit jako pohodová osobnost, která má ráda vzrušení, avšak uvnitř jste to stále vy. Na svém vystupování si zkrátka dáváte záležet a zajímá vás, jak vás vidí ostatní. Například v autě nebo doma máte pravděpodobně nepořádek. Občas jdete sami proti sobě, což může být zničující. Život člověka, který je plný protikladů, asi není jednoduchý, že? Nezapomínejte zhluboka dýchat a relaxovat. Ne vždy musíte potěšit ostatní a vyhovět všem. Snažte se zjistit, jakými ve skutečnosti chcete být a co chcete opravdu dělat.

 • 7.

  Dveře číslo 7

  ...
  Jste přímý minimalista, který má stále něco na práci. Staráte se o druhé a svůj čas věnujete všemu, jen ne sobě. Jste trošku sentimentální, takže se rádi obklopujete vzpomínkami a věcmi, které vám něco připomínají. Rodina a přátelé, ti jsou pro vás důležití, udělali byste pro ně všechno. Sebe samotné v životě nekladete na první místo, a to vás dělá spokojenými a naplňuje vás to pocitem bezpečí. Co by však vás potěšilo? Co by vám zpestřilo a zpříjemnilo život? I když vám život dává úkoly, jste třeba matka či manželka, učitelka nebo manažerka, stále je to váš život. Zastavte se a zamyslete se nad tím, jak chcete, aby vypadala vaše budoucnost. Každý pochopí, že chcete, aby se i vám děly krásné věci. Carpe diem aneb užívej dne.

 • 8.

  Dveře číslo 8

  ...
  To, že jste zábavná a hravá povaha, vás udržuje věčně mladé. I když jste bezstarostní a snadno se s vámi vychází, jsou přece jen oblasti vašeho života, ve kterých jste méně sebevědomí a máte obavy. Máte problém sebe sama zorganizovat, často nevíte, co s problémem ve své hlavě, kde ho začít řešit. Možná jste hrdá osobnost, která se ale  musí naučit mít sama sebe ještě více ráda. Dejte si čas a objevte své skryté já prostřednictvím sebevyjádření. Jak se právě teď projevujete k světu? Pamatujte, že ve vašem okolí jsou lidé, kteří vám rádi pomohou. Ale musíte jim dát najevo, že jste jejich snahu pomoci schopni přijmout. Život bude hned lehčí, když si lidi pustíte blíže k tělu.

 • 9.

  Dveře číslo 9

  ...
  Jste nepředvídatelná osoba, která vždy ví, jak dát věci do pohybu. Jste úžasní v řešení problémů, a to vás dělá na vaší úspěšné cestě životem šťastnými. Máte rádi nekomplikované věci a spokojíte se i s průměrem. Vždyť proč byste měli chtít něco víc? Je jednoduché vás potěšit a vy rádi těšíte druhé. Oprava sousedovy toalety, ptačí budky, potěšit maminku či pomoct příteli se zařizováním domu – jste vždy tu, abyste podali pomocnou ruku. Pamatujte si, že život je výjimečný. Je v pořádku, pokud si občas dopřejete něco speciálního. Protože i vy jste speciální!

 • 10.

  Dveře číslo 10

  ...
  Jste nepředvídatelná osoba, která vždy ví, jak dát věci do pohybu. Jste úžasná v řešení problémů a to vás dělá na vaší úspěšné cestě životem šťastnými. Máte ráda, nekomplikované věci a spokojíte se i s průměrem. Vždyť proč byste měla chtít něco víc? Je jednoduché vás potěšit a vy ráda těšíte druhé. Oprava sousedovy toalety, ptačí budky, potěšit maminku či pomoc příteli se zařizováním domu - jste vždy tu, abyste podala pomocnou ruku. Pamatujte si, že život je výjimečný. Je v pořádku, pokud si občas dopřejete něco speciálního. Protože i vy jste speciální!
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz