Udělejte si obrázkový test! Jaké jsou vaše největší přednosti a nectnosti?

/
 • Vyberte si obrázek, který vás nejvíc oslovuje
  Vyberte si obrázek, který vás nejvíc oslovuje (archiv redakce)
  6. srpna 2015 ● 06:00

  Většina z nás se snaží vyrovnat se se životem, jak nejlépe umí, i přesto však občas narazíme. Je to proto, že i ta nejlepší vlastnost v sobě často nese zárodek vlastnosti těžko snesitelné. Někdy zkrátka dokáže jít na nervy i světec. Poznejte své silné stránky i slabiny – pomůže vám v tom jednoduchý obrázkový test. Z následující šestice kreseb si vyberte tu, která vás nejvíce oslovuje. 

 • 1.

  Štědrý dobrodinec


  Opravdu se snažíte, neodpustíte si ani nejmenší chybičku. Chcete zlepšovat svět, jste trochu idealističtí a nedáte si říct. Okolí můžete někdy připadat se svým idealismem trochu otravní, ale vás to nezviklá. Často odpustíte i podraz nebo zradu v lásce.
  Snažte se, ale snažíte se sami pro sebe, okolí vaši snahu nedokáže zcela ocenit.

 • 2.

  Odpovědný pečovatel


  Rádi se staráte o druhé, neutíkáte ani před zodpovědností, ani před povinnostmi. Lidé vás mají rádi, jste zábavní a vtipní, chápaví a přitom dost bystří, abyste se orientovali v situaci a vždy věděli, „která bije“. Někdy vás však ješitnost svede na scestí a dojdete k názoru, že nad vás není. Nementorujete náhodou příliš?

 • 3.

  Přemýšlivý introvert


  Nepotřebujete společnost, svým myšlenkám, nápadům a teoriím se raději věnujete v soukromí, navíc máte vysoké nároky na své okolí a hned tak někdo vás neuspokojí. Nejste povrchní a povrchnost vás dráždí, dejte si však pozor na zbytečnou povýšenost a farizejství.
  Jste přesvědčeni, že to, co děláte, je správné, i když s vámi ostatní nesouhlasí, snažte se však na věc podívat i z jejich hlediska.

 • 4.

  Nepraktický filozof


  Intuice, morální imperativ, originalita, to jsou slova, která vás vystihují. Těžko hledáte někoho, kdo vás pochopí, připadáte si často opuštění – jak fyzicky, tak i duševně. Lidé vám často ubližují bezděčně, jejich citlivost je nastavená jinak než vaše. Pokud chcete přežít, snažte se své pocity racionalizovat a nebrat si vše tolik k srdci.

 • 5.

  Neochvějný


  Nezávislost je vaším bohem a neradi přijímáte pomoc. Jste k sobě velmi tvrdí, zbytečně, protože nikdo z nás není skála. Máte pocit, že snesete víc ran než ostatní, ale někdy to může být jen iluze. Dovolte si i slabost a naučte se přijímat nabídky pomoci.

 • 6.

  Dobrá duše


  Vaše duše je hobití. Milujete posezení s přáteli, mírné, příjemné věci, laskavost. Snažíte se být dobří, nápomocní, rádi se vidíte jako bezpečný přístav pro ostatní a cítíte se povinni milovat všechny. Pozor, nikdo nemá jen svou světlou stránku, nelžete si do kapsy a přiznejte si, že někdy v sobě dusíte hněv. Odreagujte se, nebo vás potlačované pocity pomalu otráví.

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz