Obrázkový test osobnosti: Jaká jste partnerka?

/
 • Který z obrazců vás nejvíc přitahuje?
  Který z obrazců vás nejvíc přitahuje? (archiv)
  17. listopadu 2016 ● 10:00

  Vyberte si jeden z meditačních obrazců a poznejte, jaká je úloha lásky ve vašem životě a jakého muže vlastně hledáte.

 • 1.

  1. Dobrodružná

  test

   

  Máte velkou fantazii a milujete pestrost.  Snažíte se všímat si pozitivních stránek života, a pokud jde o lásku, většinou dokážete udržet rozum a cit v rovnováze.  Hledáte realisticky normálního, spolehlivého muže, se kterým se můžete smát i snít.

 • 2.

  2. Okázalá

   
  test

   

  Ať už vám život přináší cokoli, ráda byste si dopřála trochu okázalosti, pohodlí a lesku. Úspěšný muž, který daruje cennou věc, si snadněji proklestí cestu k vašemu srdci. Nejste zištná, jen byste si ráda užila příjemností života. Když to ale nejde, spokojíte se i se skromnými dárky a dokážete se z nich radovat.

 • 3.

  3.Temná

   
  test

   

  Milujete tajemno a v lásce a sexu se nebráníte ani temnějším tónům, ráda experimentujete a majetek pro vás ve vztahu není žádným kritériem. Je dost pravděpodobné, že vaším ideálním vyvoleným bude někdo s uměleckými sklony, pokud to neklapne, pokusíte se ho k takovým zájmům aspoň přivést.

   

 • 4.

  4.Aktivní

  test

   

  Jste aktivní, výbojná a veselá a zrovna takového hledáte i partnera. Nuda není nic pro vás a u televize nebo v bačkorách pod dekou dlouho nevydržíte. Pořád chcete něco podnikat a od svého partnera vyžadujete dobrou kondici… ve všem.

   

 • 5.

  5.Sladká

  test

   

  Jste romantická a někde hluboko ve vás je pořád malá holčička, které má ráda pěkné šaty a čeká na svého prince. To ale neznamená, že se nedokážete podívat na život realisticky, jen svého kousku pohádky se vzdáváte jen nerada.

   

 • 6.

  6.Přemýšlivá

  test

   

  Hlavní je pro vás duševní splynutí a názorová blízkost, vášnivého milence uvítáte, ale nesmí to narušovat vaše intelektuální debaty. A rozhodně vás váš partner nesmí podceňovat jako osobnost. 

Autor: neo

Klíčová
slova

test osobnosti psychologie magie

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz