Který den v týdnu jste se narodili? Pondělníci jsou empatičtí, sobotníci přísní

/
 • Který den v týdnu jste se narodili?
  Který den v týdnu jste se narodili? (profimedia.cz)
  16. března 2017 ● 08:00

  Povahu člověka ovlivňuje nejen datum a hodina narození, ale také den v týdnu. Který den jste se narodili vy? Jste veselí zrozenci neděle, nebo máte výřečnost Martovy středy?

 • 1.

  Pondělí – Měsíc


  ...
  Pondělí vládne měsíc a pondělníci jsou empatičtí, starostliví a oplývají fantazií. Kladou si velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Podléhají však snadno iluzím a tlakům okolí. Bývají melancholičtí, nestálí a náladoví.

 • 2.

  Úterý – Mars


  ...
  Úterní Marťani jsou odvážní, energičtí a horkokrevní. Dokážou se ke všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost a umí se zastat druhých. Jsou svobodomyslní, netrpěliví, neklidní a pořád ve spěchu.

 • 3.

  Středa – Merkur


  ...
  Středečníci jsou díky Merkuru obdaření komunikativností a výřečností. Neustále všechno analyzují, organizují a mají obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Mívají tendenci vymlouvat se, kritizovat ostatní a porušovat pravidla.

 • 4.

  Čtvrtek – Jupiter


  ...
  Jupiterským čtvrtečníkům ukazuje cestu planeta symbolizující štěstí. Bývají veselí, přátelští a společenští, občas i extravagantní. Mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Umí být domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

 • 5.

  Pátek – Venuše


  ...
  Páteční Venušané jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mívají umělecké sklony. Umí být diplomatičtí a pokorní, ale občas bývají i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy jsou nerozhodní a inklinují k nicnedělání.

 • 6.

  Sobota – Saturn


  ...
  Sobotníky vede Saturn  přísně. Jsou přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nemají nic zadarmo a déle si zvykají na novoty. Mají smysl pro pořádek, důslednost a preciznost. Bývají šetrní, podezřívaví a tvrdohlaví.

 • 7.

  Neděle – Slunce


  ...
  Nedělníkům svítí na cestu Slunce a tak jsou optimističtí, inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas zapomínají zvolnit tempo. Mívají sklony k povýšenosti, hrdosti a egoismu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz