Co prozradí váš nos? Dlouhý rovná se zodpovědnost, široký zase smyslnost!

/
 • (iStock.com)
  16. srpna 2017 ● 06:00

  Obličej odráží, jakou má člověk osobnost, talent, jaké jsou jeho pohnutky a potřeby, vlastnosti kladné i záporné. Nejde jen o obličej jako celek, záleží i na detailech, jako je nos. Může vám prozradit i ledacos, o čem jste vůbec neměli tušení. O vás samotných i o ostatních lidech. 

 • 1.

  Dlouhý nos

   

  Říká se mu taky aristokratický, ovšem neznamená to, že když máte dlouhý nos, máte v sobě modrou krev. Podle výkladu čtení z obličeje symbolizuje dlouhý nos člověka, který je ctižádostivý, přímý a má smysl pro humor. Osoby s tímto nosem jsou zodpovědné a přesně vědí, co je správné a co špatné. Jsou schopny naplánovat projekt a podle něj postupovat od začátku až do konce. Tito lidé mohou být ale taky extrémně tvrdohlaví a brát život moc vážně. Tenhle nos má například Sarah Jessica Parker.

   

 • 2.

  Malý nos

   

  Pro lidi s malým nosem není úspěch moc důležitý. Ovšem ani to neznamená, že by se nemohli stát vůdci. Tuto schopnost vést ale nemají danou od přírody tak jako ti s velkými nosy. Umí se dobře bavit a s ostatními vychází dobře. Jsou rádi součástí nějaké skupiny a netouží být středem pozornosti. Tito lidé bývají plaší a rezervovaní, a tak trvá dost dlouho, než vás k sobě pustí. Jsou pilní a někdy nedokážou odmítnout. Podle Číňanů mají lidé s malým nosem velmi vrtkavé štěstí.

   

   

 • 3.

  Římský nos

   

  Má v horní části hrbol. Pokud jste vlastníkem tohoto nosu, ujímáte se rádi vedení a máte radost, když máte na svých bedrech odpovědnost. Umíte skvěle udělovat příkazy, ovšem jejich plnění vám jde hůře. Umíte dobře hospodařit s penězi, které si ale rádi necháte pro sebe.

   

 • 4.

  Řecký nos

   

  Poznáte ho, když se na něj podíváte z profilu – pokud tvoří hřbet nosu s čelem rovnou linii bez viditelné prohlubně, jde o řecký nos. Starověké řecké sochy mají právě tenhle typ nosu. Dnes je k vidění velmi zřídka. Lidé s tímto nosem bývají povýšení a panovační.

 • 5.

  Rovný nos

   

   

  Rovný nos signalizuje, že jeho majitel je disciplinovaný, loajální a spolehlivý. Jeho majitelé se vždy zdají úspěšní, a to bez ohledu na životní situaci, ve které jsou. Lidé s tímto nosem obvykle dosáhnou přesně toho, po čem touží.

   

 • 6.

  Ostrý a špičatý nos

   

  Pro tyto osoby je typická zvídavost. O všem, co je zajímá, se potřebují dozvědět co nejvíce. Pokud špička směřuje dolů, jde o člověka chladného. Čím je tento rys výraznější, tím je člověk odměřenější a uzavřenější. Špičatý nos směrem dolů měl i Stalin. Číňané popisují lidi s tímto nosem jako nespolehlivé a nedůvěryhodné.

 • 7.

  Široký nos

   

  Ten poznáte zepředu, z profilu vypadá plochý. Lidé s tímto nosem jsou spontánní, extravagantní, smyslní, schopní a někdy i nerozhodní. Mají různé koníčky a zájmy, jsou společenští a s ostatními vycházejí dobře. Kam přijdou, tam vždy najdou nové přátele. Rádi pomáhají druhým a ví se o nich, že je na ně spolehnutí.

   

 • 8.

  Nos ohrnutý nahoru

   

  Nos se špičkou směřující nahoru, který odkrývá nosní dírky, svědčí o tom, že jeho majitel je přátelský, velkorysý, otevřený a laskavý. Číňané tento rys považují za dětinský, berou ho jako symbol nezralého přístupu k životu. Člověka s tímto nosem nikdy nepřinutíte k tomu, co nechce udělat.

   

 • 9.

  Nos zahnutý dolů

   

  Lidé s tímto nosem jsou bystří, schopní odhadnout situaci na první dobrou. Také hned poznají, jaké záměry ten druhý skrývá. Pokud je špička zahnutá dolů a zakrývá částečně žlábek mezi nosem a ústy, značí to přirozený důvtip, který tito lidé využívají hlavně ve finančních záležitostech. Na peníze si dávají pozor a umějí hospodařit.

   

 • 10.

  Kostnatý a masitý nos

   

  Lidé s tímto nosem jsou trochu asketičtí, jejich ideály jsou pro ně důležité. Většinou si vyberou práci, která je bude bavit, a to i tehdy, když nebude tak dobře placená. Osoby s masitým nosem si užívají materiálního zabezpečení, pohodlí a luxusu, které život nabízí. Téměř všichni milovníci vína mají masitý nos!

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz