Orgasmus podle zvěrokruhu: Raci jsou hlasití, Panny tiché

/
 • (iStock)
  9. března 2018 ● 06:00

  Všichni můžeme prožít orgasmus, ale ne všichni ho dosahujeme stejně intenzivně. Někdo ho prožívá bouřlivě a intenzivně, jiný tiše a nenápadně. A velký vliv na jeho prožitek má i to, v jakém slunečním znamení jste se narodili.

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  O Beranech by se dalo říct, že jsou bohové orgasmu. Jejich prožitek je srovnatelný s někým, kdo studoval tantrický sex. Při sexu je ovládá touha a když konečně dosáhnou orgasmu, je to něco neskutečného. Ano, u vás nikdo nebude pochybovat o tom, že ho jen předstíráte.

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Orgasmus Býků je spojen nejen s tělem, ale i celou duší. Snažíte se „vydržet“ tak dlouho, abyste dosáhli společného orgasmu i s vaším partnerem. Orgasmus vždy prožíváte celým svým srdcem.

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci prožívají orgasmus pokaždé, jako by to bylo poprvé. Jejich tělo se doslova poddá okamžiku a orgasmu dosáhnou snadněji, pokud je podobně naladěný i partner. Vzhledem k tomu, že jejich erotogenními zónami jsou prsty a ruce, bez problémů dosáhnou vyvrcholení i tehdy, pokud jim někdo dráždí jen tato místa.

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci jsou při orgasmu velmi hlasití, takže často doslova křičí. Jakmile dosáhnou vyvrcholení, jejich sebeúcta a určitá zdrženlivost okamžitě zmizí. Někdy to vypadá, že při orgasmu pláčou, ale je to jen štěstí, které je v té chvíli naplní. Pro dosažení orgasmu velmi rádi použijí i nejrůznější erotické pomůcky.

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Sex je pro Lvy hlavně zábava, kterou dávají hlasitě najevo. Výkřiky typu „ano, ano“ jsou jen povzbuzením, aby partner pokračoval. Lvi jsou tak trochu herci, takže i při orgasmu to někdy maličko přehrávají. A pokud je třeba svážete nebo si přizvete k postelovým hrátkám někoho třetího, jejich orgasmus bude naprosto bouřlivý.

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Orgasmy osob narozených ve znamení Panny jsou stejně tiché jako ony. Sex ke svému životu moc nepotřebují, a zejména muži jsou v posteli poněkud nudní. Nic moc nevymýšlejí, nejraději by měli všechno hned – a to i orgasmus. Žádné dlouhé předehry, to pro ně není. Moc toho nenamluví, takže když dosáhnou orgasmu, možná o tom ani nebudete vědět.

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy jsou obvykle připravené na sex kdekoli a s kýmkoli. Pokud jde o orgasmus, muži Váhy mají velkou výdrž, takže čekají, než má orgasmus partnerka, tedy potom dají volný průběh svému vyvrcholení. Chcete-li sex s někým, kdo miluje dlouhé předehry a dlouho vydrží, pak vybírejte mezi Váhami. A jestli toužíte po společném orgasmu, pak mu sáhněte na zadek nebo varlata – pravděpodobně to nevydrží.

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  O Štírech se říká, že jsou sexuálně velmi náruživí. Pravdou je, že jejich orgasmy jsou někdy až agresivní. Což by nemělo být překvapení, jelikož agresivita a vztek bývají typické pro tohle znamení. Štíři jsou plní emocí a vždy jsou hnaní nekontrolovatelnou vášní. Nepřestanou, dokud ji neuhasí. Orgasmus Štírů je prostě jedno velké tornádo.

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci mají rádi v sexu všechno pod kontrolou. Pod kontrolou tedy mají i orgasmus. Nemusí přece nikdo vědět, že právě vyvrcholili. Totéž platí pro ženy Střelkyně. Mají-li orgasmus, ani si toho nemusíte všimnout. Přitom jsou Střelci velmi hladoví po nových podnětech a rádi zkoušejí další polohy.

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi jsou romantici a lásku i sex berou velmi seriózně. Nebývají sobečtí, vždy myslí na toho druhého. Někdy je těžké odhadnout, co by se jim líbilo a jak u nich dosáhnout blaženého vyvrcholení. Muž Kozoroh vyžaduje verbální ujištění, že je s ním ženě dobře. Orgasmu dosáhne v okamžiku, kdy vidí, že uspokojil i svou partnerku.

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnáři v posteli rádi experimentují, ovšem orgasmy mají spíše plaché a nenápadné. Pokud jde o vyvrcholení, snaží se prodloužit milování tak dlouho, jak jen to je možné. Orgasmus je pro ně konec cesty, a když k němu dojde, je to jako rána z šampaňského. Pro ně je důležitější cesta než samotný orgasmus.

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby jsou v sexu velmi kreativní, ohnivé a intenzivní. Sex je nejen spojením dvou těl, ale spojením dvou duší a mysli. S Rybami je to jako neplánovaná jízda po silnici s mnoha zatáčkami, v nichž na vás čeká spousta orgasmů! No a pokud bude partner Rybu v posteli chválit, poroste jejich libido a počet orgasmů. Ryby patří mezi multiorgasmická znamení, jež dosahují vyvrcholení snadno a rychle.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz