Čas na jarní úklid! Berani musí udělat pořádek ve vztazích, Lvi ve skříni

/
 • (iStock)
  4. dubna 2018 ● 06:00

  Jaro je tady a možná je na čase udělat něco víc než jen utřít prach a umýt okna. Jaká oblast vašeho života potřebuje jarní restart? Zvěrokruh vám napoví, co byste měli udělat hned teď!

 • 1.

  Beran

   

  Berani by si měli udělat pořádek hlavně ve svém osobním životě. Takže: jste opravdu vedle toho, s kým máte být? Pracujete skutečně tam, kde se cítíte dobře? Pokud váháte s odpovědí nebo už přesně víte, že nikoli, pak udělejte důležitý krok a odhalte falešné přátele či partnera, který s vámi nikdy nebude kompatibilní. Opravdu chcete pořád dávat do vztahů víc, než dávají ti druzí?

   

 • 2.

  Býk

   

  Jaro volá po tom, abyste si, Býci, uklidili především ve své ložnici. Proč to je tak potřebné? Protože potřebujete načerpat sílu a energii, a ty nenajdete v místnosti, kde vás něco ruší a kde nemůžete dobře spát. Vyhoďte z ložnice tedy všechny moderní přístroje, které blikají a které vás rozptylují, odstraňte televizi, počítač a raději si dejte na parapet čerstvé bylinky. Pomůže to nejen k tomu, abyste lépe spali, ale taky to prospěje vašemu sexuálnímu životu.

   

 • 3.

  Blíženci

   

  Blíženci, vy milujete komunikaci a chtěli byste mít ty nejmodernější smartphony či aplikace. Ovšem potřebujete jich skutečně tolik? A co vaše slevové kartičky do nejrůznějších obchodů? Vážně je využijete? Není třeba okamžitě rušit všechny účty, ale tři telefony fakt nepotřebujete. Zbavte se jich, vymažte z telefonu zbytečné aplikace, které jste použili třeba jen jednou, a uvidíte, jak se vám bude lehčeji žít.

   

 • 4.

  Rak

   

  Raci, vy byste si měli po zimě uklidit hlavně v obývacím pokoji. Jste rodinnými typy, které mají rády návštěvy, takže otevřete svůj domov všem blízkým. Váš obytný prostor by měl být o trochu přívětivější a teplejší díky tomu, že v něm nebude nepořádek, spousta poházených časopisů a papírů. Odkliďte do skříně přikrývky, deky a zbytečné polštářky, na které jen sedá prach.

   

 • 5.

  Lev

   

  Lvi jsou rádi středem pozornosti a podle toho taky vypadá jejich skříň. Většinou je přeplněná oblečením, které si koupili, ale oblékli jen jednou (nebo nikdy). Chápeme, Lvi, že chcete mít na výběr a že toužíte po tom, abyste při každé příležitosti byli šik, ale skutečně potřebujete sukni nebo svetr, které jste si koupili v roce 2009? Je to jen výmluva, že se bez toho neobejdete, věřte, že obejdete. Takže otevřete skříně a udělejte v nich generální úklid.

   

 • 6.

  Panna

   

  Panny nejsou nikdy nepřipravené, protože nemají rády, že by je nějaká situace mohla rozhodit. Proto jsou i jejich kabelky a tašky neustále plné všeho, co by se někdy mohlo hodit – náplastí na odřeniny, kapesníčků, špendlíků, sirek, nití a jehel. Panny by si tedy měly udělat pořádek hlavně ve své kabelce a vyhodit z ní všechno, co vážně není potřeba. Fakt potřebujete tři balení žvýkaček, nabíječku, záložní nabíječku, dvě lahve s vodou, když máte obchod hned za rohem, milé Panny? Uvědomte si, že vaše kabelka není bezpečnostní schránka.

   

 • 7.

  Váhy

   

  Váhy, vy si vezměte do ruky kalendář a trochu ho proberte. Určitě je zaplněný nejrůznějšími úkoly a závazky, které byste rády splnily. Zvažte, jestli jsou opravdu všechny tak nutné a jestli by nebylo vhodnější některé z nich prostě vyhodit. Skutečně musíte na tu schůzku s člověkem, kterého nesnášíte? Opravdu musíte na tu akci, na kterou se vám nechce? A ani tam nemusíte jít... Někdy je těžké odmítnout a říct ne, ale vám to velmi prospěje.

   

   

 • 8.

  Štír

   

  Štíři mají rádi věci pod kontrolou, zvláště pokud jde o finance. Dejte si tedy do pořádku své výdaje, Štíři, nepřeháněli jste to v poslední době? Ujistěte se, že je váš bankovní účet vyvážený, že nejste v debetu, že nikomu nic nedlužíte a že vaše povinné platby pravidelně odcházejí tam, kam mají. Vaše sluneční znamení nesnáší nejistotu, potřebujete stabilitu. Jedině pak se uvolníte a skutečně si užijete jarního slunce.

   

 • 9.

  Střelec

   

  Střelci si musí na jaře uklidit hlavně ve svém zaměstnání. Střelci, máte v kanceláři nepořádek? Nemáte splněné některé úkoly, které neustále odkládáte? Pokud si v tom neuděláte skutečně pořádek, může se taky stát, že o práci přijdete. Věřte tomu, že když si svůj pracovní prostor krásně zorganizujete, budete v pohodě a budete i efektivnější.

   

 • 10.

  Kozoroh

   

  Kozorozi potřebují především zvolnit. Multitasking je sice fajn, ale pro vás moc ne, Kozorozi. Miliony úkolů doma i v práci, které se pokoušíte zdárně splnit, vás jen a jen znervózňují. Zkuste na to jít jednoduše a neberte každý hovor, který vám zazvoní, nekontrolujte každý e-mail, který vám přijde, mažte je a snažte se, aby váš den nebyl tak chaotický.

   

 • 11.

  Vodnář

   

  Vodnáři jsou lidé s mnoha nápady. A s dobrými nápady. Ovšem někdy jich máte tolik, Vodnáři, že se v nich nevyznáte. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak si své myšlenky a poznámky vedete? Jsou čitelné? Píšete si je do sešitu nebo počítače? Máte v nich pořádek? Přehodnoťte to a založte si jednoduchý seznam, který neublíží, ale naopak přinese jasno do všeho, co děláte.

   

 • 12.

  Ryby

   

  Ryby by se na jaře měly postarat hlavně samy o sebe a své tělo. Není vaše pleť trochu bledá a šedá, Ryby? A co vaše spánkové rituály? Strávíte hodně času tím, abyste vyrazily ráno do práce upravené? Přijměte minimalistický styl života za svůj a dělejte jen to, v čem se cítíte dobře a co vám dělá dobře. Nesnažte se být dokonalé a raději si napusťte vanu a do ní nakapejte éterické oleje.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz