Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Démoni podle horoskopu: Který ovládá vaše znamení?

/
 • Skrývá se ve vás démon?
  Skrývá se ve vás démon? (profimedia)
  23. dubna 2019 ● 11:31

  Aresivita, žárlivost, závist, vztek či arogance, to nejsou vlastnost, na které bychom byli příliš pyšní.  Když si je však uvěomíme, můžeme proti nim bojovat.  Jaká je odvrácená strana vašeho znamení?

 • 1.

  BERAN

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Berani jsou násilníci. Mohou se dopouštět fyzického i duševního násilí, ve svém temném nastavení ignorují potřeby ostatních.

 • 2.

  BÝK


  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Temní Býci jsou mamonáři, a vypjatí sobci, neštítí se ani podvodu, aby získali to, po čem touží.

 • 3.

  BLÍŽENCI


  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Blíženci jsou pod nadvládou temné strany povrchní, podezřívaví, nedůvěřiví, věčně nespokojení a neschopní cokoliv obětovat. Snaží se o naplnění pouze vlastních potřeb. Celý život prožijí rozpolcení a nespokojení.

 • 4.

  RAK


  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Pokud je Rak nápadně odevzdaný, podřízený a na první pohled bez vůle, pak u něj s největší pravděpodobností převládá temná strana. Rak sice vnímá křivdu a zlo, které ho obklopuje, ale nemá sílu s tím nic udělat.

 • 5.

  LEV


  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lev pod vládou temné strany je panovačný. Mívá sklony k tyranizování svého okolí, požadování nesplnitelného, a nadřazování sebe sama nad všechno ostatní. Udělá všechno proto, aby se stal středem pozornosti.

 • 6.

  PANNA


  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Temná strana v Panně umocňuje její pečlivost, což vede až k směšně přemrštěnému puntičkářství. Lpí na maličkostech, jsou posedlé čísly, sterilní čistotou, a stoprocentní přesností ve všem, co dělají samotné Panny, i lidé v jejich okolí.

 • 7.

  VÁHY


  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Váhy pod působením temné strany nejčastěji trpí pocitem nerozhodnosti. Je pro ně velice obtížné a bolestivé rozhodnout se například mezi jednáním ovlivněným rozumem a jednáním ovlivněným srdcem.

 • 8.

  ŠTÍR


  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Temný Štír je žárlivý, zlostný a svárlivý. Jeho obrovská výbušnost a věčná podrážděnost je nepříjemná a pro všechny zraňující. Zuřivost může přejít až ve vulgárnost a neschopnost slušného chování.

 • 9.

  STŘELEC


  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Střelec pod vládou temné strany je několikanásobně více zaměřený na cíle, kterého ho nadchnou. Tím, že je jeho touha po jejich dosáhnutí extrémně vysoká, často přeskočí běžné postupy, kterými je jich možné dosáhnout.

 • 10.

  KOZOROH


  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Kozoroh ovlivněný temnou stranou, pohrdá životem a pozemským způsobem žití. Bývá posedlý smrtí a vším, co se s ní spojuje. Mívá deprese, bývá zádumčivý a smutný. Nezajímá se o nic, co ho dřív těšilo a vším opovrhuje.

 • 11.

  VODNÁŘ


  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Temná strana vyvolává ve Vodnářích chybnou intuici. Vodnáři, kteří se často na svoji intuici spoléhají, pak vnímají její pokřivenou realitu, což vede až ke katastrofálním omylům a chybám. Často končí duševním a nervovým zhroucením.

 • 12.

  RYBY


  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Ryby, které běžně bývají citově založené, jsou v jejich temné podobě jako na vážkách. Jednou jsou milující a o chvíli později projevují nenávist v její nejstrašnější podobě.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz