Horoskopy pro znamení zvěrokruhu | Horoskopy Blesk.cz

Arianin láskoskop na červenec: Střelci chtějí v lásce experimentovat

/
 • ...
  ... (profimedia)
  7. července 2020 ● 10:21

  Čarodějka Ariana Argoni se ve věcech lásky vyzná. Potká vás v červenci flirt, nebo se opravdu "zabouchnete"? 

 • 1.

  Beran

  ..
  Do vztahů nejednoho Berana vstoupí politika, jinými slovy je možné, že se celá řada Beranů nebude moct sejít nebo potkat se svou sladkou polovičkou, protože v cestě bude buď nějaký předpis, týkající se všeobecné virózy nebo nějaké nařízení ohledně nečekané karantény.

 • 2.

  Býk

  ..
  Všechno, co Býci ohledně vztahů udělají a řeknou, budou myslet naprosto vážně, takže, pokud vám Býk vyzná lásku nebu bude chtít vztah až za hrob, tak s ním raději nikam nechoďte úplně beze svědků.

 • 3.

  Blíženci

  ..
  Mohou se projevit jako tvorové s krátkou nebo slabší pamětí, snadno se stane, že Blíženec něco slíbí a hned na to zapomene, jako kdyby nic neřekl. Ve vztazích to občas může vést k informačnímu zmatku, tak pozor na to.

 • 4.

  Rak

  ..
  Milé a přívětivé znamení, co řekne, to udělá, Raci se budou ve vztazích projevovat jako stabilní jedinci, na které je v každé situaci plné spolehnutí. Pokud se sejdou dva Raci, tak je asi nikdo od sebe nedostane.

 • 5.

  Lev

  ..
  U většiny Lvů se projeví něco jako touha po minulosti, jak už to kdosi kdysi řekl, škoda, že se nedá žít v minulosti, zvláště, když byla pěkná nebo jsou na ni pěkné vzpomínky. Ale nic vám přece nebrání se komukoliv z minulosti ozvat.

 • 6.

  Panna

  ..
  Pozor, může se snadno objevit nějaká nová známost, ale stejně by nebylo moc výhodné, snažit se "vyměnit" partnera nebo partnerku za jinou bytost. Jinými slovy, může v partnerství nastat menší či větší krize, ale všechno se opět urovná.

 • 7.

  Váhy

  ..
  Bude znát nejistota ve vztazích, Váhy si dlouho nebudou jisté, jestli partner, kterého si právě zvolily, je ten pravý, jestli by jim skutečně neslušel někdo jiný. Může to vést i k menším či větším neshodám v partnerství.

 • 8.

  Štír

  ..
  Bude to tento měsíc jedno z nejčilejších znamení, snadno se může stát, že Štír rychle vymění partnera nebo partnerku a než se všichni vzpamatují, tak se rychle vrátí opět k původnímu partnerovi či partnerce.

 • 9.

  Střelec

  ..
  U Střelců se několikrát za sebou projeví snaha experimentovat na poli partnerství a sexuality. Nesmí vás proto zaskočit, když typický Střelec přijde s nějakým zvláštním nebo neobvyklým nápadem, ale nemusíte hned nadávat, zkuste nejdříve rozumně diskutovat.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  Skoro všichni Kozorozi rádi spojují partnerství s prací, popřípadě s podnikáním nebo s jakoukoliv společnou snahou vydělávat peníze. Červenec nebude výjimkou. Nejlepší samozřejmě bude, když se sejdou dva Kozorozi na jednom pracovišti.

 • 11.

  Vodnář

  ..
  Všichni vodnáři se budou snažit uspokojit své partnery a partnerky, budou pilní, milí, vlídní a pozorní, prostě je asi nebudete poznávat. Nejlepší samozřejmě bude, když je necháte, ať se snaží, nebudete toho litovat.

 • 12.

  Ryby


  ..
  Jako vždy, budou dost pomalé, nesmíte po nich chtít žádné bleskurychlé výkony, ale na druhou stranu budou spolehlivé a pro své partnery a partnerky se budou snažit snést modré z nebe. Nebo i z vody, podle toho, jak jim to zrovna půjde.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz