Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Polojasno 20°C

Ravenův horoskop na srpen: Štěstí přeje rohatým

/
 • Raven Argoni, astrolog a čaroděj.
  Raven Argoni, astrolog a čaroděj. (archiv)
  1. srpna 2022 ● 06:00

  Letošní léto je opravdu horké a v mnohém zlomové, ale ani v těžké době ne nutně smolné. Na koho se usměje Fortuna?

 • 1.

  Beran

  ...
  Srpen 2022 je pro Berany obdobím štěstí, vše, na co sáhnou, jim rozkvete pod rukama, takže už tak v polovině srpna si budete muset dávat pozor na co saháte, abyste se dotýkali jen těch správných věcí. Asi to bude chtít trochu přemýšlet, čemu máte věnovat svou pozornost a čemu ne, protože hodně Beranů či Skopců bude mít příležitost někam vycestovat nebo odcestovat, ale na druhou stranu se to zase v mnoha případech neukazuje jako vynikající nápad. Užitečnější by bylo starat se o bydlení, popřípadě si zařizovat přestěhování v rámci zlepšení podmínek partnerství a bydlení. Ve volném čase je pravděpodobné, že se typický Beran zúčastní alespoň jednou během srpna nějaké oslavy v přírodě a bude si to užívat.

  V pracovní sféře bude vše celkem v pohodě, pokud by hrozily nějaké změny, tak se nakonec ukáže, že jsou to jen šéfovy rozmary, popřípadě, že jeden planý poplach ještě žádnou změnu nedělá. Pokud je šéfem Beran, tak žádné změny v práci nebudou.

  Zdraví se jeví celkem v pohodě, pozor si dávejte pouze na hrozící přepracování. Pokud jste se někde na internetu dočetli, že člověk má pracovat 80 hodin denně, tak tam máte špatně nastavenou desetinnou čárku.

 • 2.

  Býk

  ...
  I když je to v době dovolených neobvyklé, na Býky čeká, hlavně v oblasti práce a trochu také v partnerství boj s větrnými mlýny. Kolegové budou spolupracovat neochotně, takže pokud budete na poslední chvíli zachraňovat dobré jméno, ať už svoje nebo firmy, pochopíte, proč se říká, že jste úspěchu dosáhli s odřenýma ušima nebo zádama.

  Naštěstí vaše snaha nezůstane bez povšimnutí vlivné osoby a díky tomu se na vás v blízké budoucnosti usměje štěstí častěji, než na ostatní, kteří vám to budou závidět. Neusínejte na vavřínech a snažte se podávat po celý srpen vrcholné výkony, bude to mít příznivý vliv na váš další osud. Ne všechno se povede napoprvé a ne všechno, co dobře dopadne nebo se nám splní, je dílem pouhé šťastné náhody.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Léto přináší Blížencům zajímavou nabídku pěkné dovolené, budete jak v bavlnce, všichni se o vás budou starat, takže si konečně po dlouhé (pracovní) době odpočinete. Když nebudete jen odpočívat se zavřenýma očima a zamženou myslí, je docela dobře možné, že mužům - Blížencům vběhnou do cesty nějaké letní lásky, stejně tak se ženy - Blíženci (nebo Blíženkyně?) budou snadno seznamovat s mužskými protějšky, hlavně s těmi, o které budou mít zájem, takže na partnerské rovině toho v letošním srpnu bude u Blíženců poměrně dost k řešení. Na tom samozřejmě není nic špatného, spíše to musíte chápat tak, že zajímavé konstelace vám přinesou spoustu nového materiálu k budování zajímavých vztahů a bude záležet jen na vás, jestli půjde o solidní stavby, pevné, kamenné tvrze nebo jen "nafouknuté" hrady z písku. Nebo domečky z tarotových karet. Které jsou sice zajímavé na pohled, ale k praktickému bydlení moc nejsou.

 • 4.

  Rak

  ...
  Stále je Rak pod vlivem Černé Luny, jste a budete v plném pracovním zápřahu, je možné, že jste se chtěli pokusit nebo jste se i pokoušeli o změnu práce, popřípadě výdělečné činnosti a nevyšlo to. Třeba jen proto, že vám do cesty vstoupil silný soupeř.

  Nevadí, zdaleka není všem dnům konec, takže ještě vyčkejte a sbírejte pracovní zkušenosti, ať jste připraveni na svou příležitost. Poznáte platnost přísloví, náhoda přeje připraveným.

  Na druhou stranu se ale můžete těšit na bouřlivé letní milostné dobrodružství, z něhož se stane hojivá náplast na rány z nevyužitých pracovních příležitostí a záležitostí, což všechno koneckonců patří k času dovolených a prázdnin.

 • 5.

  Lev

  ...
  Letní horké měsíce zamotají hlavu nejednomu představiteli lvího znamení a bude to nejenom na rovině partnerských vztahů, ale i v oblasti finanční. Celá tato doba je a bude pro Lvy hodně "finanční", budete řešit příjmy a výdaje, naštěstí se ve finančních otázkách udělá poměrně rychle jasno a ztráty se vám vyhnou, popřípadě se vy vyhnete ztrátám. Elegantně řečeno. Budete se poohlížet po možnosti přivýdělku a pomůže vám kamarád nebo kamarádka. Rozhodně se alespoň jednou najde důvod něco důkladně oslavit (například narozeniny), přičemž konstelace napovídají, že to může být oslava, na kterou se pak hodně dlouho vzpomíná.

 • 6.

  Panna

  ...
  Už delší dobu jste zamilovaní do někoho, kdo je možná ještě delší dobu zadaný, popřípadě vám do vašeho vztahu zbytečně hodně lidí zbytečně moc mluví. Dalo by se říct, že situace je již zralá k tomu, abyste se rozletěli na křídlech samostatnosti a začali si žít vlastní život, do něhož nebude nikdo zasahovat. Možná je i pár věcí, které sami sobě namlouváte a přehlížíte skutečnost, že lživot není život. Srpen bude vhodný měsíc k tomu, abyste si udělali pořádek a jasno v řadách svých kamarádů a známých. Pokud chtějí být užiteční, ať jsou!

  Pomůže vám i vyhlídka na spolupráci s někým, kdo to s vámi myslí dobře. Je možné, že ohledně svého zdraví učiníte užitečný krok, může to být dlouho odkládaná kontrola zdravotního stavu nebo si necháte u doktora alespoň změřit tlak, jen tak, pro zajímavost, aby bylo jasno.

 • 7.

  Váhy

  ...
  V srpnu pravděpodobně vyrazíte na cesty, kde si urovnáte jakousi rozháranost ve vašem nitru.

  Bude vám o samotě dobře, možná vám blízký přítel nabídne, abyste strávily nějaký čas u něho, na krásném místě, je to přesně to, co udělá dobře nejen vašemu tělu, ale i duši, takže opět pookřejete a připravíte se do dalších bojů v ringu, zvaném žhavá současnost. Budete mít námět k přemýšlení, jak úspěch ovlivňuje váš zdravotní stav a kondici a v podstatě i to, jak se cítíte. V citové sféře svého bytí pocítíte po dlouhé době harmonii, klid, mír a spokojenost.

 • 8.

  Štír

  ...
  Ve svém okolí najdete oddaného přítele, který vám pomůže a vám se konečně podaří vyřešit důležitý pracovní problém. Je možné, že se díky tomu dočkáte i povýšení a získání velmi slušného pravidelného výdělku. Uvědomíte si sílu a důležitost spolupráce se spřízněnými dušemi v pracovním kolektivu. Zdraví bude sloužit jak na život a na smrt oddaný otrok. Možná si najdete

  nějaké rehabilitační cvičení, které vás bude bavit. Popřípadě se začnete zajímat o cvičení na prodloužení života a posílení kondice.

  Štíři mají v této záležitosti důležité poslání, protože mají být první, kdo se vydají na cestu hledání bájné nesmrtelnosti.

 • 9.

  Střelec

  ...
  V létě, v době dovolených, budete mít napilno. Budete se muset v práci zúčastnit nějakého školení, které dostanete rozkazem, abyste upevnili svou pozici v pracovním procesu. Ale nebude to marná oběť, šance na povýšení a zlepšení finanční situace se ocitne na dosah ruky.

  V oblasti zdraví si dávejte pozor na krční páteř, signalizuje, že si nakládáte (na ramena) zbytečně těžké závaží.

  Milostné záležitosti máte v pořádku, možná si všimnete, že kolem vás v práci krouží milá a sympatická osoba, ale vy se zaměříte pouze a jedině na vlastní kariéru a necháte všechny šance, ať si žijí svým vlastním životem. Nebo ať si uhynou svou vlastní smrtí, nemusíte se starat o všechno a o všechny.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Před vámi se otevírá nápad, jak zlepšit bydlení i finanční situaci, už dlouho vám nedá spát projekt, který by vám přinesl nezávislost. Popřípadě by vám určitou nezávislost, kterou jste si již vybojovali, pomohl udržet.

  Krůček po krůčku směřujete k radosti a hojnosti, jen si dávejte pozor na závistivé a nepřející okolí. Jinak ale budou vztahy naprosto v pořádku.

  Na všechno máte dost sil a dost energie, takže neztrácejte naději a pokračujte v cestě, vedoucí k uskutečnění vašich snů.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Pracovní záležitosti vám již delší dobu přinášejí vrásky, na jedné straně máte práci, která vás baví, ale mohla by za ni být lepší finanční odměna a na druhou stranu máte možnost věnovat se činnosti, která vás uživí a zřejmě vás už delší dobu živí, ale moc vás nebaví.

  Hledání rovnováhy a konečné odpovědi na otázku "jak dál?", bude hlavním tématem úvah o pracovní kariéře většiny Vodnářů až do konce tohoto roku.

  Pozor na vzdušné zámky, často si ty největší překážky v řešení svých problémů a těžkostí před sebe stavíme my sami.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Rozhodování mezi dvěma a - ruku na srdce - i více vztahy, je poslední dobou žhavé téma myšlenkové činnosti nejedné ryby. 

  Pravděpodobně, což se týká hlavně mladších Ryb, vás čeká stěhování a hledání nové práce, nových možností a nových jistot, i když to možná bude stát přerušení kontaktů se současnými partnery. V podstatě by se dalo říct, že budete mít možnost vrhnout se do boje, obrazně řečeno, o místo na slunci, i když jako Ryby nemáte o co stát.

  Celková situace vás povede k hlubšímu zamyšlení o tom, jak důležité je spolehlivé zázemí a jak důležité jsou přátelské vztahy. A jaká překvapení se mohou objevit, když se zázemí a vztahy začnou hroutit.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz